Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Damn, Plejady pod domem, grzech nie wziac udzialu. Ale zniechęca mnie mocno proces rejestracji. Jeszcze rozwaze temat.
@Tomasz_555 ja się zastanawiam jak to jest.. Ze tyle osób w pierwszej i drugiej turze może się zarejestrować a ja cholerka do 3 muszę czekać.. Gdzie popełniłem błąd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marivip napisał:
16 godzin temu, Tomasz_555 napisał:
Damn, Plejady pod domem, grzech nie wziac udzialu. Ale zniechęca mnie mocno proces rejestracji. Jeszcze rozwaze temat.

@Tomasz_555 ja się zastanawiam jak to jest.. Ze tyle osób w pierwszej i drugiej turze może się zarejestrować a ja cholerka do 3 muszę czekać.. Gdzie popełniłem błąd..

To nie błąd tylko samochody kupione w SIP-je mają pierwszeństwo i tak jest napisane w regulaminie.Ja też czekam do końca w niepewności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy! A jak tam z pomysłem wyjazdu na świdnicki? Tomek kiedyś pisał. Mnie pasuje 21 kwiecień to jest sobota , mogę zapewnić 3 miejsca na wygodnie( 4 na niewygodnie) i dwa stołki składane -wg mnie wyposażenie obowiązkowe kibica rajdowego :D do tego kawka w termosiku. C5 musi sie jeszcze zamortyzować wiec oferuję jeszcze podróż tapczanem ale za to tanio! :P napiszcie kto byłby chętny i ewentualnie gdyby był tłum to kto jeszcze może zabrać auto 

Walim jadą w sobotę aż trzy razy, jeśli chcielibyśmy tam sie usadowić to ,na jednym os-ie ,możemy bez ruszania samochodów 2-3 miejsca opanować, w przerwach zmieniając pozycje obserwacyjne :yahoo:tylko bedzie problem pewnie żeby tam dojechać ,ostatnio z Tomkiem musieliśmy przez jakieś dzikie dolnośląskie wioski jechać bo trasa już była zamknięta ale to wszystko jest do sprawdzenia i dogadania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2018 o 16:42, Tomasz_555 napisał:

Damn, Plejady pod domem, grzech nie wziac udzialu. Ale zniechęca mnie mocno proces rejestracji. Jeszcze rozwaze temat.

Oj Tomek tu się nie ma co pier....ć tylko jeb..ć z grubej rury chyba że czekasz aż pójdę na emeryturę;):D lecz się nie doczekasz bo ZUS-u nie płacę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

chopy! A jak tam z pomysłem wyjazdu na świdnicki?

Ja chętny, tylko nie startuję z Chorzowa, a z Opola. Możemy się spotkać na Lotosie przy autostradzie na wysokości Opola. :) 

 

2 godziny temu, MM555 napisał:

Oj Tomek tu się nie ma co pier....ć tylko jeb..ć z grubej rury chyba że czekasz aż pójdę na emeryturę;):D lecz się nie doczekasz bo ZUS-u nie płacę :biglol:

Wolę mierzyć się na OS'ie niż przy zielonym stoliku :) Nie mniej raczej celuję w szosowo-turystyczną. Na szosowej za duża spina, a i sprzętu mi trochę szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Ja chętny, tylko nie startuję z Chorzowa, a z Opola. Możemy się spotkać na Lotosie przy autostradzie na wysokości Opola. :) 

 

Wolę mierzyć się na OS'ie niż przy zielonym stoliku :) Nie mniej raczej celuję w szosowo-turystyczną. Na szosowej za duża spina, a i sprzętu mi trochę szkoda. 

Tomek zielony stolik nie jest mi obcy a ja jadę dla zabawy i dobrego towarzystwa. Miejsca już są przyznane dawno ;) tak samo jak szóstka w totka :biglol: a sprzętu raczej nie zniszczysz jadąc dla zabawy no chyba że będzie grubo bo kto idzie grubo ten jeb..ć musi i ja to wiem :D:drinks:a potem jest wesoło i napić się trzeba bo to taka tradycja słowiańska jest.:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem odpadam w tym roku z Plejad.

Ale córka będzie na zielonej szkole, a jest tak blisko, że wpadniemy z Olgą w czwartek lub piątek.

Może się uda pokibicować, no i oczywiście kupić kubki i koszulki w sklepiku :D.

 

P.S. Cherusek1 można zarezerwować wstępnie jedno miejsce na Świdnicki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pablito79 napisał:

Ja jak pisałem odpadam w tym roku z Plejad.

Ale córka będzie na zielonej szkole, a jest tak blisko, że wpadniemy z Olgą w czwartek lub piątek.

Może się uda pokibicować, no i oczywiście kupić kubki i koszulki w sklepiku :D.

 

P.S. Cherusek1 można zarezerwować wstępnie jedno miejsce na Świdnicki???

Jasne , zarezerwowane :D krzesełko tylko sobie załatw 

 

W dniu 3 kwietnia 2018 o 20:29, Tomasz_555 napisał:

Ja chętny, tylko nie startuję z Chorzowa, a z Opola. Możemy się spotkać na Lotosie przy autostradzie na wysokości Opola. :) 

 

 

Super to się trafimy po drodze, lub możemy podjechać Tomek po Ciebie do Opola pod adres jeśli bedzie miejsce w aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cherusek1 napisał:

Super to się trafimy po drodze, lub możemy podjechać Tomek po Ciebie do Opola pod adres jeśli bedzie miejsce w aucie

Ekstra. Do Opola nie ma co się pchać bo od roku mostu nie potrafią skończyć. Podjadę do autobany i jakby był komplet u Ciebie to zostawię samochód na Lotosie :)

 

Kto z nami leci niech zadba o dobre obuwie, najlepiej buty trekkingowe, kawałek pójdziemy po lesie na przełaj. Termosik z czymś ciepłym, kanapeczka na wzmocnienie, 

A i wejście na odcinek jest płatne, bodaj 15-20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Eliasku:yahoo: super ! Póki co Sonny,( Pablito wstępnie), Elias, sitz bydzie czekoł:D nie zapomnijcie o stołkach! Na stojąco to męczące , mam dwa do wypożyczenia, 

Godzinę temu, elias napisał:

cherusek, mosz tam jeszcze jaki wolny sitz moze?                                       

Z przodku nawet, podgrzywany :biglol:ale miejmy nadzieje ze bedzie piękna wiosna! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pablito79 napisał:

No widzę, że mega ekipa się szykuje. Mam zielone światło od mojej lepszej połówki :yahoo::D.

Jeśli się jakiś kataklizm nie wydarzy, to jadę na 100%.

Macie już jakiś pomysł, jak to będzie wyglądać godzinowo:question:

Super ! Czyli póki co startujemy we 4 ,Tomka trafiamy po drodze, gdyby ktoś jeszcze chciał to na niewygodnego do Opola może dojechać z nami a potem się przesiąść Do Tomka , (Tomek przepraszam że tak odgórnie ustawiam ) lub jeśli pojedziemy tylko w 4 to Tomek może jechać od Opola z nami , jakos dojedziemy a bedzie już zupełnie po kosztach ,to do dogadania. Jutro chciałem dokładnie przeanalizować godziny startów odcinków i coś w sobotę albo jutro wieczorkiem zaproponować, bo jak rozumiem jedziemy na Walim i jego sławne patelnie prawda? Z resztą wszystko do dogadania ,dorwę przewodnik i opiszę co i jak jesli ktoś z Was dorwie wcześniej godziny startów odcinków to wrzućcie , biorę pod uwagę dosyć wczesny wyjazd żeby zdążyć przed zamknięciem dróg dojazdowych bo to sprawia w tamtych górskich okolicach pewne problemy z objazdami ale to wszystko ustalimy jak będziemy mieć dokładny plan startów os-ów 

Edytowane przez Cherusek1
Dopisanie słowa
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mieszać w przygotowaniach, ale wydaje mi się że Świdnicki jest w niedzielę B).

 

 sobota, 21 kwietnia 2018 r.

Ceremonia Startu – Świdnica, Rynek 17:30
OS 1 Świdnica – Super OS CRUSAR 20:03

niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Start – serwis/wyjazd 9:00
Park Serwisowy, OSiR Świdnica, ul. Ślaska 35 9:00 12:15
OS 2/5 Witoszów – Złoty Las 1 / 2 9:30 13:00
OS 3/6 /8 Walim(x1) – Zagórze 1 / 2 / 3 (Power Stage) 10:18 13:48 16:30
OS 4/7 Jawornik – Kamionki 1 / 2 10:53 14:23
Ceremonia Mety – Świdnica, Rynek 17:20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pablito79 napisał:

Nie chce mieszać w przygotowaniach, ale wydaje mi się że Świdnicki jest w niedzielę B).

 

 sobota, 21 kwietnia 2018 r.

Ceremonia Startu – Świdnica, Rynek 17:30
OS 1 Świdnica – Super OS CRUSAR 20:03

niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Start – serwis/wyjazd 9:00
Park Serwisowy, OSiR Świdnica, ul. Ślaska 35 9:00 12:15
OS 2/5 Witoszów – Złoty Las 1 / 2 9:30 13:00
OS 3/6 /8 Walim(x1) – Zagórze 1 / 2 / 3 (Power Stage) 10:18 13:48 16:30
OS 4/7 Jawornik – Kamionki 1 / 2 10:53 14:23
Ceremonia Mety – Świdnica, Rynek 17:20

Paweł toś teraz namieszał że rajd przesunęli ;)

Zawsze był w sobotę a Ty bo ma być w niedzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MM555 napisał:

Paweł toś teraz namieszał że rajd przesunęli ;)

Zawsze był w sobotę a Ty bo ma być w niedzielę :D

Tak mi Seba zamieszał w głowie że już sam nie wiem :biglol:.

6 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Wygląda na to, że faktycznie odcinki lecą w niedzielę... a to oznacza, że ja odpadam - zaplanowana od dawna impreza rodzinna. :(

Jeśli chodzi o mnie, to niestety ale w niedziele też raczej odpadam :unsure:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy! Mocie racja! Przepraszam Was mój błąd nie sprawdziłem dobrze dat, jadą w niedziele! No szlag by ich trafił ! Ja niestety też w niedzielę muszę do Warszawy jechać , chopy ale 19-20 maj jedzie Dolnośląski rejon bedzie podobny ,może damy radę na niego ? Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, malprz napisał:

@niebieskiultras wszystkiego najlepszego staruszku ;):P 

 

8 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Wszystkiego dobrego! :) duuużo Subarynek 

Dziękuję :) Oby wszystko się spełniło

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...