Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta, :smile: to miło ze zauwazyłes, a co do koszulki to ja mialem odebrać przed plejadami koszulkę osobiscie u bocka (swoją i od kuzi69) ale nie dałem rady jednak tam podskoczyc (praca wrrr...), ale zebys wziął je na plejady nie umawiałem sie, a jak miales to szkoda ze nie odebrałem. Teraz to najwyzej mi przysle.

 

[ Dodano: Nie Maj 25, 2008 11:33 pm ]

A wystarczyło do mnie podejść :) Staliście tuż obok
hehehe... no tak wystarczyło by wiedzieć ze Ty to TY :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez juz meldujemy sie z domu. Niestety widoki z okna przywoluja brutalnie do szarej rzeczywistosci :( Region, trasy, widoki okolic Ksiaza - jak zwykle niezapomiane i mimo, ze bylismy tam po raz n-ty - nie nudza sie :)

 

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczow, z ktorymi dane nam bylo zamienic pare slow i wychylic co nieco :wink: Matka - dzieki za dedykacje i wpis do ksiazki :mrgreen:, guma - skad zes Ty wygrzebal na odchodne ta Danska? :shock: :wink: Jacek - dzieki za piatkowe piwne rozmowy i reporterski objazda trasy :) Smiechu i Czerwo - mega-gratki za nr. 1 (o ktorej przyjechaliscie? :mrgreen: ) , Olleo - gratulacje wyniku na terenowce :)

 

no i postaram sie na szybko pozdrowic spotkanych: chojny, Magda, PWL team - czyli Intak + druga polowa, Bary, charlie, depi, szczur75 z juniorem, caly "kamperowy Leszczyk - Pelny Kibelek- Team" :wink: - czyli blue eustoma, kebabudaniela, Alex, carfit - Maślana :mrgreen: , Moniqa, Xbike, aflinta, subaru_rallyfan_roman, sidor, borcenty z piekniejsza polowa, apal, Primar, Roland z Dominika i Paulina, Bart/Niuniek, Bajanek, Marek (MTS) z Grażyna, koval, wojczek, Blue76, Juno z rodzina, Flipper (z kotem :mrgreen: ), Golfstromow dwoch, demol, dembol, herrkam.

 

Jesli kogos pominalem, to sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowane Odetkanie w ASO Koper?

 

Rozumiem rozgoryczenie niektorych uczestnikow , mających doinwestowane ( przerobione ) auta , ale przyjmij OGS do wiadomosci:

 

Nie zajmuje sie "odtykaniem" aut , ani żadnymi przeróbkami silnikow. Jezeli myślisz o wydechach SS , które sprzedaje (kompl.) to po pierwsze posiadaja katalizator , po drugie na fakturze zaznaczone jest ze wydech nie posiada homologacji , po trzecie klient jest informowany o możliwych konsekwencjach wynikajacych z warunków gwarancji ( mimo posiadania katalizatora ) ..to takie OGS , wyjaśnienie , normalnym drukiem napisane... :mrgreen:

AK

ps.pozdrawiam wszystkich uczestników :!: Dwóch przedstawicieli mojej firmy na Plejadach zostało przydzielonych do pomiaru czasu w jezdzie drezyną :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim spotkanym na Zlocie ... :!:

 

aflinta

ALEX

Bart/Niuniek

BaRy

beben_wrc

blue76

carfit

charlie

GRAF

guma

Herrkam

krebelka

machoń

michal.

OGS

PRIMAR

przemek73

pumex1

So_what!

Subaryta

vergette

Żelazny

 

... i jeszcze pewnie kilku innym (?) :)

 

Plejady ... jako spotkanie forumowiczów - i nie tylko! - to pierwsza klasa impreza. I dlatego właśnie my na Plejady jeździmy. Poznaliśmy kolejny zakątek Polski, do którego ... jakoś ciężko się wybrać ... o Czechach nie mówiąc :wink:

 

Poza tym ... cóż ... przede wszystkim arcy optymistycznie nierealna ocena czasu trwania trasy, istnienie durnych PKC, na których ludzie czekają bezczynnie, a potem przyjeżdżają do bazy w nocy ( :!: ) ... gdybyśmy nie olali tych PKCów na końcu ... przyjechalibyśmy chyba o 21:30 ... tak jak niektóre załogi :???: . Brawo za catering ... który podał ciasto dwa razy :mrgreen: W zeszłym roku jak się raz skończyło to już było "po ptokach" :mrgreen: Brawo za winko - było do samiutkiego końca.

 

Sumowanie wyników to totalny badziew ... ja wiem, że to zabawa ... i w sumie tylko tak to można traktować - ale równie dobrze możnaby zrobić totolotek, bo na tym polega zwycięstwo w Zlocie Plejad. Dyrekcja przy współudziale hostessy losuje ze szklanej bańki kuleczki ... i oto mamy zwycięzcę. Co Wy na to? To jak to zostało rozegrane na oczach zawdoników, to jest totalne nieporozumienie (tzn. wpisz sobie przed metą Subarakow tyle, ile w sumie chcesz i Ci pasuje - wystarczyło tylko nie "przestrzelić", a i tego nie jestem pewien :wink: )

 

Ogólnie - Zlot Plejad to super idea, ogromny wysiłek finansowy i organizacyjny dla SIPu, który na pewno należy docenić - wszystko oczywiście jest robione po to, żeby Subaru zostało wizerunkowo marką "specjalną", ale czas mija nieubłagalnie, samo FHI nie chce już sprzedawać aut dla tych samych ludzi, więc i dotychczasowi klienci, którzy kupowali Subaru "dla sportu", albo ze względu na sport i dla których miałoby to chyba największą wartość ... nie pojadą na codrive z Fryczem ... bo nie.

 

Niestety, niebiescy nadgorliwi panowie z wałbrzyskiej policji, których serdecznie nie pozdrawiamy w tym roku wykazali się bardzo dużym zapałem w suszeniu i innych grach i zabawach "za zakrętem", dzięki czemu kilka załóg poleciało do domu z punkcikami ... :evil:

 

Aha ... przepraszam :!: właściciela Forestera, któremu przy wyjeżdżaniu z PKC-1 włączyłem alarm - wydech Blitza tak czasem ma :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich uczestników pysznej zabawy.

 

Znalazłem kilka filmików z "kaloryfera". Przesyłam link do filmu z mojego przejazdu, ale jest ich u tego użytkownika więcej.

http://pl.youtube.com/watch?v=HttL4627bJg

 

Podziękowania dla Alfinty za transport koszulek, oraz dla innych upalaczy za cierpliwość dla załogi tarabaniącej się na każdej próbie z wózkiem dziecięcym z zawartością :-)

 

Wklejam również link do paru naszych fotek (jest tam zdjęcie wyników klasy turbo):

http://picasaweb.google.com/goory2000al ... _Walbrzych

 

Załoga trasy szosowej nr 37 pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez pozdrowie wszystkich uczestnikow trasy terenowej... Glupio bylo pytac kazdej zalogi "jestes forumowiczem"? Wiec teraz sie okazuje ze obslugujac dwie proby sportowe "na czas" (Podzamcze i Halda przed lunchem) nawet nie mialem okazji poznac wszystkich startujacych tam forumowiczow... A najbardziej cierpie z powodu nieswiadomosci odliczania (5, 4, 3...) Mamuski Forumowej... Napiszcie jakie mieliscie numery, a jeszcze lepiej wklejcie swoje fotki bo najpredzej skojarze twarze startujacych :)

 

 

Osobne pozdrowienia dla poznanych OGS'a i Herrkam'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, odpozdrawiam. Miło było poznać osobiście krebelkę i Ciebie i pogadać, choć przez chwilę.

ukiman, takoż odpozdrawiam i dzięki za przekazanie na Forum uwag o Plejadach - podpisuję się pod nimi (przegadaliśmy ten temat ostatniej nocy przy lampce wina) :mrgreen: Zdjęcia :arrow: PW

 

Dla wszystkich - parę moich plejadowych zdjęć tutaj: http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2008SkrT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek ... na szybko ... ode mnie :)

 

v-zlot-plejad_01.jpg

 

v-zlot-plejad_02.jpg

 

v-zlot-plejad_03.jpg

 

v-zlot-plejad_04.jpg

 

v-zlot-plejad_05.jpg

 

v-zlot-plejad_06.jpg

 

v-zlot-plejad_07.jpg

 

v-zlot-plejad_08.jpg

 

v-zlot-plejad_09.jpg

 

v-zlot-plejad_10.jpg

 

v-zlot-plejad_11.jpg

 

v-zlot-plejad_12.jpg

 

v-zlot-plejad_13.jpg

 

v-zlot-plejad_14.jpg

 

v-zlot-plejad_15.jpg

 

v-zlot-plejad_16.jpg

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 1:11 am ]

radix99, chyba staliśmy obok siebie na parkingu ... szczerze mówiąc teraz widzę na fotce z "zasysaczem" :) sorry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszyznać sie kto, jechał tym forkiem Też było szybko i... szerokooo ehh...

 

Tak , przyznaje się. Szeroko było :grin: .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, dziękuję organizatorom.

 

Nie będe nic pisał o organizacji bo już wszystko zostało napisane.....

 

Blue 76 - to jakaś paranoja z Twoją kartą. Szliści jak przecinaki - pozdrawiam .

 

Ma ktoś może wyniki szosowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, było zajefajnie. Miałem wymieniać Forka na Outbacka ale po tych Plejadach zastanawiam się, jak skołować kasę, żeby zostawić Forka dla żony ;) i dokupić drugie Subaru :D

Ja po tym weekendzie mam podobne odczucia. Co prawda OBK nie mialem i nie mam poki co zamiaru kupowac, ale juz zaczynam planowac powoli zakup czarnego Forka MY'04 2.5XT :mrgreen: Trzeba bedzie pomyslec nad zmiana pracy do konca roku, zeby to przyspieszyc :twisted:

 

p.s. czy komus jeszcze, kto mial przeciagnieta linke przez oczko z przodu, przecielo gdzies ja na kamieniach, czy tylko mi? :roll:

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 6:23 am ]

Napiszcie jakie mieliscie numery, a jeszcze lepiej wklejcie swoje fotki bo najpredzej skojarze twarze startujacych :)

19 - jeden z dwoch czarnych Forysiow S-turbo, a konkretnie ten z oboma kierunkami z przodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam PRIMARa za kilka ładnych fotek oraz ukimana którego poznałem osobiście i dzięki któremu mamy ładne zdjęcie w lesie :wink:

 

PS. PRIMAR mam filmik jak wspinasz się w "małpim gaju". Jak będę mieć czas i go zgram to Ci go wyśle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Leszczyk Team" powrócił cało i zdrowo , no cóż żałuje tylko że to trwało tak krótko :cry: i z niecierpliwościa czekam na kolejne Plejady. :lol:

Dla mnie wyjazd był Mega :idea: bawiłem się świetnie i nie żałuje ani pięciu minut ( no może tych których nie pamietam :wink: ) :mrgreen:

Pomimo że urwałem koło, :oops: i nie uczestniczyłem w dopołudniowych rywalizacjach , ten drobny fakt nie był mi wstanie popsuć nastroju :idea: , dla mnie pewne niedociągniecia przy tak dużej imprezie musza być, i uważam to za normalne :cool:

Dla mnie pozostaje pytanie do Dyrekcji, o co chodziło z klasa outlaw :shock: , kompletnie tego nie mogę pojąć, dlaczego tak zostaliśmy potraktowani. :cry:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie których spotkałem :!: :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...