Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Warszawa - Częstochowa - Opole - Strzelin - Wałbrzych.

Niewielki ruch, spokojna jazda (silnik na dotarciu) - 6h.

 

Bęben to może i my tak pojedziemy??

 

szubaru taki jest plan, a przynajmniej byl ;)

dokladnie to ...-Czestochowa - Olesno - Opole ... wg rekomendacji Szczur75

tak jak Agrest napisal ja dolaczam za Łodzią (zabieram kumpla) - zdzwonimy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podpowiedzcie, jak będzie lepiej...

Czy jadąc A4 zjeżdżać na drogę nr 39 Wiązów /Strzelin i dalej przez Dzierżoniów do Wałbrzycha :?: ,czy pociągnąć po A4 pod Wrocław na Bielany i stamtąd na Swidnicę :?:

 

Dzięki i pozdrawiam...."siju" na zlocie :grin:

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, jak będzie lepiej...

Czy jadąc A4 zjeżdżać na drogę nr 39 Wiązów /Strzelin i dalej przez Dzierżoniów do Wałbrzycha :?: ,czy pociągnąć po A4 pod Wrocław na Bielany i stamtąd na Swidnicę :?:

 

Dzięki i pozdrawiam...."siju" na zlocie :grin:

Robeet

 

Albo jak pisałem wcześniej - 6km za Bielanami na zachód masz zjazd z A4 (Pietrzykowice). zajeżdżasz i w prawo. Dojeżdżasz do DK35 i w prawo. Omijasz Bielany - w piątek będą ..........(regulamin nie pozwala).

 

Szerokiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co jechac dalej na wroclaw skoro krotsza droga jest przez strzelin?

 

Coby nie jeździć po wichurkach i nie bawić się w wyprzedzanie wozów drabiniastych prowadzonych przez miejscowych upalaczy/upijaczy.

 

W sumie to po prostu szybciej. No chyba, że jedziesz krajoznawczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem te ksiazke drogowa ze strony zlotu i porownalem z tym, co proponuje Krzys (optymalna, najszybsza i najkrotsza) i dosc nielogiczna mi sie wydaje ta trasa z ksiazki, ale moze to tak wyglada tylko na mapie. Na pewno zas oznaczenia w niej zawarte sa mocno czasem niejasne.

Olleo,przeciez Ty jedziesz z Wroclawia :shock: masz 70km prostej jak w pysk strzelil trasy :roll:

Ale ja nie w tym kontekscie. Chcialem sprawdzic jak sie by podle tej ksiazki pojechalo z jednego hotelu do drugiego i szczerze mowiac, mysle ze bym sie zgubil :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, taksowka chlopie... taksowka :lol: ilez to odleglosci? 4-5km w najgorszym przypadku ?

 

hmmm...mimo wilgoci w powietrzu naczosnkowana kielbasa ladnie skwierczy na grillu, a Ozzy Osbourne spiewa w radiu "I'm iron man" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, taksowka chlopie... taksowka :lol: ilez to odleglosci? 4-5km w najgorszym przypadku ?

Wbrew temu, co napisali na stronie zlotu, to bedzie jakies niecale 17km =) A zona juz pierwszy raz sie przymierzyla do Forka i chyba jest gotowa sluzyc jako backup w sobotni wieczor ;)

 

A tak naprawde, to jesli ja ksiazki drogowej z hotelu do hotelu nie kumam, to na probach sportowych tym bardziej sie zgubimy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...