Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damy rade bez reduktorach na zwyklych szosowkach? Pogody nie zapowiadaja przepieknej na dlugi weekend.

 

 

Az tak dokladnie Ci nie powiem, wiem tylko ze dokladnie trasa Haldy nie da sie przejechac, bo nawet z piatku na sobote po piatkowym przejezdzie musielismy troche korygowac jeden OS. A ze mieszkam w Lodzi i na Haldzie bylem tylko na dojazd i teraz tez dopiero bede w czwartek wiec nie wiem dokladnie jak wyglada trasa.

A swoja droga, tak przy okazji... bedzie ktos jechal w srode wieczorem z kierunku Lodzi? Ja wyjezdzam po 22:00 po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę w innym temacie ale mocno związne z V Plejadami :mrgreen:

 

Którędy polecacie pojechać z W-wy (noclegi mamy w Świdnicy)? Wyjazd planujemy w środę jakoś tak w miarę z rana (znaczy się tak ok. 9-10tej :grin: )

 

AM podpowiada na początek gierkostradę i skręt w Piotrkowie na Wieluń->Oleśnicę i dalej przez Wrocław do Świdnicy.

Czy przejazd przez Wrocław w godzinach popołudniowych (pewnie dotrzemy tam nie wcześniej niż na 14-15tą) w środę przed długim weekendem nie będzie traumatycznym doświadczeniem?

Może warto pojechać jakoś inaczej?

 

nie żartuj... przez wrocław od strony oleśnicy w godzinach szczytu??? jedź gierkówką do katowic, tam zjedź na a4 i omiń ten młyn :cool: . to jest niby ok. 100km dalej, ale jedziesz szybciej (również czas dojazdu na miejsce) i bezstresowo (o ile to w ogóle możliwe na naszych drogach :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks jedziesz w końcu czy nie bo juz sie pogubiłem, musze w końcu poznać najlepszego z kopaczy forumowych

ja tez juz sie pogubilem? jaka byla moja ostatnia wersja? :mrgreen:

 

po prostu nie wiem, czy tak bez zgloszenia na krzywa twarz mozna przyjechac? zna ktos takie sytuacje z dostawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zglos sie jako sympatyk [ale juz teraz] - z tym ze nocleg na wlasna reke zalatwiaj - ja tak zrobilem rok temu [nie rejestrowalem sie wczesniej, potem napisalem do organizatora ze chce uczestniczyc jako "gość" - nie bralem bezposredniego udzialu w imprezie - ale trase sobie objechalem turystyczna - nawet numer dostalem. Trzeba cos zaplacic - zaplacic za wyprawke - ja placilem jakies grosze. Ponadto mozesz przyjechac jako gosc i podczepic sie pod kogos - ja tak wprowadzilem dwie osoby z rodziny - ale organizatora powiadomilem o tym i dostalem zgode na ich wprowadzenie - jedli i pili razem z nami.

W kazdym razie nie wyrzuca cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi jeszcze pojedyncze PLEJADOWE komplety klocków do:

 

STi przód,

STi tył,

WRX przód,

Forester przód

(nie wszystkie roczniki)

 

Ewentualnie po tarcze mogę jeszcze pojechać jak będą chętni. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów będzie w piątek ,w godzinach porannych jechał po A4 przez Katowice w jedynym słusznym kierunku :?: :mrgreen:

Jeśli by pasowało to można by się zjechać na kawę w Katowicach np. na BP na A4 przy hotelu Campanille(na wysokości CH Trzy Stawy).

Fajnie by było grupą ruszyć....Ja będe tam mniej więcej po godz 7-mej...

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele to sa porezerwowane najprawdopodobniej juz na dzien wczesniej - mialem taki problem ze zamowilem hotel od piatku - potem mnie olsnilo ze przeziez czwartek jest wolny - zadzwonilem do hotelu i okazalo sie ze moge w czwartek juz przyjechac [ciekawe - moze to jakas podpucha wlasciciela hotelu]. A moze logiczne - juz w czwartek bo i tak hotel do niedzieli jest zapelniony.

Juz bym jechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osob jedzie z Wroclawia i w jakich godzinach? Moze zrobimy KONWÓJ? :twisted:

....O której będziecie wyjeżdżać z Wrocławia :?: ....moglibyśmy dołączyć do KONWOJU :twisted: w okolicach Bielan/A4.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osob jedzie z Wroclawia i w jakich godzinach? Moze zrobimy KONWÓJ? :twisted:

....O której będziecie wyjeżdżać z Wrocławia :?: ....moglibyśmy dołączyć do KONWOJU :twisted: w okolicach Bielan/A4.... :grin:

Jeszcze nie wiem na ktora mi sie uda zone przekonac - chce moja polowka jeszcze skoczyc na silownie (no dla niej to najlepiej wieczorem, ale juz wie, ze to niemozliwe). Ja bym chcial wyjechac kolo 12tej prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Warszawa (Bęben;M.wrc) jak planujemy wyjazd?

Według ostatnich ustaleń z Bębnem frakcja sochaczewska ma wyjechać między 8:00 a 8:30 z Sochaczewa i mamy się spotkać z Wami gdzieś w Mszczonowie na gierkówce.

Może się Marcin z Arkiem wypowiedzą ...

 

pozdr.

Śmiech'u

[scroll]P.S. kto wie czy Mamusia Chrzestna Zawsze Wilgotna bedzie sie zlotała w tem roku, bo nie wiem ile ty gorzały mam brać ... mać[/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...