Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy czas na to by zakomunikować, że klasycznie jak co roku spotykamy się w Wigilię pod hasłem "Jadę na chwilę do sklepu":

Dla świeżaków i tych co nie wiedzą: spotkanie krótkie acz treściwe, uśmiechy, życzenia, pamiątkowa fotka i rozjeżdżamy się świętować. :) 

Historia wiele razy pokazała, że to najliczniejsze spotkania w przeciągu roku. 

 

24 grudnia 2019, g. 11:00, parking 3Stawy (za salonem Subaru):

 

1. Tomasz_555

2. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chopy, niestety mnie nie bedzie , jeszcze raz Wam dziekuję ,że chciało Wam się ostatnio przyjechać na spota, trochę z mojego powodu:wub: bedę z Wami sercem i myślami :bowdown: życzenia jeszcze Wam tu prześle ale tym czasem chciałem Wam coś ogłosić ! :D wiem ,że zrozumiecie mnie na pewno! Utrzymywałem fakt w tajemnicy bo było dużo różnych znaków zapytania i nie chciałem zapeszać , posprzedawałem trochę swoich samochodów :(dokładnie dwa , bo nie można mieć wszystkiego , ale dzieki temu ,dzieki pomocy Tomka któremu ogromnie dziekuję :puchar:, dzieki paru wyżeczeniom ,zrealizowałem swoje kolejne motoryzacyjne wielkie mażenie ,jakże absurdalne , stałem sie posiadaczem Forda Mustanga GT :wub::yahoo:dokładnie w środę , jestem mega szczęśliwy , cieszcie sie razem ze mną bo pozostali juz dawno mają mnie za wariata, oczywiście Subaru nadal zostaje na pierwszym miejscu , ale zawsze gdzieś w głębi serca chciałem tą amerykańską legendę posiadać. Oczywiście na najbliższego spota ,jeśli tylko nie bedzie śniegu albo ślizgawicy :thumbup:zgłaszam gotowość przybycia tym potworem, będziemy ucztować przy amerykańskim V8. Zdjecia nie są najnowsze ale podczas odbierania byłem tak zaaferowany że kompletnie o nich zapomniałem ,choć wcześniej pisaliśmy z Tomkiem o nich:Dno cóż .... 

IMG_1584.PNG

IMG_1585.PNG

IMG_1586.PNG

IMG_1587.PNG

IMG_1588.PNG

IMG_1604.JPG

Edytowane przez Cherusek1
Wstawienie fotek
  • Super! 6
  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze raz gratuluję i cieszę się, że mogłem pomóc w spełnieniu marzenia. :) 

 

Niewielu wie, ale historia miała początek ponad 2 lata temu. Zaczęło się od sobotniej przejażdżki naszym Mustangiem Demo. I to było ziarenko wrzucone na żyzną glebę. Wiele razy gadaliśmy na temat Mustangów, szczególnie w kontekście rosnącej popularności naszych wycieczek. Wiosną Seba oznajmił, że sprzedaje nerki i kupuje Mustanga. Ford ogłosił akurat produkcję MY20 i wersję specjalną 55Y czyli Fifty Five Years. Jak to faceci najdłużej wybieraliśmy kolor. :facepalm: Iconic Silver okazał się taką petardą, że połowa firmy robiła zdjęcia tego wozu, a przecież te auta u nas to chleb powszedni. Ta konfiguracja okazała się tak wyjątkowa, że niejednego chwyciła za serce. 

Cała ta półroczna akcja od zamówienia do odbioru była dla mnie czymś mega satysfakcjonującym. Żyłem tym chyba tak samo jak Seba. Przychodziłem do pracy i pierwsze co robiłem to odświeżałem statusy produkcji. To mega fajna sprawa jak możecie obserwować cały proces produkcji. Oczywiście w myśl zasady, że im bardziej ci zależy tym gorzej wychodzi bez perypetii się nie obyło, ale o tym pewnie będzie okazja poopowiadać na spotach albo wycieczkach. :D 

 

@Cherusek1, i taka mnie naszła refleksja jak odjeżdżałeś z BP. To była najlepsza rzecz jaka spotkała mnie przez 6 lat pracy w Auto-Boss. Ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące może być tylko zamówienie Mustanga dla siebie albo awans na dyrektora, ale ani jedno ani drugie raczej mi nie grozi :biglol: Może czas na zmianę pracy ? 

 

1146223386_IMG_20191217_1654072.jpg.433074013e901686e3966771096e9660.jpg

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cherusek1 Gratuluję - szacun ogromny za podążanie za marzeniami:bowdown:

 

Wygląda faktycznie niesamowicie w tym kolorze.

 

Na następnym wyjazdowym spocie będzie można się umówić od razu z kilkoma mustangami (ostatnio się i tak pojawiły) i @KotMorderca będzie miał w końcu godnych rywali w rywalizacji na wydechy:D.

 

Szkoda że nie dasz rady podjechać w wigilię, bo śniegu i ślizgawicy raczej nie będzie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cherusek1No ogromne GRATULACJE!!!! Mega sprawa, wygląda przepięknie, już nie mogę się doczekać spota. Szkoda, że nie będzie Cie na wigilijnym.

Przyjedź z pełnym bakiem, bo na pewno się znajdzie paru chętnych na prawy fotel ( ja na bank):D:P.

 

@Tomasz_555 jak zwykle nie zastąpiony w pomocy, i to zdjęcie przodu... wygląda przynajmniej jak jakiś statek z Gwiezdnych Wojen.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy baaardzo Wam dziękuję ,za słowa radości :wub:jestem zakochany w tym aucie , wieczorkami korzystając z suchej pogody wyprowadzam go na spacerki aby dotrzeć bestię :superhero:powiem Wam że nie przekraczam 3tys obrotów ,wszystkie systemy uzbrojone ,nie kozaczę , pełne skupienie , a i tak już dwa razy na zakrętach delikatnie dał znac ,że nie ma żartów z nim! Gdybym miał takie auto 20 lat temu:facepalm:prawdopodobnie już bym nie żył :evil2:

2 godziny temu, Songo_86 napisał:

Kurde, dopiero co wstałem i pierwsze co to zawitałem na forum i aż oczy mi wywaliło ! Gratulacje @Cherusek1 co za bestia, jak On tak na zdjęciach wygląda to jakie wrażenie musi robić na żywo :o Masz już Imię dla tego potwora ? ;)

Robi wrażenie to prawda , pomimo tego ze tak dużo ich jeździ, ale ten jest mój mój :wub: nie mam jeszcze imienia dla niego a tez się już zastanawiałem nad jakimś!:book:dzięki Chopy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 13:31, Cherusek1 napisał:

Gdybym miał takie auto 20 lat temu:facepalm:prawdopodobnie już bym nie żył :evil2:

Epickie zdanie, ale jakże prawdziwe w odniesieniu do Mustanga. :) 

To jest samochód, który oddziela kierowców od posiadaczy prawa jazdy. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Epickie zdanie, ale jakże prawdziwe w odniesieniu do Mustanga. :) 

To jest samochód, który oddziela kierowców od posiadaczy prawa jazdy. 

 

1egvbi.jpg

toyota-mr-tyota-mr2-sw20-rouge_696001879

------------------------------------

1. Tomasz_555

2. Pablito79

3. Songo_86

4. Niebieskiultras

5. Alkanick

6. MP

7. Danuś i Biała Strzała

8. Krzepas

9.  marivip

10. Matiz (na chwile z dzieciem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 grudnia 2019, g. 11:00, parking 3Stawy (za salonem Subaru):

 

1. Tomasz_555

2. Pablito79

3. Songo_86

4. Niebieskiultras

5. Alkanick

6. MP

7. Danuś i Biała Strzała

8. Krzepas

9.  marivip

10. Matiz (na chwile z dzieciem)

11. Mateusz (dopisuje za kumpla - darecky) 

12. darecky 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również Wam życzę zdrowych i radosnych Świąt.

Wybaczcie za nieobecność, myślałem że się wyrobię ale u dziadka było więcej roboty niż się spodziewałem.

Nieprzewidziane komplikacje, dziadek wymaga opieki i nie zawsze jest kolorowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pany, dzięki za spotkanie, jednak magia świat w tym roku zadziałała ;) wspaniale widzieć jak plejady trzymają nas razem

wszystkiego subarowego w 2020 życzy Aga,Ola i Matiz

EDIT: ŚWIĘTUJEMY PRZY OKAZJI 555 STRONĘ TEMATU!
:clinking-glasses::drunk:


 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...