Skocz do zawartości

Technika jazdy


Pedros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to proste -szkola jazdy renault. Gosc ktory jest szefem tego syfu nawet nie odroznal przodu od tylu w samochodzie zanim jakims mega finansowym cudem udalo mu sie w ten temat wkrecic.Gdyby nie paru jezdzacych chlopakow z personelu to by sie tak pozabijali na prostej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi ostatnio w rączki gazetka z ciekawym artykułem szkoleniowym redagowanym przez Szkołę REANULT !!! :twisted:

Ciekaw jestem waszych opinii :twisted: Ja pewnie się nie znam :wink: ale u Wróbla i na SJS trochę czego innego się nauczyłem. Dodam skutecznie się nauczyłem :wink:

 

to proste -szkola jazdy renault. Gosc ktory jest szefem tego syfu nawet nie odroznal przodu od tylu w samochodzie zanim jakims mega finansowym cudem udalo mu sie w ten temat wkrecic.Gdyby nie paru jezdzacych chlopakow z personelu to by sie tak pozabijali na prostej,.

 

Rozumiem,że uczestniczyłeś ostatnio w szkoleniu skoro piszesz,że teraz jest syf.... :roll:

Ja uczestniczyłem w 2004 roku i wcale źle nie było.Wygrałem w zawodach takie dwudniowe szkolenie i bardzo dużo z niego dobrego wyniosłem.Do tego hotel z basenem,szwedzki stół itp :cool: :mrgreen:

 

powiem wam, ze bardzo duzo mozna sie nauczyc z samych obserwacji od ludzi, ktorzy jezdza w rajdach i pozniej probowac i cwiczyc ich zachowania w jakims bezpiecznym miejscu :)

 

To podpatruj sobie Adam.'a,Jurka P.,Zbyszka Matuszczyka a zapewne czegoś się nauczysz.

YouTube naszym przyjacielem jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy moge Was prosic o jakies opinie, ktora szkole wybrac?

Pozdrawiam Pawel

 

Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia, myślę że w obu przypadkach będziesz zadowolony. Mi osobiście bardziej podobało się na SJS-ie.

 

Najlepszą opcją będzie, jeśli po prostu pojedziesz do obu, szkolenia nigdy za dużo :cool:

 

A jeśli nie masz zbyt wiele kasy i chcesz spróbować wersji "Low budget" to przyjedź choć raz na TJS.Gwarantuje Ci,że na pewno czegoś się nauczysz.

 

szwedzki stół

 

Z Ikei?

 

 

 

:mrgreen:

 

Nie wiem,bo miałem trochę procentów ale smak miał podobny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpatruj sobie Adam.'a,Jurka P.,Zbyszka Matuszczyka a zapewne czegoś się nauczysz.

YouTube naszym przyjacielem jest :wink:

 

Podpatrywanie to bardzo dobra metoda. O ile mi wiadomo to Jurek P, uczył się na Bemowie ale NIE w szkole Renault !!!!

Jak dzisiaj wymiata - to nie podlega dyskusji- pełen szacun.

Tylko nie zapominajmy u kogo zaczynał :mrgreen:

 

Co do tego bzdurnego artykułu, to umieściłem go bo przyszła mi namyśl liczba zabitych na drogach. Ciekawe jaki odsetek jest po tego typu szkoleniach.

Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że po wciśnięciu sprzęgła samochód będzie zwalniał ..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What! napisał/a:

iglopol:

http://www.sjs.pl/szkolenia/

http://www.alsds.eu/pl

 

 

Czy moge Was prosic o jakies opinie, ktora szkole wybrac?

Pozdrawiam Pawel

 

Wracając do tego pytania. Mogę z czystym sumieniem polecić SJS. Nawet po odejściu AL poziom dalej jest na bardzo wysokim poziomie, a przy odrobinie szczęścia na II stopniu można poznać Kajetana Kajetanowicza - niezapomniane wrażenie :-)

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...