Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Grzecho napisał:

Ja tym gazem handluje a do konca nie wiem czemu tak się dzieję bo ceny zakupu co dostawa idą do góry. Generalnie "stary" czynnik ma zostać wyparty przez 1234yf który jest niby bezpieczny dla środowiska ale wybuchowy w ch... poszaleli trochę z tym. Szkolenia, specjalne stanowiska, certyfikaty, rozliczenia każdego grama czynnika. A nowy czynnik to koszt bodaj koło 5 kółek za 5kg :P kup se pan nowe auto :P

Unia wymusiła limity starego czynnika i dlatgo cena wzrosła z 400 za 12kg na 2000-2400 za butle

 

Rośnie czarny rynek i tyle.

Są i tacy co propan-butanem nabijaja bo klima będzie chodzić ale nie muszę chyba pisać jak się to kończy w razie dzwona.

 

Nowy czynnik jest eko ale bardzo niebezpieczny pożarowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 15:51, Cherusek1 napisał:

hopy po 46 telefonie do ministerstwa :D powiedziano mi że mój wniosek o odstępstwo przeszedł ! Brak tylko podpisu kierownika!

Nooo to światło w tunelu coraz wyraźniejsze ! :D Czekamy na ostateczny finał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2018 o 20:45, Paulus napisał:

 

O ile dotrą uszczelki pompy wspomagania ;):biglol:

 

@Paulus jak nie dotrą, jak dotrą :P Przecież to Ty załatwiasz, to nie ma że się nie da ;), ale w razie czego możesz mi na PW wysłać VIN tego Twojego zielonego, który podczas Plejad będzie stał niewykorzystany. Wiesz ustalę sobie z dyrekcją SIP-u, że jak mi uszczelki nie dotrą, to pojadę takim zastępczym WRX-em :D:biglol:

 

W dniu 20.04.2018 o 20:55, Pablito79 napisał:

Trzy zajebiste powody. Komunia, zielona szkoła i wesele 02.06.18 :unsure:.

Ale przyjedziemy z Olgą pokibicować, bo blisko. A naprawiłeś wanienkę :question:

No niezły ubaw:D. Pawełku a jak sytuacja z moim spryskiwaczem :huh::question:

 

@Pablito79 O kurde... kumulacja jak w totku, ale w drugą stronę :blink:
Co do wanienki, no to jak widzisz, generalnie wszystko z nią ok - aktualnie w "sanatorium" u Paulsa  

Edytowane przez adi.m
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy ,wyjazd 20 Maja na Dolnośląski raczej z mojej strony też nie wypali:o ale....aleeeeee nie wypali dla tego że właśnie 20 maja w niedziele leci kolejny Wrack race ,nasz turbołopel został postawiony na opony ,chłodnica znowu jest i działa:D gdybyście mieli wolne i chcieli sie troche pośmiać to wpadajcie do Gliwic. W tym temacie mam też pytanko czy na felgi 13 są jakieś opony szutrowe? Lub inne jakies pseudo terenowe czy cos takiego? Mamy taki pomysł i chcieliśmy założyć cos takiego na przód żeby aby trochę poprawić "napędowość" łopla na tej rozjechanej błotnistej murawie bo nie mam pojęcia jak nazwać tą nawierzchnie. Gdybyście mieli jakieś rady jakie opony jeszcze mogły by coś poprawić to dajcie znać ,a jak macie w garażu jakies stare szutrowki do wyrzucenia w tym rozmiarze to przygarnę chętnie za drobną opłatą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cherusek1 napisał:

Chopy ,wyjazd 20 Maja na Dolnośląski raczej z mojej strony też nie wypali:o ale....aleeeeee nie wypali dla tego że właśnie 20 maja w niedziele leci kolejny Wrack race ,nasz turbołopel został postawiony na opony ,chłodnica znowu jest i działa:D gdybyście mieli wolne i chcieli sie troche pośmiać to wpadajcie do Gliwic. W tym temacie mam też pytanko czy na felgi 13 są jakieś opony szutrowe? Lub inne jakies pseudo terenowe czy cos takiego? Mamy taki pomysł i chcieliśmy założyć cos takiego na przód żeby aby trochę poprawić "napędowość" łopla na tej rozjechanej błotnistej murawie bo nie mam pojęcia jak nazwać tą nawierzchnie. Gdybyście mieli jakieś rady jakie opony jeszcze mogły by coś poprawić to dajcie znać ,a jak macie w garażu jakies stare szutrowki do wyrzucenia w tym rozmiarze to przygarnę chętnie za drobną opłatą :P

 

Kolec zabroniony? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Chopy ,wyjazd 20 Maja na Dolnośląski raczej z mojej strony też nie wypali:o ale....aleeeeee nie wypali dla tego że właśnie 20 maja w niedziele leci kolejny Wrack race

No to zamiast na rajd wyskoczymy na oglądarkę do Gliwic ! :D 

 

Naprawiłem nieświecący wskaźnik boost. 30 minut, pół konsoli rozebrane. Oczywiście przyczyna to niewpięta wtyczka podczas ostatniej wymiany żarówki w zapalniczce. Dlaczego oczywiste kwestie zawsze człowiek sprawdza na koniec ? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh.. bywa. dobrze ze wtyczka niet a nie uwalony przewod... 

 

ja dla odmiany w weekend w sloneczku cerowalem i uprawialem druciarstwo.. ;)

połatalem co uwalilem jak melepeta ostatnio... 

pospawalem zbiornik spryskiwaczy, i poskladalem do kupy zderzak,  nadkole... coby nie szuruburu przy szybszej jezdzie. zabawa przednia z limitowanym dostepem bo poleglem ze zrzucaniem zderzaka.. 

spinki zaczepy itp w aso chyba tylko? 

 

przy okazji gdzie chlopaki robicie przeglady bardziej burczacych swiń? na pw ew. moze dla swietego spokoju.. nie szukam faszystowskiego sluzbisty ;)

 

 

 

IMG_20180425_190613.jpg

IMG_20180425_190621.jpg

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4/22/2018 o 20:17, niebieskiultras napisał:

Panowie potrzebuje sprawdzony serwis klimy - potrzebuję nabić i ogólnie przejrzeć układ
preferowany rejon Siemce-Piekary-Katowice

 

Znajomy z pracy polecał mi "AUTO-KLIMATYZACJA ŚLĄSKI" w Mikołowie - byłem tam z moim sOBKiem po zakupie (przegląd, uzupełnienie i ozonowanie) i też mogę polecić :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, elias napisał:

przy okazji gdzie chlopaki robicie przeglady bardziej burczacych swiń? na pw ew. moze dla swietego spokoju.. nie szukam faszystowskiego sluzbisty ;)

Ja od wielu lat w Moto360 w Tychach (dawna Emida). Jak poprosiłem o pomiar głośności wydechu to dziwnie się na mnie patrzyli :P A jak pan wrócił z wynikiem to mówił do mnie szeptem "nieco za głośno, 103dB". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26 kwietnia 2018 o 09:29, Tomasz_555 napisał:

Ja od wielu lat w Moto360 w Tychach (dawna Emida). Jak poprosiłem o pomiar głośności wydechu to dziwnie się na mnie patrzyli :P A jak pan wrócił z wynikiem to mówił do mnie szeptem "nieco za głośno, 103dB". :P

Potwierdzam, też za radą Tomka tam pojechałem, dużą wiedzę o subarynach mają, nie trzeba nawet mówić że na rolki auto nie powinno iść, pomogli mi również bardzo w stworzeniu dokumentu z parametrami mojego bańdziora , godni polecenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5 maja 2018 o 08:22, niebieskiultras napisał:

@Cherusek1

100 lat !

Dzieki wielkie :D

I wiadomość dnia Chopy! Jest jest jest decyzja:yahoo:

image.jpg

image.jpg

To sie naprawdę stało! Nie napisałem tego na kompie ,to naprawdę przyszło pocztą! :D poleciałem do wydziału komunikacji zaraz! Jeszcze walczą jeszcze robią problemy ,jeszcze raz chcą badanie techniczne bo te sprzed trzech miesięcy jest już nie ważne ,jeszcze chcą raz akcyzę zobać pomimo ze widzieli ją jak i inne dokumenty już pierdyliard razy ,jeszcze jakiegoś tłumaczenia chcą ( na mongolski też im zrobię) jeszcze hydra zwana państwem polskim walczy aleee .....aleeee ja już czuje krew! Zadałem wreszcie cios po którym ta hydra sie chwieje ! Trzeba ją teraz dobić i znokautować !:D jestem na fali walczę ostatkiem sił ale z nową mocą " Ostatnia Walka Dakotów" idę po zwycięstwo i juz mnie nie zatrzymają ! Trzymajcie kciuki ,nie mogę dać sie zaskoczyć bo choć bestia jest poważnie ranna i ledwo trzyma sie na nogach to wciąż jest groźna! 

Chopy! Chyba sie udo!:yahoo::superhero:

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chcesz nam do końca odebrać temat do rozmowy i śmiechu na spotach ! :D 

Baaaaaardzo dobrze, znajdziemy inny. Trzymam kciuki, ostatnia prosta. A jak już bestia padnie to... chyba się nawalę z radości ;) :drunk:

 

P.S. Zrób sobie z 10 kopii tego dokumentu i najlepiej ze 2 sztuki potwierdzone notarialnie. Cholera wie, w którą stronę za parę lat pójdą przepisy w PL, lepiej mieć papiery w zapasie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Tomek masz racje ,jutro idę robić kopie i odpisy, nigdy nie wiadomo, Hahahah no racja na spotach bedzie trzeba inny temat znalezc ,w czwartek prawdopodobnie bede już wszystko miał co tylko sobie tam chcą i idę go rejestrować :wub:ale to faktycznie może by sie dało zrobić takiego spota z piwem! Wiem bedzie trudno ale pomyślcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elias napisał:

ledwie okiem mrugnal i juz szast prast papiury som.. 

cherusek.. bylo fest migiem.!

ja na nastepnego spota z buta coby sie mozna bylo napic! 

No! Szast prast i jest :D ech jak ktoś nie był na bierząco jak Wy tutaj to naprawdę myśli ze ja konfabuluję żeby dodać dramaturgi opowieści :D Eliasku a wizmiesz mi tą świnkę na spota ? Do gacka? Jak jeszcze masz oczywiście ,pozdrawiam 

Bestia padła! Zamknięcie mi kasy przed nosem nic jej nie dało :D, zwiększenie mi opłaty do 256 zł też mnie nie zatrzymało , pani w okienku jeszcze chciała fakturę zakupu z Japonii jak auto tam zostało zakupione, powiedziałem ze mam nawet błogosławieństwo cesarza na piśmie :biglol:no i zarejestrowali 

image.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Eliasku a wizmiesz mi tą świnkę na spota ? Do gacka? Jak jeszcze masz oczywiście ,pozdrawiam

Ja też mam jakieś wolne, takie fajne z dwukolorowej folii, mogę odstąpić. :)

 

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Bestia padła! Zamknięcie mi kasy przed nosem nic jej nie dało :D, zwiększenie mi opłaty do 256 zł też mnie nie zatrzymało , pani w okienku jeszcze chciała fakturę zakupu z Japonii jak auto tam zostało zakupione, powiedziałem ze mam nawet błogosławieństwo cesarza na piśmie :biglol:no i zarejestrowali 

Huuuuraaaaaaaaaaaaaaa ! Historia dobiegła końca ! :D Błogosławieństwo cesarza wywaliło mnie z butów :biglol:

 

To co ? Robimy spota ? :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...