Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paulus napisał:

Czy ktoś się wybiera w niedzielę na track day na Jastrzębiu?

My jedziemy na Tychy na jakieś coś tam coś tam na czas .:D

Tzn. My, Dyzio i Buchu:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MM555 napisał:

My jedziemy na Tychy na jakieś coś tam coś tam na czas .:D

Tzn. My, Dyzio i Buchu:drunk:

Mirku teraz startujecie w niedzielę? Może podjechałbym pokibicować B).

Od której się zaczyna?

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

Mirku teraz startujecie w niedzielę? Może podjechałbym pokibicować B).

Od której się zaczyna?

Coś koło 11:15 pierwsza próba ale sprawdz sobie dokładnie harmonogram na 2 runda samochodowych mistrzostw Tychów.Fajnie by mieć kibiców z forum subaru:) To jest niedziela 15.04

Może się ktoś jeszcze skusi na mały trening przed plejadami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MM555 napisał:

Coś koło 11:15 pierwsza próba ale sprawdz sobie dokładnie harmonogram na 2 runda samochodowych mistrzostw Tychów.Fajnie by mieć kibiców z forum subaru:) To jest niedziela 15.04

Może się ktoś jeszcze skusi na mały trening przed plejadami :D

 

Ano wlasnie ja w weekend bede w okolicy wiec chyba wpadne zobaczyc co sie dzieje takze po3mam kciuki ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2018 o 22:13, Cherusek1 napisał:

Ja niestety też w niedzielę muszę do Warszawy jechać , chopy ale 19-20 maj jedzie Dolnośląski rejon bedzie podobny ,może damy radę na niego ? Co myślicie ?

Ciężko teraz o tym zdecydować, ale wstępnie w kalendarz można to wpisać :) Wstępnie zarezerwuj sobie ten termin, a jak będzie bliżej to się zgadamy :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Pany, nie walają się Komuś felgi które pasowałby do hawka 2006. Chce pomalować swoje, ale mam niestety tylko jeden komplet.

Potrzebowałbym pożyczyć na tydzień :D. Dobry trunek stawiam :D.

 

mam 4 stalówki 15 cali bez opon albo mogę Ci koła zimowe też 15" pożyczyć bo i tak gumy są do wymiany na zimę ;) Więc nie szkoda mi ich na upały

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz samych felg czy felg z oponami? W domu leży mi komplet 17" alu z BUGa, na mocno średnich oponach, ale trzeba je wyważyć. Ewentualnie jeżeli nie przeszkadza Ci wytykanie palcami, to w piątek bedę ściągał takie żarówy ;)

 

20180403_081114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Wolnossaki mają 5x100

 

ja przepraszam ale nie ogarniam takich mlodych ykhm rocznikow.. dlatego dopytuje ;)

 

Mirku, stoo lat w zdrowiu, z pelnym bakiem i moca by ten bak wypalac. no i niech na drodze Ci nie staja rozne heble i gruzy! sto lat! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, niebieskiultras napisał:

mam 4 stalówki 15 cali bez opon albo mogę Ci koła zimowe też 15" pożyczyć bo i tak gumy są do wymiany na zimę ;) Więc nie szkoda mi ich na upały

 

8 godzin temu, Bros napisał:

Potrzebujesz samych felg czy felg z oponami? W domu leży mi komplet 17" alu z BUGa, na mocno średnich oponach, ale trzeba je wyważyć. Ewentualnie jeżeli nie przeszkadza Ci wytykanie palcami, to w piątek bedę ściągał takie żarówy ;)

 

20180403_081114.jpg

No takiego odzewu się nie spodziewałem, jeszcze Elias napisał na Priv :D:yahoo:.

Do Eliasa mam najbliżej, więc najpierw uderzę do Niego, później Bros a na końcu niebieskiultras.

Dzięki Wielkie za chęć pomocy.

 

PS.

Mireczku, STO LAT. Żeby fura śmigała, rzadko stała u Paulusa i pudła na szosowej :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, malprz napisał:

@MM555 Mirku, wszystkiego subarowego życzę :) i co najmniej 100 na karku w zdrowiu i szczęściu :) Powodzenia na Plejadach :) Będę trzymać za Was kciuki :) Uściski dla Magdaleny :) 

Bardzo dziękuję i też pozdrawiamy gorąco :)

4 godziny temu, niebieskiultras napisał:

@MM555

100 lat !

Dziękuję bardzo :drunk:

7 godzin temu, elias napisał:

ja przepraszam ale nie ogarniam takich mlodych ykhm rocznikow.. dlatego dopytuje ;)

 

Mirku, stoo lat w zdrowiu, z pelnym bakiem i moca by ten bak wypalac. no i niech na drodze Ci nie staja rozne heble i gruzy! sto lat! 

Dzięki wielkie Eliasku :) no i myślę że już nic nie stanie na mojej drodze :biglol: i jeszcze raz dziękuję :drunk:

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

 

No takiego odzewu się nie spodziewałem, jeszcze Elias napisał na Priv :D:yahoo:.

Do Eliasa mam najbliżej, więc najpierw uderzę do Niego, później Bros a na końcu niebieskiultras.

Dzięki Wielkie za chęć pomocy.

 

PS.

Mireczku, STO LAT. Żeby fura śmigała, rzadko stała u Paulusa i pudła na szosowej :D.

 

Dziękuję Pawełku i będziemy dumnie reprezentować Silesia Team :D:drunk:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablito79 ja mam naszykowany komplet do Legasia tzw do upalania na 17''' jeżeli Cię to interesuje, Gumy do objeżdżenia bez problemu letnie. 

Mogę pożyczyć... nawet mam 2 zapasowe gumy. Rozstaw śrub taki jak w moim legasiu 5xlegaś 

PS. wyważone, spompowane azotem czy tam coś.. tzw ready to go.. tylko ciśnienie sprawdzić

Edytowane przez marivip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marivip napisał:

@Pablito79 ja mam naszykowany komplet do Legasia tzw do upalania na 17''' jeżeli Cię to interesuje, Gumy do objeżdżenia bez problemu letnie. 

Mogę pożyczyć... nawet mam 2 zapasowe gumy. Rozstaw śrub taki jak w moim legasiu 5xlegaś 

PS. wyważone, spompowane azotem czy tam coś.. tzw ready to go.. tylko ciśnienie sprawdzić

Dzięki bardzo. Jak nie będę miał innej opcji, to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To STI wpędzi mnie kiedyś do grobu, albo do szpitala na OIOM z zawałem serca. 

Prozaiczna kwestia, przegląd. Samochód wraca z jazdy próbnej, a tu siwy dym spod maski. Zacząłem nerwowo omiatać pomieszczenie w poszukiwaniu gaśnic.

Najprawdopodobniej gdzieś na kolektor kapnął olej przy wymianie. Po wieczornych oględzinach obstawiam filtr oleju, jest tam ciasno i blisko do kolektora. 

Nie mniej w drodze do domu każde zatrzymanie to dymek spod maski, ale stopniowo coraz mniejszy. Teraz pojeździłem i wygląda na to, że poza delikatnym swądem po oleju zostało wspomnienie. Nie mniej do teraz jestem lekko spocony, a jest 13 piątek. 

Czekając w poczekalni czytałem wątek na forum o owijaniu kolektorów bandażami vs. stosowaniu Nimbusa. Przypadek ? 

Inna kwestia, że skończyłem tarcze i klocki zatem zamiast Plejad będzie nowe hamowanie. 

Z pozytywów, bo takie nieliczne też dziś są, stukanie w zawieszeniu oceniane przeze mnie jako łącznik, tuleja lub końcówka drążka okazało się po prostu wypłukanym smarem z prowadnic w hamulcach. Tu szacun dla Maćka z ATS - to była jego pierwsza sugestia po jednym zdaniu, że coś mi stuka. :) 

 

Uff, idę się nawalić i niech się ten 13 już kończy. ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...