Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

radix99, pozdrawiam Cię, chociaż nie poznaliśmy się osobiście, ale jedliśmy obiad przy sąsiednich stołach :wink: . Nie bądź taki nieśmiały :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radix99, pozdrawiam Cię, chociaż nie poznaliśmy się osobiście, ale jedliśmy obiad przy sąsiednich stołach :wink: . Nie bądź taki nieśmiały :smile: .

 

dziękuje, postaram się za rok, bo ten, to był mój pierwszy raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Plejadach. Załoga nr 10 z trasy szosowej pozdrawia wszystkich serdecznie i gratuluje zwycięzcom. Bawiliśmy się świetnie i to mimo tego, że ostatecznie zajęliśmy "zaszczytne" ostatnie miejsce w kategorii wolny ssak.

 

PS. Citan, dzięki, że uwieczniłeś nas na kilku fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studentka prawa Paulina

 

Taka ładna i dość zgrabna blondynka, która - choć jest studentką prawa (w prywatnej szkole) - nie grzeszy za bardzo rozumem, choć grzeszy słodyczą? Wyślę Ci jej foto na PW, bo być może ją znam. Dość dobrze :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowane Odetkanie w ASO Koper?

 

Rozumiem rozgoryczenie niektorych uczestnikow , mających doinwestowane ( przerobione ) auta , ale przyjmij OGS do wiadomosci:

 

Nie zajmuje sie "odtykaniem" aut , ani żadnymi przeróbkami silnikow. Jezeli myślisz o wydechach SS , które sprzedaje (kompl.) to po pierwsze posiadaja katalizator , po drugie na fakturze zaznaczone jest ze wydech nie posiada homologacji , po trzecie klient jest informowany o możliwych konsekwencjach wynikajacych z warunków gwarancji ( mimo posiadania katalizatora ) ..to takie OGS , wyjaśnienie , normalnym drukiem napisane... :mrgreen:

AK

ps.pozdrawiam wszystkich uczestników :!: Dwóch przedstawicieli mojej firmy na Plejadach zostało przydzielonych do pomiaru czasu w jezdzie drezyną :shock:

 

No tak, to wiele wyjaśnia, trzeba tylko dopisać wzmiankę o konsekwencjach Plejadowych :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć o tym jak to na forumowiczów można liczyć...

 

Ciacho - dzięki za półośkę - przelewik w drodze

koval - dzięki za dostarczenie półośki na Plejady

ALEX i Carfit - dzięki za pomoc z samochodem GRAFa

i przede wszystkim - hobbit72 - dzięki za zorganizowanie mechanika, wulkanizatora - pełen serwis przed Plejadami :cool:

 

I wielki DZIĘKI dla wszystkich forumowiczów (i nie tylko), którzy podzielali tragedię GRAFa... dzięki Wam było nam wszystkim dużo łatwiej

 

Osób które spotkałem na Plejadach (znajomych nicków) nie jestem w stanie spamiętać, zliczyć, wymienić - wszystkich serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycieska druzyna - pozdrawiam =)

1210181246d1cec4.jpg

Siekla, ktory razem ze mna udowadnial, ze S-turbo nie ustepuje nowym Forkom, a juz MY'09 w szczegolnosci - rowniez pozdrawiam =)

24d0635ec9b7e1b0.jpg

Prawie jak SUBARU - pozdrawiam =)

2047276118b96b3f.jpg

Moje bylo najbrudniejsze, ale pozdrawiam wszystkich =)

205da69c8ca610cb.jpg

Subuk napierajacy na kolejna przeszkode - gleboka wode - pozdrawiam =)

430603090ed798a5.jpg

I nie wiem kto to, ale napieral na halde przede mna - pozdrawiam =)

fc91d40795ada0fe.jpg

Śmiechu i Czerwo z Dyrekcja - pozdrawiam =)

e98c9c834189c5a9.jpg

0888a681af973940.jpg

c10d32a1540c0316.jpg

 

Jak znajde czas, to wrzuce wiecej zdjec do albumu: http://mpawel.fotosik.pl/albumy/439838.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper (z kotem :mrgreen: )

Za pozdrowienia dziękuję, ale następnym razem domagam się eksmisji wszystkich kotów z miejsca kolejnego Zlotu! :evil:

 

Ja również pozdrawiam wszystkich. Jak zwykle, nie było czasu aby zamienić więcej niż kilka zdań, ale... taka specyfika bycia po "2giej stronie medalu".

 

@Subaryta, Pumex: niestety nie udało się przejechać, ale... wiecie sami, że my możemy się zrelaksować kiedy wszyscy idą spać - do tej pory jesteśmy "na służbie" i obowiązki na to nie pozwalają :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga klasy Turbo (trzecie miejsce) potwierdza, że dojechała na 4 kołach. Potwierdza też, że głowy bolały po sobotnio-niedzielnej imprezie. Byłto nasz pierwszy start... .

Pozdrawiamy wszystkich !!! Szczególnie grupę z którymi "balowaliśmy" na scenie do 5 rano!! :wink:

Do zobaczyska za rok!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie do końca wyspany po powrocie ale na pewno bardzo zadowolony. Były to nasze pierwsze Plejady, więc nie mieliśmy żadnych wcześniejszych doświadczeń. Wybraliśmy trasę terenową i było naprawdę super. Jak dla mnie bardzo mocne wrażenia, a trasa dość trudna. Dojechaliśmy cało i zdrowo, co najważniejsze. Współczuję ekipom ze stratami (osłony, nadkola, koła, błotniki itp.) i mam nadzieję, że są to straty tylko powierzchowne.

 

Jechaliśmy z numerem 50, także serdeczne pozdrowienia dla wszystkich w okolicach tego numeru i tych których spotkaliśmy na trasie lub w hotelu (pozdrowienia dla żony ukiman-a :cool: niestety samego ukiman-a chyba nie widziałem).

 

Plusów tegorocznych Plejad było bardzo wiele i wielkie dzięki dla Dyrekcji i całego SIP za organizację.

Było też trochę minusów, o czym już wiele przede mną pisało. Dla nas najbardziej dokuczliwe były chyba opóźnienia ale mam wrażenie, że trasa terenowa zrobiła się trudniejsza niż to przewidywali organizatorzy. Mieliśmy też czasami problemy z czytaniem mapy i parę razy się zgubiliśmy ale dzięki pomocy innych załóg (szczególne ukłony dla Maćka i Uli, Grzegorza i Renaty oraz Tomka i Uli) udało się dojechać do mety. Nie wiem też za co dostałem tyle punktów karnych :evil: i nie wiem czy taka informacja jest gdzieś szczegółowo dla każdego podawana. Byłoby fajnie wiedzieć, co można poprawić następnym razem, szczególnie, że w przypadku trasy terenowej widzę, że to właśnie punkty karne decydują w dużej mierze o ostatecznym miejscu.

 

Bardzo nam miło, że poznaliśmy tak wielu fajnych ludzi, szkoda tylko, że rozpoznałem tak mało Forumowiczów. Ale może za rok będzie lepiej. :mrgreen:

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy, dziękujemy za super zabawę i gratulujemy zwycięzcom. :mrgreen:

 

Ps. Ojcze Dyrektorze - dzięki za radę o dokręceniu tablicy rejestracyjnej na śruby. Mógłby Pan ją tylko wyrazić nieco "mocniej", bo byłem o włos od jej nie dokręcania, co patrząc na trudność trasy terenowej pewnie źle by się skończyło.

 

Ps 2. Konie były nie tylko mechaniczne. :wink:

609728320a8c915dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. PRIMAR mam filmik jak wspinasz się w "małpim gaju". Jak będę mieć czas i go zgram to Ci go wyśle :mrgreen:

Zelazny, nie jestem pewien, czy mam się czym chwalić - chyba, że odwagą w beznadziejnych sytuacjach. Film jednak przygarnę z przyjemnością :mrgreen:

Apal, przepraszam za błąd w linku do zdjęć na PW. Korekta poszła mailem. :smile:

radix99, fajne zdjęcia. Literki z nickiem przylepiłeś badzo ładnie. :lol:

ukiman, wreszcie mam swoje zdjęcia z trasy - podziękowania dla Gosi, która pewnie je robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za miło spędzony czas(za szybko minął).

Gratulacje dla zwycięzców--jak było na prawym u Frycza??

 

pozdrawiamy załoga 67 trasa szosowa.

 

od Częstochowy do W-wy 12 suszarek!!!!!!!!! ,jeszcze nigdy tyle nie widzałem na jednaj trasie jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma - skad zes Ty wygrzebal na odchodne ta Danska? :shock: :wink:

 

 

guma nie pęka :!: :mrgreen:

 

BTW outlaw, Blue76, Krzysiu, ale ty byłeś w "normalnym" turbo, przecież masz katalizator i taki tam, poza tylną kanapą :mrgreen: , dlatego musiałem jakąś lawetą za wami gonić, a to, że wam przeguby "trzaskały", tym sie nie przejmuj, uzbierasz troszkę kaski, to porzeguby zmienisz :wink:

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 11:13 am ]

aha i cos ci skrzynia strasznie strzela jak biegi zapinasz, ale mam nadzieję, że to nic poważnego :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze coś, co mam nadzieję nie zaklasuje mnie do wazeliniarzy, i blue 76 i kebab, przejazd "kaloryferka" (dla niewtajemniczonych druga próba) mega szcun :!: :cool:

 

poprostu miazga :shock:

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 11:20 am ]

już teraz wiem, dlaczego zarówno Daria, jak i Aga nie muszą pic, zeby slalomem chodzić :mrgreen: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...