Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

no nie, to nie moja śnieżynka parkuje u Michała. Śnieżynka ma się bardzo dobrze. Dzisiaj założyłem legalne tablice rejestracyjne, jeszcze na trytkach bo Michałowi akurat skończyły się ramki. Pierwsze kilometry na legalu. POPROSTU ROZKOSZ!!!!!! nic nie puka, nic nie wali, autko śmiga jak masełko :P Niestety docieranko... i jeszcze trochę tego będzie bo to dopiero początek. Turlam się więc spokojnie, nie prowokuję nikogo, chociaż już jakieś chłopaki Golfiaki GTI już patrzyły co to za antyk... :mrgreen: Uczę się autka, jego reakcji, przyzwyczajam się do dźwięków, staram się wyłapać czy wszystko jest sprawne i działa jak trzeba. W końcu przekładka to nie przelewki :P Wycieraczki = OK (nawet ta tylnia), wskaźniki i reszta elektryki po przekładce = OK, Jest do ogarnięcia - poprawienia hamulec bo bije kiera powyżej 80km/h. Najprawdopodobniej tarcze mają bicie bo już to wcześniej podejrzewaliśmy z Michałem.

Kielce..... gdzieś na dalekim horyzoncie narazie :cry:

 

więcej napiszę w moim wątku o śnieżynce jak tylko zrobię wszystkie fotki moich fantów :mrgreen:

 

Coś chyba skleroza albo parkinson już jest bo zapomniałem czym mam się pochwalić w nielegalu, poproszę o podpowiedź :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

no nie, to nie moja śnieżynka parkuje u Michała. Śnieżynka ma się bardzo dobrze. Dzisiaj założyłem legalne tablice rejestracyjne, jeszcze na trytkach bo Michałowi akurat skończyły się ramki. Pierwsze kilometry na legalu. POPROSTU ROZKOSZ!!!!!! nic nie puka, nic nie wali, autko śmiga jak masełko :P Niestety docieranko... i jeszcze trochę tego będzie bo to dopiero początek. Turlam się więc spokojnie, nie prowokuję nikogo, chociaż już jakieś chłopaki Golfiaki GTI już patrzyły co to za antyk... :mrgreen: Uczę się autka, jego reakcji, przyzwyczajam się do dźwięków, staram się wyłapać czy wszystko jest sprawne i działa jak trzeba. W końcu przekładka to nie przelewki :P Wycieraczki = OK (nawet ta tylnia), wskaźniki i reszta elektryki po przekładce = OK, Jest do ogarnięcia - poprawienia hamulec bo bije kiera powyżej 80km/h. Najprawdopodobniej tarcze mają bicie bo już to wcześniej podejrzewaliśmy z Michałem.

Kielce..... gdzieś na dalekim horyzoncie narazie :cry:

 

więcej napiszę w moim wątku o śnieżynce jak tylko zrobię wszystkie fotki moich fantów :mrgreen:

 

Coś chyba skleroza albo parkinson już jest bo zapomniałem czym mam się pochwalić w nielegalu, poproszę o podpowiedź :roll:

chodziło mi o kolegę eliasa on wie o czym mowa, koledzy od Michała który z was będzie przerabiał zawieszenie u niego, bo mi coś wspominał o sprężynach z ebaya i ciekawy temat, jak już zrobicie u siebie i dobrze to wyjdzie do jestem następny w kolejce do przeróbki tego mojego wozu drabiniastego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos,

ja będe robił "Złotego Grala" czyli uniwersalny zawias do upalania, niedrogi i dobry :mrgreen:

zobaczymy za kilka miechów.... narazie muszę przyznać że zawias jaki mam w aucie jest narazie całkiem dobry (mogę zmienić zdanie po rozpoczęciu upalania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos,

ja będe robił "Złotego Grala" czyli uniwersalny zawias do upalania, niedrogi i dobry :mrgreen:

zobaczymy za kilka miechów.... narazie muszę przyznać że zawias jaki mam w aucie jest narazie całkiem dobry (mogę zmienić zdanie po rozpoczęciu upalania)

o no to już wszystko jasne, to czekam te kilka miechów na opinię, mój zawias seria wrx nadaje się tylko na złom nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to cholerstwo w ręce byłoby całkiem ok..

 

ASAHI

daj znać do kiedy jesteś w szpitalu, pod koniec tygodnia mogę wdepnąć,

a na marginesie to po co Ci tam ręce ? : ) Myślałem że masz tam siostry miłosierdzia :lol:

Trzymasz się ?

 

antikos

już doczytałem co twojemu robalowi dolegało, byłem na krótką robótkę u Michała w środę i widziałem że Twój subaraczek tam przebywa : )

 

miałeś się czymś pochwalić w nielegalu - miałem, miałem - wiem.

Jakoś nie mam weny, a i czasu w diabły mało, chcę jeszcze parę rzeczy przygotować....

nie składa mi się na razie... ale kiedyś pewnie napiszę.

 

zawieszenie to nie ja to kolega X69, ja dojrzewam :)

 

X69

eeee no, przecież nie pomylę Buga Antikosa z Twoją Śnieżynką :)

A propos postoju w RCS miałem na myśli robala Antikosa, szary bug.

 

Fajnie że w końcu masz radość z jazdy, długo na to czekałeś...

jak mam słaby nastrój to wyjeżdżam sobie białym i też mnie to mocno odpręża. I czasem nawet się tylko kulam :mrgreen:

z tablicami na trytytkach to trochę chichot historii bo tyle staranności przy przekładce a blachy na sam koniec na trytytce. Ale nie w tym rzecz - ważne że jest radość. POPROSTU ROZKOSZ!!!!!! :mrgreen::mrgreen: jak sam piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X69, nic tylko pogratulować, skoro samochód się dobrze spisuje :) Życzę cierpliwości w docieraniu, nie jest łatwo kiedy wszyscy dookoła Cię podpuszczają :P Jakbyś się kiedyś nudził wieczorem to wpadnij do Gliwic ponabijać kilometry :lol:

 

Na spota również jestem chętny, byle po godz. 16 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Znajoma studentka Akademii Ekonomicznej z Katowic potrzebuje do pracy (nie pytajcie o szczegóły, bo nie wiem) wypełnionych ileś-tam takich ankiet:

http://www.ebadania.pl/529545de49545f06

Zajmuje to dokładnie 3-4 minuty, żadnego podawania danych osobowych oprócz przedziału wiekowego i płci.

 

Czy mógłbym Was prosić o wypełnienie? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...