Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to odświeżenie tego tematu: 

Rozumiem nieco frustrację @Sarastro, bo u mnie w XV stacja multimedialna też miewa swoje „amnezyjne” humory i żadna aktualizacja softu nie rozwiązała tego problemu (po pracy z Android Auto często gubi synchronizację książki telefonicznej po BT). Nie jest to jednak jakoś uciążliwe na tyle by chciało mi się temat zgłębiać. Automatycznych świateł jak startują wycieraczki nie mam... ale XV to chyba za niski model wtedy był, by się na taki bajer załapać (choć według mnie naprawdę niewiele zachodu trzeba by taką funkcję zaimplementować). 

Niemniej miło na samym końcu materiału usłyszeć, że mimo tych wszystkich TTTM i problemów z ASO, auto się ciągle podoba :)

ps. Osobiście nie trawię formuły „Auto Start Test” - Jacek Balkan prowadzący swój „Motodziennik” z tego co zauważyłem też ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

Dla mnie ciekawe w tym zestawieniu jest to, że w top10 najgorszych aut są trzy modele BMW. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, chojny napisał:

Ten tekst o najgorszych autach to już trzeci rok z rzędu widzę. On jakoś ewoluuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aflinta napisał:

Ten tekst o najgorszych autach to już trzeci rok z rzędu widzę. On jakoś ewoluuje?

 

Nie mam pojęcia. Pierwszy raz to widzę ale może odgrzewają kotlety, w końcu długodystansowy test trwa długo i materiału niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, chojny napisał:

 

Nie mam pojęcia. Pierwszy raz to widzę ale może odgrzewają kotlety, w końcu długodystansowy test trwa długo i materiału niewiele. 

Tak, ciągle odgrzewają kotlety... W sumie rewelacyjny sposób na prowadzenie czasopisma motoryzacyjnego (max zysków min. kosztów). Na marginesie, przyczyną złego stanu silnika na koniec testu (w mojej ocenie) był mało kompetentny serwis, który nie zdiagnozował awarii jednego wtryskiwacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Solterra ma się nazywać pierwszy elektryk z logo plejad.

Do sprzedaży ma wejść w połowie 2022 r. i nie ma obawy by ten model miał pominąć rynek EU. ;)

https://news.google.com/articles/CBMib2h0dHBzOi8vZWxla3Ryb3dvei5wbC9hdXRhL3N1YmFydS1zb2x0ZXJyYS10YWstYmVkemllLXNpZS1uYXp5d2FsLWVsZWt0cnljem55LWNyb3Nzb3Zlci1tYXJraS1icmF0LXRveW90eS1iejR4L9IBAA?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał W. napisał:

Subaru Solterra ma się nazywać pierwszy elektryk z logo plejad.

Do sprzedaży ma wejść w połowie 2022 r. i nie ma obawy by ten model miał pominąć rynek EU. ;)

https://news.google.com/articles/CBMib2h0dHBzOi8vZWxla3Ryb3dvei5wbC9hdXRhL3N1YmFydS1zb2x0ZXJyYS10YWstYmVkemllLXNpZS1uYXp5d2FsLWVsZWt0cnljem55LWNyb3Nzb3Zlci1tYXJraS1icmF0LXRveW90eS1iejR4L9IBAA?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dzisiaj w ASO mi powiedzieli, że może nawet w tym roku jeszcze będzie w sprzedaży. No zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał W. napisał:

Subaru Solterra ma się nazywać pierwszy elektryk z logo plejad.

Do sprzedaży ma wejść w połowie 2022 r. i nie ma obawy by ten model miał pominąć rynek EU. ;)

https://news.google.com/articles/CBMib2h0dHBzOi8vZWxla3Ryb3dvei5wbC9hdXRhL3N1YmFydS1zb2x0ZXJyYS10YWstYmVkemllLXNpZS1uYXp5d2FsLWVsZWt0cnljem55LWNyb3Nzb3Zlci1tYXJraS1icmF0LXRveW90eS1iejR4L9IBAA?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Boziu, dokąd ta motoryzacja podąża. Wiem, że wszyscy idą w tą stronę, ale jest mi po prostu szkoda...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pablito79 napisał:

Boziu, dokąd ta motoryzacja podąża. Wiem, że wszyscy idą w tą stronę, ale jest mi po prostu szkoda...:(

 

Wczoraj czytałem o prognozowanych niedoborach litu... więc jak się nie obrócisz itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aga napisał:

Dzisiaj w ASO mi powiedzieli, że może nawet w tym roku jeszcze będzie w sprzedaży. No zobaczymy ;)

W sprzedazy fizycznie w salonie czy zamowienia w tym roku a dostawy w nastepnym?:)

Jezeli sprzedaz w tym roku to oznaczaloby to produkcje z wrzesnia i dostawy na koniec listopada.

To chyba malo realne chyba ze auto jest juz dawno gotowe a zostaly im ostatnie szlify i certyfikacja na EU.... 

Bardzo jestem ciekaw ceny tego wozidla... Ceny elektrycznych SUV-ow spokojnie przekraczaja 200 tys PLN wiec promki tu chyba nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Fajny ale wydaje mi sie, że polska ekipa https://www.youtube.com/user/duszaniespokojna

robi to lepiej.

 

Spoko znam ten kanał ale po pierwsze nie mają jak narazie w teście  nowego Forka a po drugie nie robią prób zjazdu z rolek do tylu.

 

Polecam też CarCaine :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...