Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakim doładowaniu jeździcie? "gejowskim" 0,8 :?: :mrgreen: hahahahaha

Eeee halo, czy ja autoryzowalem ta swoją wypowiedz? :P Jak dla mnie takie doladowanie w moim samochodzie jest gejowskie. :lol: powinnismy dmuchać z 1,3 min tylko EGT mi nie pozwalalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim doładowaniu jeździcie? "gejowskim" 0,8 :?: :mrgreen: hahahahaha

Eeee halo, czy ja autoryzowalem ta swoją wypowiedz? :P Jak dla mnie takie doladowanie w moim samochodzie jest gejowskie. :lol: powinnismy dmuchać z 1,3 min tylko EGT mi nie pozwalalo.

Nie chciałem tu nikogo urazić czy coś, poprostu fajne to jest :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim doładowaniu jeździcie? "gejowskim" 0,8 :?: :mrgreen: hahahahaha

Eeee halo, czy ja autoryzowalem ta swoją wypowiedz? :P Jak dla mnie takie doladowanie w moim samochodzie jest gejowskie. :lol: powinnismy dmuchać z 1,3 min tylko EGT mi nie pozwalalo.

Nie chciałem tu nikogo urazić czy coś, poprostu fajne to jest :mrgreen::twisted:

Nie uraziles, po prostu składają mi Carlosa od 1,5 roku, już szlak mnie trafia bez auta do upalania, tym bardziej ze sezon się zaczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopacy za spota, trochę nas jednak było :)

fajnie było pogadać i poogladać trzodę - również piszę się na grilla - ale to chyba juz nie na podziemnym :mrgreen:

 

btw. gejowskie doładowanie chyba wejdzie do kanonu tekstowego ... :mrgreen: - newbee - tantiemy po ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ty zdolny jesteś Staszku. ot co :mrgreen:

jak tam docieranie śnieżynki?

latasz codziennie czy tylko kawiorowo-czasowo-weekendowo?

 

a szarpanie przy ruchaniu z miejsca to chyba powinno się znależć jakoś bliżej Estetów!

podoba mie sie enyłej...

przeczytałem tamten wątek, wyborne doprawdy mocne :mrgreen: i że tak powiem po mojej myśli :o

 

mam nadzieję że nie w taki sposób docierasz śnieżynkę :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się zawsze coś takiego smisznego palnie, nie pierwszyzna. Choć rekordem moim jest ostatnie wmowienie kumplowi ze drewno da się pospawac, przez 5 sek się nie polapal, a ja się poplakalem ze smiechu :D Następnym razem opowiem wam goralska historie o niedzwiedziu z cyrku i polujacym Niemcu, hehe.. No i może już będę na nowych felgach, to się komisyjnie ogladnie, jak silniki ostatnio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczę trochę jak Filip z konopi w tym temacie, ale mam pytanie :-)

 

Ostatnio trafiam na Subaru i to dosyć często :-) i czy jest to ktoś z forumowiczów:

 

1. Subaru Impreza WRX Wagon (Hawk) niebieski na SG... Świnki są...

2. Subaru Impreza Wagon (chyba Hawk, bo zawsze widzę tył) srebrny na SZY 44** ze świnką po lewej stronie jak dobrze pamiętam i ramki z forum na blachy

3. Impreza w budzie 2003-2005 jak dobrze kojarzę roczniki, niebieski na SK 91**U. Zawsze za kierownicą widzę kobietę :-)

 

Czy ktoś coś wie na temat tych aut? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się zawsze coś takiego smisznego palnie, nie pierwszyzna. Choć rekordem moim jest ostatnie wmowienie kumplowi ze drewno da się pospawac, przez 5 sek się nie polapal, a ja się poplakalem ze smiechu :D Następnym razem opowiem wam goralska historie o niedzwiedziu z cyrku i polujacym Niemcu, hehe.. No i może już będę na nowych felgach, to się komisyjnie ogladnie, jak silniki ostatnio :P

Myśmy kiedyś całą klasą (choć głównie za moim udziałem) wmówili pani z technologii, że są gumowe wiertła do wiercenia krzywych otworów. :mrgreen: Na dowód pokazaliśmy jej wewnętrzny element kabla wysokonapięciowego w kształcie świdra.

Echhh..., baby i technika... :|

Potem wmówiłem jej, że się uczę chińskiego, jak znalazła w moim zeszycie ze 2 kartki zapisane krzaczkami, które z nudów przepisywałem mozolnie na lekcjach z jakiejś instrukcji. Zyskałem wtedy u niej spory podziw. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy kiedyś całą klasą (choć głównie za moim udziałem) wmówili pani z technologii, że są gumowe wiertła do wiercenia krzywych otworów. :mrgreen: Na dowód pokazaliśmy jej wewnętrzny element kabla wysokonapięciowego w kształcie świdra.

Echhh..., baby i technika... :|

Potem wmówiłem jej, że się uczę chińskiego, jak znalazła w moim zeszycie ze 2 kartki zapisane krzaczkami, które z nudów przepisywałem mozolnie na lekcjach z jakiejś instrukcji. Zyskałem wtedy u niej spory podziw. 8) :mrgreen:

 

miszcz, po trzykroć miszcz.

gumowe wiertła i chinski, kajś ty sie synek do szkoly lotoł że ona to łykła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Subaru Impreza Wagon (chyba Hawk, bo zawsze widzę tył) srebrny na SZY 44** ze świnką po lewej stronie jak dobrze pamiętam i ramki z forum na blachy

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Podsumowując :-D Jak zobaczysz zieloną Ibizę 6K 3D z wlepą KSIP pod lewą tylną lampą to ja :-P Ostatnio trafiłem Ciebie na dojeździe do Bocheńskiego. Ty skręcałeś w stronę Silesii, a ja w stronę A4.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy kiedyś całą klasą (choć głównie za moim udziałem) wmówili pani z technologii, że są gumowe wiertła do wiercenia krzywych otworów. Na dowód pokazaliśmy jej wewnętrzny element kabla wysokonapięciowego w kształcie świdra.

Echhh..., baby i technika...

Potem wmówiłem jej, że się uczę chińskiego, jak znalazła w moim zeszycie ze 2 kartki zapisane krzaczkami, które z nudów przepisywałem mozolnie na lekcjach z jakiejś instrukcji. Zyskałem wtedy u niej spory podziw.

 

Poprostu wymiękam :!: :mrgreen: gymowe wiertła buhahahaha!!! :mrgreen:

 

co do latania śnieżynką to niestety latam raczej kawiorowo-czasowo-weekendowo bo w pracy mam taki zajob że nie ogarniam czasowo latania codziennie.

 

To kiedy grill? jakieś pomysły / propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...