Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie z domu do asfaltu pomykam teraz na przełaj przez łączkę 8)

Normalnie to obciach po trawniku (a raczej nieużytku) jeździć, ale jak zawalony śniegiem, to czemu nie :wink:

Drogę rozjeżdżam tylko dla żony sejaska i sąsiadów, żeby im koleiny zrobić.

Podoba się dla mnie ten śnieg. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, jutro patelnia :?: :twisted: :twisted:

A o której chcesz tam jechać ? :)

 

Patelnia patelnią, ale ja serio wolałbym pojeździć po torze, szczególnie, że to w sumie nie jest jakaś duża kasa. Tyle, że w Rudnikach sam nie jestem w stanie tego zorganizować, a na forum póki co cisza, żeby coś miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko koło maca jest Skate- mam niedaleko ,a ciezko mi sie wybrać (było) :mrgreen:

Co jest ? :mrgreen: I koło którego maca bo są 2 w Tychach :wink:

Skate Park jest koło tego Maca przy Realu :wink:

 

 

 

Mnie ostatnio jakaś babka goniła spod cmentarza na Wartogłowcu (w Tychach), krzyczała że zadzwoni na policje :mrgreen: . Parking był pusty, zero zagrożenia i próbowałem to grzecznie wytłumaczyć, ale nie słuchała i robiła zdjęcia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wyjscia-musisz miec subaru :mrgreen:

 

mów że odsnieżasz :mrgreen:

 

wczoraj pod robotą oczywiscie wpakowałem sie w najwieksza zaspe 8) i wyjechałem, chyba mnie znielubią :P

 

apropo patelni- patelnia i Klis to to samo czy inne? Wczoraj bylem pojedzic ,ale same ośki, Scierra Drift Missile non stop sie zakopywała :twisted: za duzo sniegu dla nich.

 

Anyway na Kliś nie jechalismy bo Pepper stwierdził że pod sniegiem moze jakiś gruz lezec :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wartogłowcu zawsze były problemy. Znaleźć plac to nie problem. Gorzej jeśli się chce zaliczyć chociaż kilka naturalnych zakrętów. Niby jest ERG w Tychach, ale tylko nocą i trzeba mieć już w miarę opanowane auto bo inaczej można się nie zmieścić. Można też zrobić pętlę beskidzką, ale to również nocą i jest to dość kosztowna zabawa.

Do zorganizowania zabawy nie trzeba wiele. Wybetonowany parking jakiejś firmy, godzina pracy pługa i tor gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wartogłowcu zawsze były problemy. Znaleźć plac to nie problem. Gorzej jeśli się chce zaliczyć chociaż kilka naturalnych zakrętów. Niby jest ERG w Tychach, ale tylko nocą i trzeba mieć już w miarę opanowane auto bo inaczej można się nie zmieścić. Można też zrobić pętlę beskidzką, ale to również nocą i jest to dość kosztowna zabawa.

Do zorganizowania zabawy nie trzeba wiele. Wybetonowany parking jakiejś firmy, godzina pracy pługa i tor gotowy.

 

 

Panowie zapraszamy pod Częstochowę na jutro... :wink:

 

viewtopic.php?f=10&t=151850&p=1558938#p1558938

 

I tak dla przypomnienia jak to zwykle na Rudnikach wygląda...

 

http://picasaweb.google.com/10375561021 ... 1/Rudniki#

 

https://plus.google.com/photos/10497942 ... 1542276577

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...