Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

oj, dużo więcej :)

 

co najmniej po trzy długości i trzy wysokości budy to już daje 9 kombinacji + wersje do przewozu ludzi (2, 3 rzędy), z paką (1 rząd siedzeń) i do zabudowy, po tym dopiero wchodzą jakieś wersje wyposażenia :D

 

dzisiaj jakieś śmiganko po świeżym? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednocyfrowa :P
co najmniej po trzy długości i trzy wysokości budy to już daje 9 kombinacji + wersje do przewozu ludzi (2, 3 rzędy), z paką (1 rząd siedzeń) i do zabudowy, po tym dopiero wchodzą jakieś wersje wyposażenia :D

 

Blisko byliście... 13.... milionów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak odnosząc się do rozmów spotowych. Konkretnie chodzi o zepsute Lambo stojące w 4T. Machnąłem się, to jest Reventon i faktycznie jest na bazie Murcielago LP640.

To Lambo to chociaż prawdziwe jest :roll: Bo w Mikołowie, na Kamionce była ekipa, która już w latach 90-tych robiła repliki Lambo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to fakt. Trzeba jakąś fajną miejscówkę poszukać, co by faktycznie posiedzieć i się pointegrować... flacha

 

 

Na średnią liczbę uczestników spotów ta miejscówka jest odpowiednia:

http://www.laserhouse.pl/jsp/main.jsf;jsessionid=582A86BD08F15645FDCD57851FE443B2

 

Można machać partyjki po 20 min, a pozniej posiedziec przy kawie, piwie lub pizzy.

Uprzedzam tylko po jednej partyjce 20min jest się zmachanym jak koń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito79, ja miałem liceum koło browaru w Tychach :mrgreen:

 

Nigdy nie dotarł na lekcje :mrgreen:.

 

-- 15 lut 2012, o 18:47 --

 

W międzyczasie stałem się inżynierem, a za około rok będę magistrem - tzn. mam nadzieję zostać magistrem. :)

 

Można G... Robić I Nieźle Żyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może powróci do Tychów :P

Mieszkam na oś B, niedaleko Browaru, przy ul. Bielskiej :)

 

Niedaleko koło maca jest Skate- mam niedaleko ,a ciezko mi sie wybrać (było) :mrgreen:

 

Na laserach byłem we Władysławowie - wtedy sie nazywało LaserSight. Nie wiem jak tu ,ale tam to było w namiocie i polegało praktycznie na samych korytarzach. Sciany z czarnej folii... srednio. W kazdym razie potwierdzam- zmachałem sie jak swinia, a to bylo ze 4 lata temu

 

Aha bylem w Punkt44. Nie stwierdzono nic ciekawego, no ew. NFS Carbon arcade ,ale sie nawet nie przygladałem. Jest DDR ale to mało wyscigowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...