Skocz do zawartości

Technika jazdy


Pedros

Rekomendowane odpowiedzi

...dociazysz przod i obrocisz. (chyba, ze masz na mysli strzal ze sprzegla)

W sensie 360st? U mnie chyba chodzi wlasnie o za szybkie wchodzenie. Nawet jak na placu probowalem pokrytym prawie lodem, to jak za szybko jadac wchodzilem w zakret, to zadne odpuszczanie gazu wiele nie dawalo - dopiero jak dodawalem gazu juz skrecajac wolniej, to tyl wyjezdzal, ale nie bardzo wiem jak to ma pomoc w szybszym pokonywaniu zakretow (chocby z tego powodu, ze ze wzgledu na opony szybciej zaczyna mi ryc przodem, niz Nubira =)

 

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 11:41 pm ]

[...] potem zapinasz bloki [...] potem rzucasz brykę w zakręt[...]

Co to znaczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba nie moj najstarszy forek turbo.

 

 

Nie bój nie bój, AL Ci pokaże "jak to się robi"

 

Ja się właśnie zastanawiałem czy ma sens udział w tego rodzaju szkoleniach moim S-turbo.

Znaczy ja bym bardzo chciał, ale nie wiedziałem czy wypada :cool:

 

Ps. Mi też na razie przy nieśmiałych próbach na śliskim raczej wylatuje przodem :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie moj najstarszy forek turbo.

 

 

Nie bój nie bój, AL Ci pokaże "jak to się robi"

ALSDS? To w Krakowie? A jakie maja ceny? I czy nie ma czegos porownywalnego we Wroclawiu/okolicach?

 

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 12:22 am ]

[...] potem zapinasz bloki [...] potem rzucasz brykę w zakręt[...]

Co to znaczy???

 

To znaczy, że trzeba to robić tak, że po 3 km nie masz już hamulców (przynajmniej na jakiś czas), a po 5 tyś opon (trwale) :mrgreen:

To na pewno duzo mi powiedzialo. Ja bloki rozumiem przez zblokowanie kol hamulcem, ale przypuszczam, ze nie o to ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz spróbuj "Andrzej Lenczowski"

 

No, jakiś sukces jest... "dyrektor ds. wydawniczych Wydawnictwa Jagiellonia SA Andrzej Lenczowski" - to chyba nie ten?

 

"Lenczowski Andrzej. Rehabilitacja Kraków, Wielkotyrnowska 29 "

 

:???:

 

O! "iemal całodniowych zajęć uczestnicy wykonywali szereg ćwiczeń pod okiem fachowców - instruktorów SJS - Wacława Kosteckiego i Andrzeja Lenczowskiego". To On jest w SJS-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lenczowski Andrzej. Rehabilitacja Kraków, Wielkotyrnowska 29 "

 

 

To akurat chyba jest ten ;)

 

 

O! "iemal całodniowych zajęć uczestnicy wykonywali szereg ćwiczeń pod okiem fachowców - instruktorów SJS - Wacława Kosteckiego i Andrzeja Lenczowskiego". To On jest w SJS-ie?

 

Był

 

A co z tym skretem? Idzie Forkiem szybciej go pokonac bokiem, niz zwyczajnie, czy tez robi sie to tylko dla fanu?

 

Czy szybciej hmm nie wiem, pewnie tak jakieś 3,5km/h szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos takiego:

Najbliższe terminy szkoleń dla klienta indywidualnego:

Data Nazwa Szkolenia Cena Miejsce

12-01-2008 Szkolenie I i II stopnia 400 zł Bednary k/Poznania

 

Czy za takie szkolenie I i II stopnia da rade znaczaco podniesc swoje umiejetnosci, czy tez trzeba dobrnac do tego 6-stego darmowego, zeby choc troche ogarniac auto? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za takie szkolenie I i II stopnia da rade znaczaco podniesc swoje umiejetnosci, czy tez trzeba dobrnac do tego 6-stego darmowego, zeby choc troche ogarniac auto? ;-)

Ja na SJSach jeszcze za czasów AL jak był tam byłem chyba z 8 razy. Zawsze czegoś się nauczysz, chyba że jesteś zawodowym kierowcą i już umiesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale mam mętlik w głowie. Chodzi mi o technikę \Wczoraj miałem przypadek, ale zaczęła mi uciekać tyłem. Zacząłem hamować i było jeszcze gorzej. Na szczęście miałem sporo miejsca bo była oblodzona W niektórych postach ktoś pisał, że trzeba dodać gazu a w innym odwrotnie. Jak powinno być poprawnie? Zaznaczam, że nie chodzi mi o ostrą jazdę tylko o codzienną eksploatację .

 

czaba bybo zatrudnić kurwe na 1/4 etatu a nie sie żenić od razu,

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...