Skocz do zawartości

Technika jazdy


Pedros

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy moge Was prosic o jakies opinie, ktora szkole wybrac?

Pozdrawiam Pawel

Obie są bardzo dobre. Może spróbuj pojechać na pierwszy stopień na SJS, a na drugi do AL'a :idea: :wink:

 

RWD powiem ogarniałem, drift nie był problemem na rondzie czy przed marketem. Czy umiejętności z RWD są przydatne w prowadzeni AWD ? Tak się zastanawiam czy jak kupie Subaru to powyższe szkoły będą mi potrzebne ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbigniew B., Opanowanie RWD przydaje się przy wychodzenie z zakrętu :) Natomiast panowanie nad FWD przyda się przy wchodzeniu w zakręt. Nawet jak się komuś wydaje, ze umie dobrze jeździć to ma rację... wydaje mu się... te zajęcia tak naprawdę nie tyle zrobią po pierwszej sesji z Ciebie super kierowcę, co pokażą ile Ci brakuje by jakoś panować nad autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zajęcia tak naprawdę nie tyle zrobią po pierwszej sesji z Ciebie super kierowcę, co pokażą ile Ci brakuje by jakoś panować nad autem.

Najbardziej to pokażą po przejażdżce np. z ALem za kierownicą :mrgreen:

dokładnie! wcześniej nie wiedziałem, że gietek może latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! wcześniej nie wiedziałem, że gietek może latać...

Ja przy pierwszej jeździe z Nim byłem pod wrażeniem że samochód się nie rozpada. I dlaczego ten sam slalom który ja robiłem On robi o 30km/h szybciej, jeszcze gadając do mnie :mrgreen: . A wcześniej wmawiali mi że ja bardzo ładnie go przejeżdżam :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! wcześniej nie wiedziałem, że gietek może latać...

Ja przy pierwszej jeździe z Nim byłem pod wrażeniem że samochód się nie rozpada. I dlaczego ten sam slalom który ja robiłem On robi o 30km/h szybciej, jeszcze gadając do mnie :mrgreen: . A wcześniej wmawiali mi że ja bardzo ładnie go przejeżdżam :???:

widzę, że mamy podobne wrażenia :) to co? spotykamy się u ALa w kielcach na 2 stopniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! wcześniej nie wiedziałem, że gietek może latać...

Ja przy pierwszej jeździe z Nim byłem pod wrażeniem że samochód się nie rozpada. I dlaczego ten sam slalom który ja robiłem On robi o 30km/h szybciej, jeszcze gadając do mnie :mrgreen: . A wcześniej wmawiali mi że ja bardzo ładnie go przejeżdżam :???:

A w koncu wiesz co bylo nie tak ze slalomem, jak starego Forka przeturlales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w koncu wiesz co bylo nie tak ze slalomem, jak starego Forka przeturlales?

No do końca nie można do tego dojść. Patrząc na ślady na asfalcie doszliśmy do wniosku że najpierw przerzuciło przód, bo najpierw były ślady od przedniego nadkola, dopiero dalej od tylnego boku, więc tak trochę dziwnie. No slalom ten wykonywałem już z większymi prędkościami i dawał radę jak to nawet Witek napisał na jednym szkoleniu Forek wyleciał w pole przy ok. 130 i nic się nie stało, a tu przy ok. 90 się przewrócił, więc pewnie kilka jakieś czynników się nałożyło i to wszystko dało taki efekt :sad:

:cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich samochodów jakimi do tej pory jeździlem to właśnie Impreza MY07 2.0 RC jest cudowna w "czuciu". ...... W praktyce, w śliskim łuku można samochód kontrolować delikatną pracą gazu bez żadnych ruchów kierownicą. Pięknie delikatnym driftem wtedy idzie i cały czas czuć pełną kontrolę nad samochodem. Jest bardzo przyjemnie, delikatnie nadsterwona (przód zacieśnia zakręt - właściwie po co ja to tutaj piszę :oops: )

 

zastanawiam się czy nadal rozmawiamy o samochodzie i technice jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm a ten AL to jakis kozak? bo czesto operujecie tymi skrotami i rowniez czesto nie kumam o co w tym chodzi ;) powiem wam, ze bardzo duzo mozna sie nauczyc z samych obserwacji od ludzi, ktorzy jezdza w rajdach i pozniej probowac i cwiczyc ich zachowania w jakims bezpiecznym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ten AL to jakis kozak? bo czesto operujecie tymi skrotami i rowniez czesto nie kumam o co w tym chodzi ;) powiem wam, ze bardzo duzo mozna sie nauczyc z samych obserwacji od ludzi, ktorzy jezdza w rajdach i pozniej probowac i cwiczyc ich zachowania w jakims bezpiecznym miejscu :)

 

staruszek.ale kozak taki ze w gacie bys narobil.jezdzi genialnie.myle ze jak by mial hajs to w rsmp by w d..mlodziakom ponakladal.czlowiek bez klepki zawiadujacej pojeciem smierc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...