Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiliscie mnie tymi cyferkami a w zasadzie magią liczb , zaczolem czytać po necie i skakać po linkach ,dotarłem aż do artykułu o liczbach urojonych czy jakoś tak i odpuściłem , już sama nazwa jest przerażająca :blink:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cOijN napisał:

yDMtr0j.jpg

 

pozdro z Szybu Wilsona :)

Impreza to auto mojego Kuzyna, swoją drogą znakomitego piwowara. Na Festiwalu reprezentował swoją firmę Browar Alternatywa z Rudy Śląskiej. Dzisiaj mi o tym opowiadał, że zaparkowały obok jego subaraka dwa inne :D. Świat jest mały, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paulus napisał:

Impreza to auto mojego Kuzyna, swoją drogą znakomitego piwowara. Na Festiwalu reprezentował swoją firmę Browar Alternatywa z Rudy Śląskiej. Dzisiaj mi o tym opowiadał, że zaparkowały obok jego subaraka dwa inne :D. Świat jest mały, nie?

 

aano mały, odwiedziłem ich stanowisko dzień wcześniej jak nie byłem kierowcą ;) 

także forumowe pozdro dla kuzyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Paulus napisał:

Nie kupowałem, ale chętnie ze dwie zanabędę :). Może jakiś zakup grupowy?

Ja bym też był,chętny ,ale nigdy nie kupowałem na takich stronach, trzeba mieć kartę kredytową ? Czy jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacją na stronie, można płacić przez Pay Pal lub kartą kredytową. Wysyłka z USA do Polski 5$ za T-shirt.
Ja dołączę się do zamówienia :) też w sumie myślałem o tym co@Paulus a z drugiej strony to skoro liczą sobie 5$ za t-shirt to żadnej różnicy chyba nie będzie jeśli kupimy razem czy osobno..
Jakby coś to ja wchodzę w to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doradźcie. Wracam na chwilę  do PL i coś bym pojeździł, przy czym odpada okres świąteczny i weekendy. 

 

Czy warto już  I stopień SJS robić 1/1? Czy lepiej grupowo zrobić 1, potem 2 stopień  a dopiero potem wybrać się na 1/1? 

 

Zastanawiam sie też nad trackdayem na torze Łódź 04.04. 4.5h (10:00 - 14:30) jazdy za 169zl. Może jeszcze ktoś byłby chętny? 

Edytowane przez Bros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bros napisał:

Czy warto już  I stopień SJS robić 1/1? Czy lepiej grupowo zrobić 1, potem 2 stopień  a dopiero potem wybrać się na 1/1? 

Jedynka grupowo, szczególnie, że są ćwiczenia na utrzymanie dystansu. Dwójka 1/1 to super opcja i jak budżet Ci pozwala to warto. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Jutro ma padać deszcz, więc może zajedziemy na parking zadaszony.

W sumie to zobaczymy na miejscu :D.

Też się zastanawiałem na przyjazdem.  Ale będzie ciężko z mojej Gminy wyjechać, mecz na Śląskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diamond napisał:

Też się zastanawiałem na przyjazdem.  Ale będzie ciężko z mojej Gminy wyjechać, mecz na Śląskim. 

Damiaaan dawaj! będzie okazja przymierzyć roletę, ja i tak będę na 3 stawach w FA, więc pewnie zerknę czy krawężniki jeszcze są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...