Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, czekker napisał:

Z innej beczki..

Jak u Was z autocasco - kupujecie do Waszych Subarek?

 

Ja przez 2 lata płaciłem za cały pakiet OC+AC+Ass+NNW (i nawet raz się przydało jak nas katowickie drzewo zaatakowało ;)), ale w tym roku się zastanawiam czy jest sens płacić prawie 2k PLN - OBK ma już 13 lat i myślę nad zostawieniem tylko pełnego assistance..

 

Ja płaciłem za 15 letniego legacy 1400 oc+ac więc tragedii nie ma tym bardziej ze mam zwyzke za wiek poniżej 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

@czekker Sprawdź Axe, mi ostatnio policzyli 343zł za AC, a zniżki mam jakieś symboliczne.

OWU dobrze sprawdziłeś?

Bo niektóre polisy ac są śmieszne. Naprawa na zamiennikach do tego amortyzacja i zanizona wartość pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

@czekker Sprawdź Axe, mi ostatnio policzyli 343zł za AC, a zniżki mam jakieś symboliczne.

 

No właśnie AXA mam  -_-

 

W zeszłym roku podliczyli mnie na niecałe 1,8k zł, a w tym chyba wygląda na jakieś podwyżki, bo przedłużenie wyszło prawie 2k zł:

OC (niecałe 700zł)

AC warsztat

Assistance prestiż

NNW

+coś tam jeszcze (auto zastępcze, itp.).

 

 

PS.

Zniżki mam duże, ale jeszcze przez rok "wisi" zwyżka za szkodę z AC (drzewo).

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czekker napisał:

 

No właśnie AXA mam  -_-

 

W zeszłym roku podliczyli mnie na niecałe 1,8k zł, a w tym chyba wygląda na jakieś podwyżki, bo przedłużnie wyszło prawie 2k zł:

OC (niecałe 700zł)

AC warsztat

Assistance prestiż

NNW

+coś tam jeszcze (auto zastępcze, itp.).

 

 

PS.

Zniżki mam duże, ale jeszcze przez rok "wisi" zwyżka za szkodę z AC (drzewo).

 

 

Ja miałem oc 900zl+ 504 AC (udział wlasny 500 zl naprawa na oem + ubezpieczenie szyb)

 

Z tym że polise mi Mama ogarniała u siebie bo ma pule extra zniżek w niektórych ubezpieczalniach.

 

Jak coś to mogę sprawdzić ile by wyszło u niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czekker napisał:

 

Mam znajomego agenta, który szuka najlepszej opcji B)

Na razie ogólnie zastanawiam się nad sensem kupowania AC w moim przypadku..

 

To zależy od Ciebie czy chcesz mieć spokojną głowę czy nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

OWU dobrze sprawdziłeś?

Bo niektóre polisy ac są śmieszne. Naprawa na zamiennikach do tego amortyzacja i zanizona wartość pojazdu.

Assistance mam na BARDZO złych warunkach. Ostatnio robiłem szkodę z AC i patrząc na cenę ubezpieczenia i kwotę, którą mi dali to myślę, że wyszło to bardzo dobrze. Niemniej ciężko powiedzieć na jakich warunkach to w ogóle liczyli i czy dałoby się to naprawiać za kwotę, którą dostałem. Chyba tak(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem AC bo kwoty były niewspółmierne do wartości rynkowej pojazdu. Ale moje auto prawie nie jeździ, a jak nie jeździ to ma już garaż.

Mam OC z Assistance za 553zł właśnie w AXA. Z tego co kojarzę miałem też ofertę na pakiet i kojarzę, że kwota była atrakcyjna.

Należy jednak pamiętać, że jak chcemy skuteczne AC i ASS to trzeba patrzeć gdzie ubezpieczamy. Niestety, ale historia wiele razy pokazała, że niektóre ubezpieczalnie są fajne tylko jak to my płacimy. A potem załatwienie czegokolwiek to droga przez mękę. Nie wiem jak działa ASS w AXA i mam nadzieję, że nie będę musiał sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie haczyk z Assitance polega na tym, że ubezpieczyciel pokrywa 400zł holowania, a ewentualną resztę trzeba sobie dopłacić. Niby spoko? Otóż nie. Wykonawca usługi może sobie krzyknąć dowolną(potwierdzone na infolinii) cenę za km i w ten sposób laweta starcza np. na około 50km.

Za transport lawetą do NS z Katowic laweciarz zawołał ~750zł dopłaty(czyli razem to już 1150zł!) podczas gdy konwencjonalna usługa kosztuje normalnie połowę tej kwoty.

A zastępczego auta mi nie dadzą bo nie skorzystałem z ich lawety :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 08:36, czekker napisał:

Z innej beczki..

Jak u Was z autocasco - kupujecie do Waszych Subarek?

 

Ja przez 2 lata płaciłem za cały pakiet OC+AC+Ass+NNW (i nawet raz się przydało jak nas katowickie drzewo zaatakowało ;)), ale w tym roku się zastanawiam czy jest sens płacić prawie 2k PLN - OBK ma już 13 lat i myślę nad zostawieniem tylko pełnego assistance..

 

Ja też nie płacę AC , nawet gdybym chciał to kręcili nosem ,jedno subaru ma jeszcze 20 lat drugie 17 , Ass - to chyba najlepsza opcja na takie dziadki i babcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę , poszukuję kontaktu do takiego użytkownika Robert Chmiel , i ma takiego STI . Zostawił u mnie auto i zero kontaktu , telefon o tygodni wyłączony , firma chyba krzak , a najgorsze że mu pożyczyłem auto zastępcze .

 

IMG_6401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carfit napisał:

Mam do Was prośbę , poszukuję kontaktu do takiego użytkownika Robert Chmiel , i ma takiego STI . Zostawił u mnie auto i zero kontaktu , telefon o tygodni wyłączony , firma chyba krzak , a najgorsze że mu pożyczyłem auto zastępcze

Niestety nie kojarzę człowieka, ani auta. Jak byś napisał jakie to auto zastępcze i jakie blachy to można zwrócić uwagę na ulicach. Wiem, że to szukanie igły w stogu siana, ale podjęcie próby nic nie kosztuje. Gość zostawił jakiś adres ? Można by podjechać i się rozejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Niestety nie kojarzę człowieka, ani auta. Jak byś napisał jakie to auto zastępcze i jakie blachy to można zwrócić uwagę na ulicach. Wiem, że to szukanie igły w stogu siana, ale podjęcie próby nic nie kosztuje. Gość zostawił jakiś adres ? Można by podjechać i się rozejrzeć. 

Bardzo dziękuje , firma na którą brał ostatnio FV to: BUSINESS LOGISTIC SOLUTIONS SP Z O O Katowice ul. Chorzowska 150 , auto zastępcze to Toyota Aygo 2016 r. biała , obklejona jako samochód zastępczy dla klientów serwisu z logiem carsport.pl .Nie odpowiada na mail, sms, telefon nie wyłączony , ale jakby ignorował wszystkie połączenia . Martwię się co się stało , już głupie myśli mam w głowie . 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, carfit napisał:

Bardzo dziękuje , firma na którą brał ostatnio FV to: BUSINESS LOGISTIC SOLUTIONS SP Z O O Katowice ul. Chorzowska 150 , auto zastępcze to Toyota Aygo 2016 r. biała , obklejona jako samochód zastępczy dla klientów serwisu z logiem carsport.pl .Nie odpowiada na mail, sms, telefon nie wyłączony , ale jakby ignorował wszystkie połączenia . Martwię się co się stało , już głupie myśli mam w głowie . 

O, to mój rewir, będziemy wypatrywać :evil:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła forum jest niesamowita :idea:, przypomniałem sobie że pewien forumowicz a teraz mój serdeczny przyjaciel , ma dojście do "władzy " i może delikwenta sprawdzić .  Dam znać czy można skończyć poszukiwania Toyoty :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carfit napisał:

Katowice ul. Chorzowska 150

O kurcze, wozimy tam często zamówienia z Pierożkowa, to cztery wieże obok siebie od 148 chyba do 154.

Dam jutro znać chłopakom od dostaw, to rozejrzą się jak tam będą.

Jakby co dam znać. Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Pablito79
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Można by tam przelecieć ten parking pod biurowcami wzdłuż i wszerz. Tylko najlepiej w godzinach pracy. Wieczorem pewnie pustki. 

@KotMorderca, pracujesz tam ? 

Przez większość czasu po drugiej stronie ulicy. Od czasu do czasu bywam w tiramisu w budynku B to się rozejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14 listopada 2019 o 12:09, carfit napisał:

Mam do Was prośbę , poszukuję kontaktu do takiego użytkownika Robert Chmiel , i ma takiego STI . Zostawił u mnie auto i zero kontaktu , telefon o tygodni wyłączony , firma chyba krzak , a najgorsze że mu pożyczyłem auto zastępcze .

 

IMG_6401.jpg

Hejo Carfit znalazłem pana Chmiela ,mieszka nie daleko mojej mamy w Siemianowicach Śl . Wiedziałem ,że widziałem gdzieś tego Subaraka w Siemkach , przejść się do tego pana z zapytaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...