Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam Was serdecznie, pasaż obok schodów ruchomych z parkingu.

Cholera, byłem wczoraj u fryzjera i nie zauważyłem tego :shock: Szkoda, że nie wiedziałem, podbiłbym zobaczyć co to za sprzęcik tam masz :) Next time bo na spota nie wiem czy przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela ślicznego WRX'a BugEye WR Blue Mica na złotawej Rota'cie, ze świnką na lusterku, zaparkowanego pod Nowym OSiR'em na Polibudzie Śląskiej w Gliwicach. Zostawiłem kartkę z pozdrowieniami, jak na WF szedłem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam Was serdecznie, pasaż obok schodów ruchomych z parkingu.

Cholera, byłem wczoraj u fryzjera i nie zauważyłem tego :shock: Szkoda, że nie wiedziałem, podbiłbym zobaczyć co to za sprzęcik tam masz :) Next time bo na spota nie wiem czy przyjadę.

nie mogłeś widzieć bo jesteśmy od wczoraj dopiero sprzęcik a taki sobie sim-motion

photo.php?fbid=250232495069411&set=a.232931663466161.51946.232931270132867&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam Was serdecznie, pasaż obok schodów ruchomych z parkingu.

Cholera, byłem wczoraj u fryzjera i nie zauważyłem tego :shock: Szkoda, że nie wiedziałem, podbiłbym zobaczyć co to za sprzęcik tam masz :) Next time bo na spota nie wiem czy przyjadę.

nie mogłeś widzieć bo jesteśmy od wczoraj dopiero sprzęcik a taki sobie sim-motion

 

Toś się Rafałmaxi pochwalił... tak że zdjęcie się nie wyświetla :mrgreen:

 

Facebukowcy sobie mogą kliknąć: http://www.facebook.com/photo.php?v=304916159575229

 

Wypas sprzęcik, pisz no szybko co i jak, kiedy czynne, w jakich godzinach, jakie gry, w co tam się można u Ciebie pobawić, ile to kosztuje...

Bo jak zrobisz promocje dla forumowiczów, to myślę, że kolejne spoty można robić u Ciebie - wole polatać symulatorem, niż siedzieć w KFC ;-)

 

Mnie nie ma na weekend ale myślę, że jak tylko będe gdzieś w pobliżu to na bank wpadne 8)

 

 

Dla tych co nie mają facebooka to chyba coś takiego:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam Was serdecznie, pasaż obok schodów ruchomych z parkingu.

Cholera, byłem wczoraj u fryzjera i nie zauważyłem tego :shock: Szkoda, że nie wiedziałem, podbiłbym zobaczyć co to za sprzęcik tam masz :) Next time bo na spota nie wiem czy przyjadę.

nie mogłeś widzieć bo jesteśmy od wczoraj dopiero sprzęcik a taki sobie sim-motion

 

Toś się Rafałmaxi pochwalił... tak że zdjęcie się nie wyświetla :mrgreen:

 

Facebukowcy sobie mogą kliknąć: http://www.facebook.com/photo.php?v=304916159575229

 

Wypas sprzęcik, pisz no szybko co i jak, kiedy czynne, w jakich godzinach, jakie gry, w co tam się można u Ciebie pobawić, ile to kosztuje...

Bo jak zrobisz promocje dla forumowiczów, to myślę, że kolejne spoty można robić u Ciebie - wole polatać symulatorem, niż siedzieć w KFC ;-)

 

Mnie nie ma na weekend ale myślę, że jak tylko będe gdzieś w pobliżu to na bank wpadne 8)

 

 

Dla tych co nie mają facebooka to chyba coś takiego:

 

 

sorry że zdjęcie nie weszło, ale grunt że mi pomogłeś, za to masz jazdę free, co do sima to jest wypas nie powiem, gry to dirt3, F1, rfactor ,lfs, dirt2, wkrótce RBR i może netkar, ceny: teraz mamy promocje do końca miesiąca 5 zł za 5 minut, potem cennik się zmieni 10 zł za ok 7min , plus karnety w korzystniejszych cenach, no i będą mistrzostwa organizowane do wygrania konsola PS3+ gra DIRT3, oczywiście że dla forumowiczów extra bonus będzie

zapraszam bo warto, czynne cały tydzień w godzinach otwarcia centrum od 9 do 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalmaxi nie ma jakiś ograniczeń wagowych? Bo ja do kruszynek nie należe :mrgreen:

Fajnie :wink: wszyscy zawsze marudzą jak to by się na czymś takim przejechali, polatali... a tu proszę jest, można zawsze wpaść, super pomysł :wink:

 

Możesz pomyśleć jeszcze o jakiś grach typu latanie samolotem, myśliwcem... może tez by ktoś miał ochote :wink:

 

-- 22 mar 2012, o 22:32 --

 

No i drogo w (t)opór Bardziej bym widział X Złotych=1 gra

 

Chesz za 5 zł przejść całą gre Dirt 3 na tym wynalazku? :mrgreen: Ceny wg mnie całkiem ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to mam Subaru i gokarty pod nosem zeby grac, wole zatankowac :twisted: sorki.

 

15-17 Pasi. Nawet żonie znalazłem zajęcie i nie będzie marudzić bo pójdzie na rolki:D

 

PS. Mam do sprzedania Potenzy 205/55 R16 V RE030 z 2004 z pierwszego montażu w moim. Jak komuś sie przydadzą (np do upalenia) to piszcie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chesz za 5 zł przejść całą gre Dirt 3 na tym wynalazku? :mrgreen: Ceny wg mnie całkiem ok :wink:

 

 

przyzwyczaiłem sie do klasycznego instert coin. A że jest użyta konsola (tudziez piec) i nie ma mozliwosci zablokowania "czempionszipa" to trzeba inaczej naliczać kase :?

 

jw. wole zatankować :P

 

BTW. Macie załatwione licence na używanie tych gier? Pewno w naszej polandi nikt sie do tego nie przyczepi,ale używanie tych gier w celu zarobkowym pewnie łamie tam jakieś ich prawa :idea:

 

Ostatnio coraz bardziej świrują ,a najbardziej EA. Wprowadzają kody żeby gier nie szło odsprzedać :shock: Robią coraz wiekszy chlam ,a doją coraz wiekszą kase :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalmaxi nie ma jakiś ograniczeń wagowych? Bo ja do kruszynek nie należe :mrgreen:

Fajnie :wink: wszyscy zawsze marudzą jak to by się na czymś takim przejechali, polatali... a tu proszę jest, można zawsze wpaść, super pomysł :wink:

 

Możesz pomyśleć jeszcze o jakiś grach typu latanie samolotem, myśliwcem... może tez by ktoś miał ochote :wink:

 

-- 22 mar 2012, o 22:32 --

 

No i drogo w (t)opór Bardziej bym widział X Złotych=1 gra

 

Chesz za 5 zł przejść całą gre Dirt 3 na tym wynalazku? :mrgreen: Ceny wg mnie całkiem ok :wink:

ograniczenia wagowe do 120kg i 2m wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest zawsze?

Centr. Handlowe 3 Stawy Katowice, przy A-4. Jak się wjeżdża na podziemny parking od strony lotniska (czyli całkiem z tyłu C.H.) jest tam takie dziwne rondo poniżej poziomu gruntu. Na onym rondzie pierwszy wyjazd w prawo i zaraz w prawo - no i masz ekipę spotową na tacy.

Przynajmniej przez ostatnie spoty "zawsze" tam było. A "zawsze" rzadko się zmienia, to i pewnie teraz też tam będzie. :mrgreen:

Jak zawsze. :roll:

 

Jak się wyrobię z robotą, to wpadnę. :)

 

-- So mar 24, 2012 12:26 am --

 

Sie offtop zrobil. 15:30 parking 3 stawy tam gdzie zawsze. Odwiedzimy symulatornie przy okazji spota;-) kto sie spozni to bedziemy w srodku.reszte ustalimy na miejscu

Nareszcie ktoś porządek zrobił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...