Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

bez płyty nie do przejechania.

 

oj tam, my jechaliśmy bez płyty i tylko micha lekko wgięta :mrgreen:

a auta się nie oszczędzało

chodź trasa nie powiem była dość trudna, najgorzej było jak pod koniec zaczeło padać i koło szkółki zaczeło się robić naprawdę duże bagno :roll:

ale co tam, było fajnie :grin:

 

Pozdrawiam wszystkich którzy byli na plejadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie bomba :mrgreen:

 

- Damy rade?

- Taaa, damy.

..

- A ona co robi? Omija koleiny? My tez ominiemy koleiny.

..

- Widze kurde wiesz, ze co? Powiem ci, ze chyba te koleiny, ktorymi ona pojechala, to sa trudniejsze. Tak mi sie wydaje. Tak wiec wjedziemy w te...

..

..

..

..

..

- UPS! No to chyba... nie byly gorsze :roll:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=_j3tJfwf6wo

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu, trasa terenowa przyjemna ( no może poza godzinnym korkiem w lesie :!: ), bez deszczu i błota była by nuda... :wink:

 

Organizacyjnie dramat, na każdym kroku :!: :evil: :???:

 

Pozdrowienia dla załóg nr 57 i 58, z którymi jechaliśmy większość trasy :wink:

 

[ Dodano: Nie Maj 25, 2008 4:42 pm ]

pict8949jd2.jpg

 

Na starcie

 

pict8969bh8.jpg

 

Jedna z prób

 

pict8977tb5.jpg

 

Korek w lesie

 

pict8997bj6.jpg

 

Korek na hałdzie

 

pict9006bm4.jpg

 

pict8999is0.jpg

 

pict9009yu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Pozdrówka z mojej strony dla uczestników plejad, a w szczególności dla ekip z moich okolic (trasa szosowa): załoga nr 5 - Adrian :wink: wielkie gratki dla was bo jak na wonossaka jechaliście super, lepiej niz nie jedna zaturbiona imprezka; pewnie czasowo gorzej ale na pewno bardziej widowiskowo (np. napad na przeciwskręcie na nawrót i zdecydowani ciagnięta "wajcha" ehh... - zacnie :twisted: ) No i... załoga 26 - bomber :wink: było fajnie (chce widzieć wasz film, od Bogdana z kamery :razz: )

 

Carfit - widzialem ze twoja imrezka ranna została ehh... coś porobił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie po powrocie z plejad :) Gratuluję zwycięzcom zwycięstwa :) i serdecznie pozdrawiam wszystkich których spotkałem na zlocie (aflinte i depi, barego, smiecha, golfstromów, monikę i krebelkę, pumexa, intaka z dziewczyną, himbera z żoną, i wszystkich pozostałych których tu nie wymieniłem z powodu sklerozy) :) .... odrobine fotek ktore zrobilem tutaj: http://picasaweb.google.pl/demol.mx5/Plejady2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilL, widzisz ja wpadłem jednak na plejady ale tak wyszło ze jednak nie dało rady sie spodkać, no cóz... jeszcze bedzie okazja. Ja smigałem obczajać tylko na szosowych trasach, a wieczorem już zmykałem do domu, ale również pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA fajnie :!: Pierwszy raz na Plejadach trasa szosowa - zakończona pewnie kiepskim wynikiem ale co tam FUN był :cool:

 

Pozdrowionka dla wszystkich od załogi nr 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z powrotem w Krakowie, po moich pierwszych Plejadach. SUUUPER :lol: :cool: :mrgreen: Szkoda że tak krótko. :twisted:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, których miałem przyjemność tam osobiście spotkać. Stanowczo zyskujecie przy bliższym poznaniu. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. :smile:

Szczególne podziękowania dla ekipy Żelaznych za wspaniałe towarzystwo i pomoc na trasie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było rewelacyjnie! Dzięki wszystkim za świetną zabawę! Pozdrowienia dla wszystkich od załogi nr 14 - trasa turystyczna.

 

Szczególne podziękowania dla ekipy Żelaznych za wspaniałe towarzystwo i pomoc na trasie.
:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak miejsce (jego brak) dało się we znaki organizatorm i nam :???:

 

ciagle gadacie jakos enigmatycznie? :twisted:

 

Co to znaczy ze "miejsce (jego brak) dalo sie we znaki"? Slaby location? Burdel w organizacji na probach? proby sie nie odbyly?

Chyba chodzi o miejsce na przejazd/postoj :roll: Prawde mowiac upatrywalbym problem w planowaniu czasu - wyjazd co 2 minuty, ale pare dojazdowek takich, ze za chiny ludowe zdazyc sie nie da (jak np. pierwsza polna), a na reszcie 15-25min za duzo, wiec na pierwszych wszyscy gnali, a na reszcie czekali i sie robily korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantastycznie bylo - szkoda ze juz "po".

Ustawiam sie juz na nastepny raz.

Drobne problemy jak przeciagniecie w czasie [klopoty z obiadem w Czechach] to nic z porownaniu z frajda. Dwie moje drobne pomylki na trasie [nie tam skret] - turystycznej - ale juz czwarty i piaty etap zonka prowadzila znakomicie - wiele zalog sie pogubilo po wyjezdzie od garncarza.Ale to nic - ciekawa bardzo trasa, fajne zabytki do poogladania, fajni poznani ludzie.

No i ten tlum - prawie 250 ??? zalog.

Mam troche fotek to wrzuce.

Ni i nostalgia ze JESZCZE nie mam jeszcze "jedynie slusznego w kolorze, na jedynie zlotych felach, jedynie wrx-a" Ale do czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kombiak 2,0 tez jest sluszny.

Pozdrawiam

szczegolnie pozdrawiam Agnieszke M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak miejsce (jego brak) dało się we znaki organizatorm i nam :???:

 

ciagle gadacie jakos enigmatycznie? :twisted:

 

Co to znaczy ze "miejsce (jego brak) dalo sie we znaki"? Slaby location? Burdel w organizacji na probach? proby sie nie odbyly?

Z tego co wiem, to zaraz za nami skasowali lazenie i zjezdzanie po linach, a i ponoc sporo osob zrezygnowalo z podjazdu na halde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to zaraz za nami skasowali lazenie i zjezdzanie po linach

 

tak, ta próba z linami została usunieta, przecież tam stało ze 30 aut, a każde takie przejście przez line to minimum 15 minut :roll: gdyby każdy miał ukończyć tą próbę to ostatnia załoga byłaby na mecie o 23 albo i później... szkoda gadać...

 

a i ponoc sporo osob zrezygnowalo z podjazdu na halde.

 

a o tym nic nie słyszałem, ale widziałem jak jakiś czarny OBK przed hałdą pojechał w prawo i... zgubił zderzak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Plejadowiczów, w szczególności poznanych osobiście :smile: . Było mi bardzo miło się z Wami spotkać.

 

Plejady chyba troszkę przerosły organizatorów, trasa turystyczna była bardzo ciekawa, aczkolwiek zamiast wrócić z niej około 18, zameldowaliśmy się na mecie po 20.30, z powodu opóźnień, jakie miały miejsce po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, ja jechałam tylko w jedną stronę i w dodatku w czwartek. Później mąż się udzielał za kierownicą :wink: . Ale dziękuję za uznanie. W drodze powrotnej stwierdziliśmy, że na żadne Plejady nie będzie już nam daleko :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle gadacie jakos enigmatycznie? :twisted:

 

Co to znaczy ze "miejsce (jego brak) dalo sie we znaki"? Slaby location? Burdel w organizacji na probach? proby sie nie odbyly?

 

Zacznę od początku...

 

Do biura zlotu trafiliśmy bez problemów, dobrze oznakowane itd. w biurze dostaliśmy gadżety i kilka informacji, o szkoleniu dla pilotów, kolacji itd.

Ruszyliśmy do naszego Pensjonatu Luna (4,9 km) , w połowie drogi, dzwoni do mnie Pani z biura i mówi że zostaliśmy przeniesieni do Hotelu Borys który podobno jest 10,8 km od bazy zlotu, powód - Pensjonat Luna został zalany... :???: , no nic mówimy trudno i jedziemy do "Borysa"...

Po około 17 km dojeżdżamy do Borysa, w którym na recepcji słyszymy że: " został nam przyznany pokój 4 osobowy i mamy mieszkać z 2 obcymi osobami , razem z Państwem xxxx :shock: :!: ,Innych wolnych pokoi nie ma, i to jedyna opcja. Pani z recepcji z uśmieszkiem dodaje że pokój jest duży i na pewno się zmieścimy :!: :shock: ( Informacja ta delikatnie mówiąc mnie wquxxxła )

Po 15 minutach sytuacja się wyjaśnia...., Państwo xxx odwołali przyjazd i mieszkamy sami w pokoju 4 osobowym.

"Szkolenie pilotów" rozpoczyna Pan który nawet się nie przedstawia :neutral:

coś tam mówi, i pokazuje na małych karteczkach, ale zero istotnych informacji, dopiero Jarosław Kazberuk zaczyna podawać użyteczne informacje, ale i tak informacje typu, gdzie jest dokładnie start, co z jedzeniem na trasie, jak czytać książkę brak, o wszystko trzeba się pytać :!:

 

Sobota, jako załoga nr 56 ruszamy o 10:42, dwie pierwsze próby bez korków i problemów, dojazdówki również, książka drogowa z małymi błędami. Dalej jest coraz gorzej, na próbie z liną, która została ostatecznie odwołana, tworzy się korek w lesie ( 82 minuty :!: :evil: ) , który ciągnie się aż do próby przy lunchu.

Po lunchu korki średnio co kilka minut, przed każdym ostrzejszym wjazdem, zjazdem. I tak aż do mety. Na mecie jesteśmy o 19:20.

Braku toalet na trasie, czy miejsca gdzie rodzice mogą przewinąć dziecko nie widziałem :???:

Zaraz po dotarciu na mete, idziemy do biura dowiedzieć się, czy będzie jeszcze jakiś transport z Hotelu Borys na wieczorną impreze do Marii, czy tylko ten który jest o 20. W biurze dostajemy odpowiedz ze nie przewidują itd, itp. ale Pani notuje mój numer i obiecuje ze sie odezwie, za nami jeszcze kilka załóg z tą samą prośbą.

Do hotelu przyjeżdzamy o 20:05 po hotelem jest autobus, kierowca mówi że bedzie czekał do 20:30, ok, szybki prysznic, ubranie, i jesteśmy w busie, który rusza o 20:40, i teraz uwaga....o 20:50 dzwoni do mnie Pani z biura i mówi " że autobus który miał jechać o 20, wyjedzie z pod hotelu o 20:30" :shock:

:!: :mrgreen: Autobus który wyjezdzał z pod Borysa o godz 19 do Mari, odjechal pusty :wink:

Na imprezie wszystko dobrze, jedzenia nie brakuje, alkoholu również, wszystko tak jak ma być.

Wracamy powrotnym busem o 01:00, bus, przyjeżdża pod Marie o 00:50, 5 minut później odjezdza, kilka km dalej ( fabryka cersanit) kierowca dostaje telefon, zawracamy do Marii po 2 osoby :???: bo kierowca odjechał za wcześnie. w Borysie jesteśmy o 01:45...

 

 

Mnóstwo mniejszych i większych błędów, które już od samego początku się pojawiały, wiem że to jest duża impreza, i wymaga dużych nakładów ludzi i pieniędzy, ale to była już 5 edycja, a niektóre popełniane błędy wskazują jakby impreza organizowana była po raz 1

 

Pozdrawiam, załoga nr 56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ponoc sporo osob zrezygnowalo z podjazdu na halde.

 

a o tym nic nie słyszałem, ale widziałem jak jakiś czarny OBK przed hałdą pojechał w prawo i... zgubił zderzak :roll:

Srebrny - to Subuk. Zakopal sie pare minut zanim sie tam pojawilem. Potem na CB slyszelismy, ze ponoc "koleiny na haldzie sie zrobily" i podjazd byl "zbyt wyslizgany", ale nie wiem ile w tym prawdy. Generalnie podjazd byl suchy i kamienisty, wiec wierzyc mi sie raczej nie chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jusz jestem :!:

 

Było super, ale mniej hardkorowo niż w poprzednich latach :wink:

Zacznę od pozdrowień, zeby zrobiło sie sympatycznie,

 

Wielkie dzięki całemu "leszczyk team'owi" czyli Carfitto Pijakko, Alex, Daria, Kebab, pozostałym: Jakub001, Ania, Blue76, Aga, wojczek z całym teamem, wszystkim Langnerom, pumeksŁan, depi, aflinta, intakwrx, Graf, OGS, i setki innych, ktorych nie wymieniłem.

Dzięki za wspólną zabawę :!:

 

to było miłe, a teraz cos mniej miłego:

 

pytam, jakim cudem zaloga nr :roll: ..., na trasie szosowej zajęła trzecie miejsce, skoro nie ukończyła nawet pierwszej próby :?: :evil:

to jedna wtopa :!:

 

druga, dlaczego zaloga nr 12 czyli blue76 z Agą nie są sklasyfikowani, wogole pominięto ich w wynikach końcowych, podobno zaginęła ich karta drogowa :shock: :evil:

Na koniec dodam tylko, że mierząc czasy na próbach sportowych Krzysiu klepał czasy w pierwszej trójce :shock:

Wg powyższych byl pretendentem do "pudła"

A tu zonk :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...