Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uczestniczyliśmy w Plejadach, ale przynajmniej mogliśmy sobie popatrzeć. Tu coś dla Was:
to fotka z drugiej pruby... - prawda ze wymiatali nieziemsko, naprawde miło było patrzeć... leciały takie boki ze ohooo... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam pozytywne opinie, pomimo paru niedociągnięć (rzutujących przede wszystkim na czas całej trasy) było naprawdę super :)

 

wiele zalog sie pogubilo po wyjezdzie od garncarza

 

bo na karcie źle to rozpisali, podali, że trzeba skręcić zaraz po wyjechaniu od niego a to było ok. 2 kilometry dalej...pomyłka pewnie stąd, że był tam też drugi garncarz (nie uczestniczący w Plejadach), do którego ten opis pasował jak ulał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też bezpiecznie w domku po Plejadach. Trasa terenowa najciekawsza ze wszystkich 3, w których brałem udział. Czasy przejazdów odcinków pomiędzy PKC - zdecydowanie za długie, opóźniały jedynie przejazd. Wjazd na hałdę - de facto bezproblemowy, wystarczyło się odważyć.

 

Straty własne - kilka plastików, w tym lewe przednie nadkole zostawione w miejscu jak na zdjęciu poniżej.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/914 ... 952e9.html

 

Zamieściłem też zdjęcie listy wyników. Na razie nie komentuję, zastanawiają mnie jedynie wyniki kilku załóg, które osiagnęły bardzo wysoką SUMĘ W a utraciły dobre miejsca na skutek dużej ilości punktów karnych (jak np. Nasza Ukochana Mamuśka). Poczekamy na oficjalną tabelę wyników...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b9 ... 52829.html

 

Dzięki wszystkim za kolejną wspaniałą przygodę i do zoabczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Na koniec MEGA KWAS moim zdaniem. SIP kompletnie olał uczestników klasy outlaw :!: :shock: (dla wyjaśnienia klasa aut bez katalizatora) Jako jej uczestnik poczułem się zdecydownie gorszym uczestnikiem, będącym na innych zasadach (nie znanych zreszta wczesniej) Podczas ogłaszania wyników każda trasa i klasa miała 3,2 i 1 miejsce z bardzo konkretnymi nagrodami (ale to szczegół) . Oczywiście było to z pewnym budowaniem napiecia itp. Kiedy przyszła pora na outlaw Ojciec Dyrektor wyczytał tylko nazwisko zwycięzcy (brawo m.wrc :!: ) wręczył reklamówkę z "plecakiem i długopisem" i tyle koniec. Pal licho nagrody, ale nie wyczytali nawet pierwszej trójki. Dodatkowo wszyscy zwycieżcy mieli nastepnego dnia codrive z Fryczem, wszyscy oprócz outlaw :shock: :shock: :shock: . Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na takie potraktowanie , ale mnóstwo osób (nie tylko uczestnicy szosówki :!: ) było mocno zdegustowanych i w szoku ze coś takiego miało miejsce .

 

Skoro SIP nie życzył sobie takich aut, to wystarczyło dodać do i tak długiego regulaminu wzmiankę ze auta bez katalizatora nie będą klasyfikowane lub wogóle nie mogą brac udziału w Plejadach. Byłoby to fair i nie budziło negatywnych emocji.

Pomijam fakt ze danie takiego kopniaka całej klasie jest moim zdaniem marketingowym samobujem, Jechały tam bardzo doinwestowane auta właścicieli, klientów SIPu których stac na kolejne auta są wiec zdecydowanie potencjalnymi klientami Subaru. Czemu miało to służyc nie mam pojęcia.

 

Nigdy się nie czepiałem błędów na Plejadach bo zawsze są mniej i bardziej zadowoleni - 500 osób chyba nikt nie zadowoli, ALE! ... to o czym piszesz również dla mnie było i jest nie do pojęcia... Rozmawialiśmy o tym z kilkoma osobami i bardzo trafnym pytaniem jest - co mają powiedzieć Ci, którzy mają Autoryzowane Odetkanie w ASO Koper? i tak zostali potraktowani :shock: :shock: :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacyjnie dramat, na każdym kroku

 

Organizacyjne fakapy na Plejadach to jakaś normalka, do której zaczynam się przyzwyczajać (to były moje trzecie). Już nawet nie chce mi się narzekać na warunki noclegowe czy na korki przed próbami. Wygląda na to, że tego się po prostu nie da uniknąć przy imprezie na dwieście ileś załóg, trzeba się z góry nastawić, to przynajmniej nie będzie rozczarowań.

 

Trasa terenowa w tym roku wymiatała i to dosłownie. W zeszłym roku gdy na jednej próbie przejadu jeden samochód urwał plastikową osłonę na jednym odcinku specjalnym, to od razu odwołano cały odcinek. Teraz były odcinki literalnie usłane walającymi się plastikami, które pechowcy sobie pourywali, a jeden Foryś zgubił w terenie nawet tę masywną stalową płytę (podobno centralnie przydzwonił płytą o kamień i wybił śruby - hardkor). Ja straciłem tylko jedną mało istotną plastikową owiewkę, więc jestem zadowolony. Nie wiem czy ci, których ten rajd kosztował dodatkowe parę stówek na nową oponę (dużo opon poleciało w starciu z ostrymi głazami i to tak, że wulkanizator nic nie poradzi) czy nową osłonę też są zadowoleni, ale w tym roku na terenowej nie można się było skarżyć na niedostatek adrenaliny. Każdy błąd pilota groził ugrzęźnięciem i koniecznością wysiadania prosto w błocko, żeby wyciągać auto na linie. Ja w każdym razie już się nie mogę doczekać przyszłorocznej imprezy i serdecznie gratuluję zwycięzcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, pamiętasz pozdrowienia pod McDonaldem w Kępnie. To my, to my! :)

Blue76, nie sklasyfikowali was ale widzisz... wszystkim utkwiliscie w głowie hehe... i o to chodzi :razz:

 

te zdjecia to fotomontaż :!: :!: :!: , Blue i Aga nie jechali w tegorocznych Plejadach :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zdjecia to fotomontaż :!: :!: :!: , Blue i Aga nie jechali w tegorocznych Plejadach :wink: :mrgreen:

beben_wrc, ehh... sorki zapomniałem przecież ponoć blue sam mówił na imprezie ze nie jechli :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, mam nadzieje ze pisząc te słowa myślisz o dokupieniu forka nie rezygnując z imprezki :smile:

 

[ Dodano: Nie Maj 25, 2008 10:54 pm ]

A jak wam podobał sie zielony Fiat Brava z dodatkami ??? :grin: :grin: :grin:

kuzi69, ciekawe czy ktoś zauwazył pojazd którym poruszliśmy sie, chociaż mam nadzieje ze zucał sie w oczy hehe... mimo iż to nie subaru - takie było nasze zamierzenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba czas na Forestera. Patrząc na zdjęcia z terenówki strasznie Wam zazdroszczę, musieliście się świetnie bawić.

 

ojjj tak :twisted: zabawa była naprawdę przednia

były miejsca w których był czuć przypływ adrenaliny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba czas na Forestera. Patrząc na zdjęcia z terenówki strasznie Wam zazdroszczę, musieliście się świetnie bawić.

 

No nie powiem, było zajefajnie. Miałem wymieniać Forka na Outbacka ale po tych Plejadach zastanawiam się, jak skołować kasę, żeby zostawić Forka dla żony ;) i dokupić drugie Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechały tam bardzo doinwestowane auta właścicieli, klientów SIPu których stac na kolejne auta są wiec zdecydowanie potencjalnymi klientami Subaru. Czemu miało to służyc nie mam pojęcia.

 

Dokladnie tak jak piszesz. Ogólnie poczułem się jak intruz! Byłem na Plejadach pierwszy i ostatni raz. Skoro my nie jesteśmy użytkownikami Subaru, skoro według SIP-u źle reprezentujemy markę uwielbianą przez wszystkich forumowiczów to po co jakiś "durnota" wyraził zgodę na nasz przyjazd albo czemu od razu nie było czytelnej informacji: jesteście nie klasyfikowani! I już. Nie doginałbym wtedy między PKC-ami. A co do zakupu w SIP-ie...cieszę się, że nie złożyłem zamówienia na Forestera (w którym zakochała się moja żona), przed Plejadami. Poprostu ściągnę go z us i tyle a w SIP-ie nawet dlugopisu nie kupię.

Nie będę pisał o organizacji, bo ta była do bani. Jedyne o czym warto wspomnieć to towarzystwo. Pozdrowienia dla wszystkich znanych i wszystkich nowo poznanych.

 

P.S. Dzięki wielkie dla ekipy nie-ASO z Warszawy za opiekowanie się moim samochodem i za to, że coraz lepiej jeździ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek siadł na płycie.

I tutaj największe dzięki i szacun dla lewap, i naszej Forumowej Mamuśki, którzy to wytargali mnie z tego bagna.

 

TRADYCYJNIE OPROTESTOWYWUJE CAŁE ZDARZENIE. Uważam że zakopaliście sie zbyt płytko, zbyt pochopnie, po łebkach, bez uprzedniego przeszkolenia i zreszto niezgodnie z regulaminem i wszyskim na złoś.

 

Pozdrawiam

mamusia

ps. Flaszka beła przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, jak skołować kasę, żeby zostawić Forka dla żony ;) i dokupić drugie Subaru :D
no i prosze jedyne słuszne myślenie... powiększać flote subaryn stojących pod domem, a nie sie ich pozbywac heheh... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek siadł na płycie.

I tutaj największe dzięki i szacun dla lewap, i naszej Forumowej Mamuśki, którzy to wytargali mnie z tego bagna.

 

TRADYCYJNIE OPROTESTOWYWUJE CAŁE ZDARZENIE. Uważam że zakopaliście sie zbyt płytko, zbyt pochopnie, po łebkach, bez uprzedniego przeszkolenia i zreszto niezgodnie z regulaminem i wszyskim na złoś.

 

Mamusiu, obiecuję trenować cały rok zakopywanie. I na VI P(CH)lejadach postaram się zakopać po szyby - to będzie zabawa - zobaczymy czy wtedy dacie radę we dwa Forki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszesz. Ogólnie poczułem się jak intruz! Byłem na Plejadach pierwszy i ostatni raz. Skoro my nie jesteśmy użytkownikami Subaru, skoro według SIP-u źle reprezentujemy markę uwielbianą przez wszystkich forumowiczów

To jak ja miałem sie czuć jeżeli przyjechałem na Plejady ''nie subaru''??? Jestem tez wielkim fanem tej marki ale jeszcze go nie posiadam i tak jak Ty już nie przyjadę na Plejady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...