Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Panowie, ale jakiś wirus mnie dopadł a na domiar złego kibole jeżdżą mi pod domem i urządzają polowanie na wolny parking. Od Pablita furę już oglądałem ale od Seby bardzo chciałem zobaczyć, mam nadzieję że następnym razem się uda. Pozdrowionka dla całej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę, że w końcu udało mi się dotrzeć:)
Szkoda że tak szybko musiałem lecieć, ale miło było poznać i mam nadzieję że do następnego razu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak udało się dotrzeć na spocika.

 

Wracając do mojego spryskiwacza....:blink:(Paulus dzięki za podpowiedź):biglol:

 

To trzy lata jeżdżone GieTkiem, teraz od miesiąca Hawk... i dopiero wracając autostradą uświadomiłem sobie, że spryskiwacz jest z boku dźwigienki:P.

Totalny zanik pamięci, możecie się śmiać ile chcecie.

 

Pozdrawiam i dzięki za spotkanie.

Do zaś:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito :biglol: nie przejmuj się, moje pierwsze tankowanie to było dobre 5min proba otwarcia klapki z zewnątrz, drugie 5min szukania 'knefla' do wlewu, no bo taaaakii forek to przeciez nie ma dzwigienki. cóż :P 

 

Dzięki ekipo, ale cholera następnym razem coś jak temperatura będzie bardziej sprzyjająca!? Iiii może za dnia, aa i żeby jakoś się zgrać w jakiś konwój :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie. :) Faktycznie temperaturka spadała szybko, ale i tak szczęśliwie nie padał deszcz. Mam nadzieję, że kolejny spot w krótkich gaciach. :) 

No i można by wrócić do pomysłu wycieczki Subarakami gdzieś w jakiś ciekawy region. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wily napisał:

Sorki Panowie, ale jakiś wirus mnie dopadł a na domiar złego kibole jeżdżą mi pod domem i urządzają polowanie na wolny parking. Od Pablita furę już oglądałem ale od Seby bardzo chciałem zobaczyć, mam nadzieję że następnym razem się uda. Pozdrowionka dla całej ekipy.

Nie martw sie wily bedzie okazja :) póki co uczę sie nowych ustawień pedałów głownie sprzęgła ,a cofając do garażu chyba je trochę tez przyjarałem taki swadzik miły dla nosa sie unosił.... Hihihi nauka jazdy mnie czeka mówię na poważnie hihi

 

44 minuty temu, Pablito79 napisał:

A jednak udało się dotrzeć na spocika.

 

Wracając do mojego spryskiwacza....:blink:(Paulus dzięki za podpowiedź):biglol:

 

To trzy lata jeżdżone GieTkiem, teraz od miesiąca Hawk... i dopiero wracając autostradą uświadomiłem sobie, że spryskiwacz jest z boku dźwigienki:P.

Totalny zanik pamięci, możecie się śmiać ile chcecie.

 

Pozdrawiam i dzięki za spotkanie.

Do zaś:D

 

 

Pablito zabawnie było hihih ale potem wielu z nas stwierdziło że większy lub mniejszy problem mieliśmy ze znalezieniem spryskiwacza hihih booooo nie czytamy instrukcji ..... :Pale na osłodę powiem Ci ze na jakimś treningu kiedys podniosłem maskę żeby przechłodzić auto i zaniepokoiło mnie jakieś dziwne cykanie ....nachylam sie nad silnikiem patrzę słucham ...jest ,dochodzi z takiego kółka na którym śmiga pasek ,patrzę łoooo kur..... Kółko kręci sie i zatrzymuje ,kręci i zatrzymuje jaaaaaa ....zaś cos zepsułem... Na szczęście podjechał Tomek, nie wysiadając z auta zdiagnozował problem błyskawicznie...To klimatyzacja Sebaaa..:biglol: hihihi w ferworze walki jakoś sobie ją załączyłem a że nigdy na tym nie jeździłem bo 5kunia mniej to był efekt hihihi pozdrawiam i dzieki za spota z Wami mogę marznąć :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, @Cherusek1, tak było, nawet mam to nagrane na filmie :D 

Każdemu z nas niezależnie od wiedzy i doświadczenia zdarzają się wpadki. :) Ja już niejednokrotnie opowiadałem moją historię jak 13go w piątek pojechałem Insignią 1.8 benzyna N/A do serwisu Opla z padniętym turbo. Po 15 minutach oddali mi auto i stwierdzili, że ten model nie ma turbo. Cóż, przyzwyczajenie, że 99% firmowych Insigni ma diesla mnie zgubiło, a wnętrze wyciszone i silnika nie słychać. :D Wstyd mi było potwornie bo jednak inżynier po specjalizacji silnikowej... 

 

Sytuacja sprzed tygodnia z moją kobitą:

- dolałam płynu chłodzącego bo diagnosta mówił, że jest mało

- a ile dolałaś ? 

[cisza 1]

- tylko nie mów, że do pełna...

[cisza 2]

- jak będziesz w Opolu to sprawdzisz ? :P 

 

Coś czuję, że czeka mnie odsysanie strzykawką jak w STI po dupnięciu UPG :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Hahaha, @Cherusek1, tak było, nawet mam to nagrane na filmie :D 

Każdemu z nas niezależnie od wiedzy i doświadczenia zdarzają się wpadki. :) Ja już niejednokrotnie opowiadałem moją historię jak 13go w piątek pojechałem Insignią 1.8 benzyna N/A do serwisu Opla z padniętym turbo. Po 15 minutach oddali mi auto i stwierdzili, że ten model nie ma turbo. Cóż, przyzwyczajenie, że 99% firmowych Insigni ma diesla mnie zgubiło, a wnętrze wyciszone i silnika nie słychać. :D Wstyd mi było potwornie bo jednak inżynier po specjalizacji silnikowej... 

 

Sytuacja sprzed tygodnia z moją kobitą:

- dolałam płynu chłodzącego bo diagnosta mówił, że jest mało

- a ile dolałaś ? 

[cisza 1]

- tylko nie mów, że do pełna...

[cisza 2]

- jak będziesz w Opolu to sprawdzisz ? :P 

 

Coś czuję, że czeka mnie odsysanie strzykawką jak w STI po dupnięciu UPG :P 

Hahaha :biglol:trzeba to kobitkami wybaczyć i tak zuch dziewczyna że dolała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trochę innej beczki, co myślicie o takich reflektorach na wzór V generacji w gd? pomijam brak homologacji póki co, ten led wygląda nawet ładnie tym bardziej czarne wypełnienie reflektora przy czarnym aucie, tylko czy to trochę nie trąci takim wioskowym tunungiem rodem z golfa 3? bo zastanawiam się nad renowacją reflektorów albo włożeniem być może czegoś takiego, to też xenon. Co myślicie?

 

IMG_20180329_111440.thumb.png.88ba5f31cba604b4d397ecd063d53e64.png

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzecho napisał:

Z trochę innej beczki, co myślicie o takich reflektorach na wzór V generacji w gd? pomijam brak homologacji póki co, ten led wygląda nawet ładnie tym bardziej czarne wypełnienie reflektora przy czarnym aucie, tylko czy to trochę nie trąci takim wioskowym tunungiem rodem z golfa 3? bo zastanawiam się nad renowacją reflektorów albo włożeniem być może czegoś takiego, to też xenon. Co myślicie?

 

 

Mnie się to bardzo podoba. Co to jest konkretnie? Gdzie to sprzedają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze techniczne pytanie przejrzałem forum i hm... co post inne pomysły. Prawdopodobnie klawiatura z prawej strony od filtra, da rade wykręcić świece i uszczelkę czy z doświadczenia ktoś wie że trzeba podnieść troche silnik? Od podluznicy mało miejsca o drugiej stronie już nie wspominam jak ciasno :/

 

IMG_20180329_214354.thumb.jpg.171d19189f69dc847d00a63b3aed9d47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grzecho napisał:

To jeszcze techniczne pytanie przejrzałem forum i hm... co post inne pomysły. Prawdopodobnie klawiatura z prawej strony od filtra, da rade wykręcić świece i uszczelkę czy z doświadczenia ktoś wie że trzeba podnieść troche silnik? Od podluznicy mało miejsca o drugiej stronie już nie wspominam jak ciasno :/

 

IMG_20180329_214354.thumb.jpg.171d19189f69dc847d00a63b3aed9d47.jpg

Da radę. Trzeba sie trochę nagimnastykować ale jest to możliwe. Rzucanie mięsem wskazane :biglol:

 

Dziękuję Panom na spota, jak zwykle humorystycznego.

Pablito - nie ma sprawy, jak coś to wiesz, wal jak w dym  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jakie koszty wymiany uszczelek z obu stron i sprawdzenie stanu świec? W spowiedzi byłem nie chcę przeklinac :P

2 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Bardzo ładne, mnie tez sie podobają , a dlaczego nie mają homologacji?

 

Prawdopodobnie może chodzić o tego leda. Dużo zestawów do dołożenia czy to w marketach czy nawet tych markowych nie są dopuszczone do użytku. Tak samo jak większość żarówek z ledem choćby zwykłe w5w ale nikt na to nie zwraca uwagi. No bo jakby nie patrzeć to bodaj zwykły d1s i hb3 a nie jakaś chińska imitacja xenona więc jedyna rzecz jaka mi przychodzi na myśl to ten led jako drogowe

Edytowane przez Grzecho
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2018 o 22:41, Grzecho napisał:

Paweł jakie koszty wymiany uszczelek z obu stron i sprawdzenie stanu świec? W spowiedzi byłem nie chcę przeklinac :P

 

Prawdopodobnie może chodzić o tego leda. Dużo zestawów do dołożenia czy to w marketach czy nawet tych markowych nie są dopuszczone do użytku. Tak samo jak większość żarówek z ledem choćby zwykłe w5w ale nikt na to nie zwraca uwagi. No bo jakby nie patrzeć to bodaj zwykły d1s i hb3 a nie jakaś chińska imitacja xenona więc jedyna rzecz jaka mi przychodzi na myśl to ten led jako drogowe

Grzecho - PW.

Co do homologacji to niestety najprawdopodobniej producent nie skierował swojego produktu do stosownej instytucji, która ma na celu zweryfikowanie czy dany produkt spełnia wymagania regulaminów.Stąd produkt bez homologacji a co za tym idzie może być użytkowany tylko na zamkniętych drogach lub przydomowych podwórkach. Sprawa nigdy nie dotyczy samego źródła światła a określenia jak źródło światła wpływa na promień świetlny emitowany przez zespól świetlny w warunkach drogowych.

Skoro już wiadomo gdzie odbędą się Plejady to czas się dopisać do listy:

1. MM555 , Madzia

2.Adam , Krzysiek

3.Jarek , Babeta

4.Dezyk , Basia , 3xdzieci

5.Krzysztof , Klaudia , Sebastian

6. Buchu , Filipek

7.Wily , Iwonka + 2 x małolaty

8. Marivip i Antenka

9. Mimik i Liniacz - marivip owe wsparcie emoji6.png - tak wstepnie

10. Paulus, Oleńka i Chlopaki x2

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎31‎.‎03‎.‎2018 o 13:42, Paulus napisał:

Grzecho - PW.

Co do homologacji to niestety najprawdopodobniej producent nie skierował swojego produktu do stosownej instytucji, która ma na celu zweryfikowanie czy dany produkt spełnia wymagania regulaminów.Stąd produkt bez homologacji a co za tym idzie może być użytkowany tylko na zamkniętych drogach lub przydomowych podwórkach. Sprawa nigdy nie dotyczy samego źródła światła a określenia jak źródło światła wpływa na promień świetlny emitowany przez zespól świetlny w warunkach drogowych.

Skoro już wiadomo gdzie odbędą się Plejady to czas się dopisać do listy:

1. MM555 , Madzia

2.Adam , Krzysiek

3.Jarek , Babeta

4.Dezyk , Basia , 3xdzieci

5.Krzysztof , Klaudia , Sebastian

6. Buchu , Filipek

7.Wily , Iwonka + 2 x małolaty

8. Marivip i Antenka

9. Mimik i Liniacz - marivip owe wsparcie emoji6.png - tak wstepnie

10. Paulus, Oleńka i Chlopaki x2

No zdążyłeś w ostatniej chwili bo myślałem że zapomniałeś o największym i najlepszym i najciekawszym spocie roku :D

Czyli 2w1 Silesia Team w całości w jednym miejscu przez cały weekend :drunk:44 osoby ogarnięte :drinks:

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...