Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Michał W. napisał:

Spoko znam ten kanał ale po pierwsze nie mają jak narazie w teście  nowego Forka a po drugie nie robią prób zjazdu z rolek do tylu.

Masz rację nie robią ale sposób prezentacji tego na filmie jest dla mnie o wiele bardziej przejrzysty i czytelny.

Ten drugi kanał sobie obczaję, dzięki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini ciekawostka. Jak ktoś chce namiastkę Subaru ale w mniejszym wydaniu niż dostępna Impreza to zawsze może kupić Citroena C1, w którym dźwignie za kierownicą są identyczne jak w Subaru.
8e64cba35aede4fa917f619932e31bd7.jpg5ca1b042672df6693e481a29679cf240.jpg3456146a906cafa0934f1a33ba781ec9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o Subaru, ale o Subaru też: https://autogaleria.pl/kombi-segment-sprzedaz

 

Jestem pewien, że nowy OBK utrzyma mocne pozycje wśród "kombiaków"

 

 

mainstream_kombi_01.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aflinta napisał:

Jego sukces wynika chyba właśnie z tego balansowania między kombi a SUV. 

 

oraz z dobrze dobranego balansu pomiędzy jakością a ceną (szczególnie aktualne w US, które są głównym rynkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

oraz z dobrze dobranego balansu pomiędzy jakością a ceną (szczególnie aktualne w US, które są głównym rynkiem)

Nie zapominajmy, że popularność Subaru w Ameryce Płn., zwłaszcza w USA wynika w dużej mierze z faktu, że są tam produkowane...tak jak VW w Czechach, czy Hiszpanii...w tych wypadkach może trochę inny design jest ale technologia ta sama.

Outback mimo wszystko zawsze będzie fajny...bo nigdy nie próbował udawać lepszego niż jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zaskoczony tak mocnym wynikiem, skoro to są wszystkie rynki włącznie z Chinami.

W Polsce też nie jest aż tak mało nowych Outbacków, nawet zaryzykuje stwierdzenie, że prawie codziennie jakiegoś można spotkać. Szkoda mi trochę Peugeota, bo 508 jest naprawdę ładnym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polak900 napisał:

Słowo klucz : Do oferty nie trafiła żadna nowa jednostka napędowa.
Dla mnie to wystarczy dalej nie czytam emoji30.png

Może te obecne są na tyle dobre, że nie ma sensu zmieniać. Lexusowi tez zarzucają, że cały czas stosuje ten sam 3,5 litrowy silnik...ale to jest dobry silnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, halvaekiu napisał:

tutaj było info
 

Edytowane przez Durbos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Neutrino33 napisał:

A mnie się wydaje, że Foresterowi nie pasowałby taki duży silnik, straciłby swoją lekkość a wraz z tym swój charakter.

Do Tribeci nie było problemu wrzucić 3,6 to czemu nie 3,5 do Forka? Zaznaczyć można, że skoro wszystko idzie w e-boxer, to dla równowagi z tyłu by mogło upchać coś typu plug-in i powinno być git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Do Tribeci nie było problemu wrzucić 3,6 to czemu nie 3,5 do Forka? Zaznaczyć można, że skoro wszystko idzie w e-boxer, to dla równowagi z tyłu by mogło upchać coś typu plug-in i powinno być git :)

Tribeca to raczej duży samochód więc tam pasuje. Forester ma charakter lekkiego auta...no nie wiem, ja raczej jestem zwolennikiem takiego japońskiego podejścia do motoryzacji, czyli balansu pomiędzy mocą, masą i zawieszeniem. Nie jest sztuką zrobić mocne auto, ale zrobić auto, które prowadzi się w sposób przewidywalny i trzyma się drogi...będąc na przykład tylko FWD to już co innego.

Rozumiem fascynację...ale jej nie podzielam ^_^

 

1 godzinę temu, radekk napisał:

Może nie do poczytania ale przed chwilą coś takiego widziałem

 

D6023C60-974C-4E11-83A5-78C682A796A9.thumb.jpeg.c6535400742da2e4af89f7d6c2b842cc.jpeg

 

Apple maps przypuściło szturm na Polskę..nawet Kuba Klawiter na swoim kanale o tym wspomniał i wygląda na to, że jeżdżą właśnie same subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...