Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Centr. Handlowe 3 Stawy Katowice, przy A-4. Jak się wjeżdża na podziemny parking od strony lotniska (czyli całkiem z tyłu C.H.) jest tam takie dziwne rondo poniżej poziomu gruntu. Na onym rondzie pierwszy wyjazd w prawo i zaraz w prawo - no i masz ekipę spotową na tacy.

Przynajmniej przez ostatnie spoty "zawsze" tam było. A "zawsze" rzadko się zmienia, to i pewnie teraz też tam będzie.

Jak zawsze.

 

Ogólnie szukać po parkingu podziemnym :) Ja będę ok 15:15 to szukajta niebieskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie dotarlem i odpalam browar;-) ten tunel w katowicach chyba dla nas specjalnie syworzyli:-) miny innych kierowcow na widok trzech ryczacych swin wariatek bezcenne;-)

Ogolnie dzieki wszystkim za spota. Milo bylo poznac nowe twarze:-) Sorki dla Rafala, ze na sima nie wpadlismy, ale tunel wygral;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dotarłem. Dzięki za miło spędzony czas i widok mniej cywilnych maszyn niż moja. Następnym razem też jadę pod tunel posłuchać:)

 

Na następny raz dysponuję grillem o ok. 4 osobowej przepustowości.

 

P.S. Też odpalam browar.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, również dzięki wielkie za spota. Kurna, żałuje, że nie słyszałem Was w tunelu... definitywnie do nadrobienia.

Mam pytanie co do fot - zamazywać blachy :?: czy tak wrzucić. Bo chcę dodać na FB też :)

Następnego koniecznie robimy z grillem i myślę, że może kobiety trza będzie zabrać :oops: :?: co tak tak się rodzinnie zrobiło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam obojętne czy blachy są czy ich nie ma ;)

Czego tu zazdrościć 3 wściekłe prosiaki, obrzydliwy ryk, 200 km/h i slalom między autami na DTŚ.... chyba nie te go ?? ;p

Matiz to ty szedłeś katowicka wczoraj ?? Bo ktoś mi machał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh na tych zdjęciach nasz trzoda to jeszcze ładniejsza jest :D

W jedna strone jechał z tobą zielony forek, za 10 sekund wracałes juz samemu 8) KANJO RACER :lol:

 

Tak wyszło;p troszkę się pogoniliśmy na katowickiej on zjechał na osiedle a ja dawaj na zot do garażu :P Kolesia pierwszy raz widziałem... Co nie zmienia faktu, że kierowcy subaru rozumieją się bez słów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, również dzięki wielkie za spota. Kurna, żałuje, że nie słyszałem Was w tunelu... definitywnie do nadrobienia.

a ile radości hehe byl ogień :twisted:

 

Następnego koniecznie robimy z grillem i myślę, że może kobiety trza będzie zabrać :oops: :?: co tak tak się rodzinnie zrobiło :twisted:

 

jestem za :D

 

Cichaczu dzieki za fotki pierwsza klasa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mi powiedziała ,ze stary wydech miałem fajniejszy ,bo słyszała kiedy ma wyłazić z roboty happy0188.gif

 

ostatnio Policaje stoją na winklu Klimzowiec za Auchanem, w zime też na winklu przed chebziem,sprawdzali czy ludzie widzą nowo postawioną "80"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniutek napisał(a):

200 km/h i slalom między autami na DTŚ....

 

 

Mam nadzieje, że żartowałeś...

 

:D:D:D:D

 

Mądre toto nie było, aleee ... ciiii bo to nie było na DTŚ tylko na niemieckim Autobahnie;)

 

I proszę nie komentować, bo kto nie był to raczej nie zrozumie tylko będzie gadał jak moher, że ojtoto pirat, brawura, samo zło... Jak widać wszyscy cali i nie dzięki fuchsowi.

 

Film kręcony onboard jest nawet przedni. Zachód słońca odbijający w kurniku i ryczące świnie między owieczkami...

Zdążyliśmy jeszcze obtrąbić forka, więc jak widać 100% koncentracji było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyq nie w tym rzecz żeby moralizować i grać kozaka, bo każdy z nas ma coś za uszami :wink: ale ważne jest to co zawsze było mocno podkreślane tu na forum (i gdzieś zniknęło) mianowice to żeby nie robić kretyńskich akcji w mieście, żebyśmy nie byli postrzegani jak kierowcy BMW czy innych opli...

Nic się nie stało, ale gdyby coś było to co by powiedzieli w TV? 3 idtiotów w Subaru ścigało się na DTŚ?

Subaru kojarzy się z bezpieczeństem a nie z idotami w dresach i lepiej niech tak zostanie. W Subaru nie da się palić gumy, da się natomiast za...jedalać i róbmy to ale jak nikt nie widzi :wink:

 

 

Jak widać wszyscy cali i nie dzięki fuchsowi.

 

Jeżeli to nie dzięki fuksowi to zróbmy spota i pojedzmy sobie w poniedziałek któryś na Kielce. Nauczycie mnie czegoś, zobaczymy jak "100% koncentracji było" sprawdza się na torze... Pojeździmy troche, tam jest mega fajnie, ślisko i w sumie nie daleko. Zobaczymy co się dzieje przy 70 i kto będzie miał jaja żeby pujść bombą przez odcinek w lesie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaczu dzieki za fotki pierwsza klasa

Nie ma problemu :) Jak będziesz chciał to podeśle na @ naturalne i poprawione ;)

 

Trzeba jakiś dobry termin zrobić na gilla, żeby dużo osób się zebrało i niech kobiety prowadzą w drodze powrotnej :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że jechaliśmy 80 gęsiego i prawym pasem :D

Na pewno nie mieliśmy na celu zachowywać się jak kierowcy BMW, wydaje mi się, że z dostojnością sie poruszaliśmy po tej DTŚce ;)

eby dużo osób się zebrało i niech kobiety prowadzą w drodze powrotnej :twisted: :twisted:

Sorki ale wole nie pić niż oddać moje maleństwo kobiecie ;p Chyba, że się zjawie jej matizem

BZYQ możesz dodać ten filmik gdzieś ?? Bym chętnie go zobaczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba jakiś dobry termin zrobić na gilla, żeby dużo osób się zebrało i niech kobiety prowadzą w drodze powrotnej :twisted::twisted:

 

moja nie ma prawka :P :/ ale chyba jak maniutek tez bym nie dał :oops: :roll: heheh

 

,ale cos mozna wstepnie ustalic :wink: za 2 tyg czy cos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...