Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie sie zlotała w tem roku, bo nie wiem ile ty gorzały mam brać ... mać

 

 

 

 

Smiechu - malo tego - Mamusia bedzie poetycko - kącikowa - wiec trza bedzie zdrowie Szanownej Rodzicielki Forumowej wznosic nieustannie i nieodmiennie - "Za domek nr 5" :mrgreen:

 

Gdzie ja teraz dostane chlodnice do Forestera przed piatkiem?

hmmmm.... ja to sie nie znam...ale ten... ta.. chlodnica to jakas niezbedna? :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez siedze, jak na gwozdziach, czekajac na chlodnice - bedzie, czy nie bedzie? Podejdzie, czy nie podejdzie?

 

A co Ci Igor powiedział? Ucz się od starszych... :razz:

(mam nadzieję, że zapasuje - sprawdzałeś wymiary?)

Sprawdzalem i w pionie sie zgadza, ale sa jakies rozbieznosci co do poziomu - rzedu 1cm. Marek powiedzial, zeby brac. Ale wciaz sie martwie.

 

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 5:55 am ]

Gdzie ja teraz dostane chlodnice do Forestera przed piatkiem?

hmmmm.... ja to sie nie znam...ale ten... ta.. chlodnica to jakas niezbedna? :roll:

No raczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc,

Proponuje 7.45 spotkanie a o 8 wyjazd gdyby byli spóźnialscy np ja . Pasuje

 

Optymalna trasa jaka mi wyskoczyła na AutoRoute metodą wielu prób to Wawa-Częstochowa-Opole-Strzelin-Wałbrzych. Wychodzi 440 km (z Socho) ale omijamy Wrocławskie mega korki i dłużej jedziemy dwupasmówkami. Przez Oleśnicę i Wrocław mamy tylko 40km bliżej ale stracimy tam mnóstwo czasu.

 

7,45 pasuje.pierwsza stacja po minięciu Mszczonowa?

jestem za jak najdłuższą jazdą dwupasmówką nawet kosztem większej ilości przejechanych kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc,

Optymalna trasa jaka mi wyskoczyła na AutoRoute metodą wielu prób to Wawa-Częstochowa-Opole-Strzelin-Wałbrzych. Wychodzi 440 km (z Socho) ale omijamy Wrocławskie mega korki i dłużej jedziemy dwupasmówkami. Przez Oleśnicę i Wrocław mamy tylko 40km bliżej ale stracimy tam mnóstwo czasu.

 

jestem za jak najdłuższą jazdą dwupasmówką nawet kosztem większej ilości przejechanych kilometrów.

 

Częstochowę- Opole jedż przez Olesno. Z Opola jedź A4 przez Wrocław do zjazdu Pietrzykowice (6km za węzłem bielańskim). Za zjazdu kieruj się na Wierzbice (na południe) po 5km wjeżdżasz na drogę 35 w prawo na Świdnicę/Wałbrzych. Generalnie najszybciej i najdłużej 2pasmówką - jak pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez siedze, jak na gwozdziach, czekajac na chlodnice - bedzie, czy nie bedzie? Podejdzie, czy nie podejdzie?

 

A co Ci Igor powiedział? Ucz się od starszych... :razz:

(mam nadzieję, że zapasuje - sprawdzałeś wymiary?)

Wszystko sprawdzalismy, ale nie sprawdzilismy cztery razy tych kroccow olejowych. Pomimo wczesniejszego upewniania, okazalo sie, ze jednak chlodnica oleju u mnie jest, a ja zamowilem bez =( Marek zamontuje "na krotko", a potem trzeba bedzie skombinowac mala chlodniczke oleju - juz nie ma czasu na ponowne zamowienie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek może tak ale do piątku już pewnie wrócą z procesji :wink:

 

Częstochowę- Opole jedż przez Olesno. Z Opola jedź A4 przez Wrocław do zjazdu Pietrzykowice (6km za węzłem bielańskim). Za zjazdu kieruj się na Wierzbice (na południe) po 5km wjeżdżasz na drogę 35 w prawo na Świdnicę/Wałbrzych. Generalnie najszybciej i najdłużej 2pasmówką - jak pisałeś.

czy w tej wersji nie ma zagrożenia godz postojami w korkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy 16-20 jest BK1 a potem o 19 wspólna kolacja. Fajnie byłoby nie gonić ani na trasie ani później na miejscu i chwile odsapnąć. Po drodze pewnie gdzieś zatrzymamy sie na jedzonko, mam nadzieje ze na 14-15 bedziemy na miejscu bez napinania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Wawy jedzie jutro (czwartek) i o której?

 

Mam wielka prośbę o zabranie części, która umożliwi mi start ;)

 

Ewentualnie Koval mi weźmie w Piątek jak w Czwartek nikt nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek, super! do odebrania jest półośka od Ciacho, do 15:00 jest w centrum - pasuje Ci?

 

Wyślę Ci na PW telefon do Ciacho - daj znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, leszek_pi, my też w piątek z Wrocka będziemy wyjeżdżać ... rano, bez przegięć ani w jedną stronę (o 10:00 warto się dopiero zjeść niespieszne śniadanko :mrgreen: ), ani w drugą (żeby tak w okolicach 12:00-13:00 być w hotelu) ... wrzućcie mi na PW numery do siebie - zesemesujemy się, kolumna jest fajna pod warunkiem, że nie opóźnia jeden drugiego :roll: :grin:

Ukiman zona mi sie nie zgadza na wyjazd o 11. Mysle tak o wyjezdzie kolo 12tej, zeby na spokojnie ok. 12.30-13.00 byc na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukiman zona mi sie nie zgadza na wyjazd o 11.

 

Też miałem kiedyś żonę... :wink: Nie daj się :twisted:

 

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 11:45 pm ]

Pamiętajcie, Wałbrzych i okolice - CB kanał 13 :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jej sie nie dziwie - co najmniej do 16tej bedzie musiala wysluchiwac gadek o Subaru... chwila przerwy na BK1 i znow gadki o Subaru. O 19tej kolacja... z gadkami o Subaru, a w sobote jazda Subaru i wieczorem znow gadki o Subaru. I tak do bialego rana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jej sie nie dziwie - co najmniej do 16tej bedzie musiala wysluchiwac gadek o Subaru... chwila przerwy na BK1 i znow gadki o Subaru. O 19tej kolacja... z gadkami o Subaru, a w sobote jazda Subaru i wieczorem znow gadki o Subaru. I tak do bialego rana ;-)

 

Hmm... to musi być Zlot Subaru! :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to musi być Zlot Subaru! :razz: :mrgreen:

A mówili że Kia :razz:

ech...znowu Ci slaboslyszacy... :roll:

:wink:

 

z dobrych wiesci -zakrecili kran w niebiosach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie bądź rura - nie pękaj :mrgreen:

 

Wrzuciłem Ci na PW numer do mnie ... zesemesujemy się ... ja się staram (oj bardzo się staram) mieć trochę włoski temperament, więc 11:00 pewnie się zrobi 12:00 ... :mrgreen: będziemy w kontakcie!

 

pozzdr :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...