Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja absolutnie nie ograniczam ilości uczestników i zapraszam każdego kto ma chęć pojechać, ale też nie szukam na siłę samochodów do kolumny bo potem po prostu gorzej się jedzie. Szczególnie, że w górach krótkofalówki gubią zasięg między pierwszym, a ostatnim pojazdem. :) Druga kwestia to czas dojazdu do punktów pośrednich. Itinerer jest mocno orientacyjny, wpisuję czas z google + kilka minut zapasu. Ale jak mamy ochotę posiedzieć przy kawce dwie godziny zamiast jednej to absolutnie nie trzymamy się planu. :) Jedną z idei tych wyjazdów jest brak ciśnienia czasowego jako przeciwieństwo pojeżdżawek i zawodów na torze. :)

Tak samo jest z samą jazdą - jedziemy dynamiczne, ale w granicach rozsądku. Wszyscy w całości mają wrócić do domów, a nie chcemy też zyskać opinii zabójców drogowych.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku :) 

 

@Cherusek1, @KotMorderca - ogarniecie krótkofalówki ? :) 

 

@KotMorderca - wbijaj do mnie na chatę 07:30, zostawisz i20 WRC i polecimy. :) 

 

Możemy się spotkać na BP w Kobiórze. Myślę, że między 8:20 a 8:30 będziemy :) 

Oczywiście jadę:thumbup: krótkofalówki będą ogarnięte 

 

W dniu 6.11.2019 o 23:32, Bros napisał:

Panowie, 

szacun dla @KotMorderca za zdrowe serce. Jak zobaczyłem wycenę jego naprawy to o mało nie spadłem z krzesła ;) Tak więc pytanie do Was. Szukam (ponownie) warsztatu, który ogarnąłby zabezpieczenie antykorozyjne podwozia + drobne poprawki blacharsko/lakiernicze karoserii, a jednocześnie stosunek jakość/cena pozostawałby na dobrym poziomie ;) 2 lata temu miałem robione zabezpieczenie podwozia, ale na dzień dzisiejszy wygląda ono słabo ... 

Bros  , nasz KotMorderca to prawdziwy twardziel ! Taka akcja z blacharką to dla niego jak wymiana przepoconej koszulki po treningu :D uważam ,że jesteś Piotrek jednym z największych miłośników swojego subaraka na tym forum , wielu z nas by już odpuściło dawno a u Ciebie miłość i konsekwencja. Moje perypetie z "bańdziorem" już dawno wąchają spaliny Twoich perypetii z subarakiem. :puchar:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 21:33, Bros napisał:

będę musiał umyć auto :facepalm::facepalm::facepalm: nie ma lekko. 

Ja pierdziele, tym razem olewam i nie myje...:D:P

3 godziny temu, siara76 napisał:

A macie już zimówki? Bo ja jeszcze letnie:question: i się zastanawiam czy zmieniać już?! Pogoda ma być ok :huh:

My jedziemy na zimóweczkach, założyłem już chyba trzy tygodnie temu, ale przynajmniej bez kolejki jak zwykle.

Jeżdżę zawsze to Pana Heńka w Mysłowicach i ostatnio mierzyłem czas, od wjazdu do wyjazdu 11 minut... prawie jak F1 :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Bros  , nasz KotMorderca to prawdziwy twardziel ! Taka akcja z blacharką to dla niego jak wymiana przepoconej koszulki po treningu :D uważam ,że jesteś Piotrek jednym z największych miłośników swojego subaraka na tym forum , wielu z nas by już odpuściło dawno a u Ciebie miłość i konsekwencja. 

 

Yhm.  Pierwszy lepszy wynik z wyszukiwarki dla podobnych historii miłosnych ;) 

Przechwytywanie.png

;););)  

 

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

[....] Druga kwestia to czas dojazdu do punktów pośrednich. Itinerer jest mocno orientacyjny, wpisuję czas z google + kilka minut zapasu. Ale jak mamy ochotę posiedzieć przy kawce dwie godziny zamiast jednej to absolutnie nie trzymamy się planu. :) Jedną z idei tych wyjazdów jest brak ciśnienia czasowego jako przeciwieństwo pojeżdżawek i zawodów na torze. :)

 

I w pełni to popieram. Dlatego pisałem, że jeżeli idea wyjazdu miałaby się ew. rozrosnąć to bez dodatkowych ustaleń co do miejsca spotkania i czasu czekania. Udostępnienie postępów na mapach googla mogłoby być jedyną formą synchronizacji pomiędzy uczestnikami. 

 

Jak coś to mam 2 radia. Jadę na letnich. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ostatecznie udział:dance:. Jadę bez mycia:P, na zimówkach - podobnie jak @Pablito79 zmieniłem już jakiś czas temu bo letnie były mocno zużyte i przy okazji uniknąłem tłoku.

 

Ponieważ jak w przypadku @siara76 będzie to mój debiut w tego typu wypadach proszę o wyrozumiałość w kwesti nadążania za peletonem itp.:blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bros napisał:

 

Yhm.  Pierwszy lepszy wynik z wyszukiwarki dla podobnych historii miłosnych ;) 

Przechwytywanie.png

;););)  

 

W pewnej mądrej książce napisano :

"Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości,nie przechwala się, nie unosi sie pychą, nie zachowuje sie nietaktownie,nie szuka swego,nie unosi sie gniewem,nie pamięta złego.... Miłość wszystko znosi,każdemu wierzy,każdemu ufa, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje":D 

jest wiec dla nas nadzieja :D swoją drogą  profilaktyczna wizyta u specjalisty chyba przydała by się większości z nas ,mnie na pewno:facepalm: następny Spot u psychiatry! 

12 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Pogoda ma dopisać i to mnie bardzo cieszy, jadymy chopy :superhero:!!! Będę na letnich oponkach ;) 

:superhero: ja też śmigam na letnich, 

nadeszla sobota , trzeba podrapać po dupkach nasze kochanki , uzupełnić płyn do spryskiwaczy i rozpocząć GRZANIE BOKSERÓW :evil2: Jadymy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista dla porządku:

 

1. Tomasz_555 / Kot Morderca

2. Pablito79

3. Cherusek1

4. Sonny_86

5. siara76

6. Bros

7. MPL

 

Jedziemy kawałek przez Słowację więc proszę zabrać papiery od aut żeby w razie kontroli nie było cyrku. 

 

Ja lecę na zimówkach. Mają 9 lat, ale Micheliny Pilot Sport w tych temperaturach zrobiły się betonowe. 

Też powoli się ogarniam. :) 

bateria.thumb.jpg.10c482d0cb6543d05fa027c8b3365a68.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bros napisał:

Yhm.  Pierwszy lepszy wynik z wyszukiwarki dla podobnych historii miłosnych ;) 

Przechwytywanie.png

;););)  

 

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

W pewnej mądrej książce napisano :

"Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości,nie przechwala się, nie unosi sie pychą, nie zachowuje sie nietaktownie,nie szuka swego,nie unosi sie gniewem,nie pamięta złego.... Miłość wszystko znosi,każdemu wierzy,każdemu ufa, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje":D 

jest wiec dla nas nadzieja :D swoją drogą  profilaktyczna wizyta u specjalisty chyba przydała by się większości z nas ,mnie na pewno:facepalm: następny Spot u psychiatry! 

Chopy, ja tylko pomalowałem starego strucla żeby nie zgnił tak jeszcze ze 3 lata :D 

 

 

A jakby ktoś potrzebował to mam dwuletnie Sottozero 3 na felgach 17x8 5x144,3 i jestem w stanie to dzisiaj/jutro przełożyc komuś w parę minut i pożyczyć na wyjazd.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siara76 napisał:

Tak rzadko jeździsz że musisz ładować?

Ostatni raz jechałem na spota, jakoś w październiku. I teraz na wymianę kół. Ładowarkę podpinam profilaktycznie żeby utrzymać aku w dobrej kondycji. :) 

 

1 godzinę temu, KotMorderca napisał:

5x144,3

Obawiam się, że tylko my dwaj mamy ten czarodziejski rozstaw śrub. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cherusek1 napisał:

W pewnej mądrej książce napisano :

"Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości,nie przechwala się, nie unosi sie pychą, nie zachowuje sie nietaktownie,nie szuka swego,nie unosi sie gniewem,nie pamięta złego.... Miłość wszystko znosi,każdemu wierzy,każdemu ufa, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje":D 

jest wiec dla nas nadzieja :D swoją drogą  profilaktyczna wizyta u specjalisty chyba przydała by się większości z nas ,mnie na pewno:facepalm: następny Spot u psychiatry! 

Naprawdę mądra książka, pewnie pisał ją posiadacz Subaru :D czasami człowiek ma dość, jednak gdy otwierają się drzwi garażu, gdy oczom ukazuje się ten przepiękny zarys "świństwa" to od razu wszystko idzie w zapomnienie, a co dopiero jak się odpala tego "dzika" to już w brzuszku czuję takie motylki że to musi być miłość.
Czytając to, chyba faktycznie potrzebuję psychiatry, @Cherusek1 może jakaś terapia grupowa ? Pewnie było by taniej a przy okazji zaoszczędzone pieniądze wlało by się do baku :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

 

10 godzin temu, KotMorderca napisał:

5x144,3

Obawiam się, że tylko my dwaj mamy ten czarodziejski rozstaw śrub. :biglol:

 

To wychodzi na to że to była delikatna aluzja do wieku twoich zimówek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KotMorderca napisał:

Chopy, ja tylko pomalowałem starego strucla żeby nie zgnił tak jeszcze ze 3 lata :D 

 

Deklarowana ilość garnków złota, którą zostawiłeś u lakiernika oraz fakt, że bez specjalnych protestów znosisz konieczność ponownego odstawienia auta do serwisu wskazuje jednak na dość szczególną relację ze struclem:D, kwalifikującą się do terapii zalecanej przez @Cherusek1 i @Sonny_86, a co najmniej złagodzenia objawów alternatywnemi metodami zalecanymi przez @siara76:drunk:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cherusek1 napisał:
8 godzin temu, siara76 napisał:

Jak coś to biorę wpisowe:drunk: będzie terapia:biglol:

Siara76 ale my na jeden dzień jedziemy :Dpoczekaj z wpisowym na dwudniowego spota , wtedy wszyscy przygarną jakiekolwiek wpisowe :bowdown:

 

Przy dogodnej okazji własne wpisowe deklaruję również, chociaż po prezentacji możliwości @siara76 nie zrobi pewnie wielkiego wrażenia:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...