Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie ktoś taki miły i wytłumaczy świezynce gdzie jest to "tam gdzie zwykle" :mrgreen: tak dokładnie :P

 

BelegUS, ankieta wypełniona :wink:

no, więc, o ile się nic nie zmieniło (byłem w sierpniu czy wrześniu 2011, ale widziałem też chłopaków w zimie pod ziemią), to będzie, i mam nadzieję że się nie mylę bo było by mi przykro wprowadzać świerzynkę w błąd, chyba, w sumie fajne miejsce, bo foood jest zaraz obok i kawa też w sumie...

 

 

 

 

 

 

 

ciepło....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

blisko....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3Stawy parking koło GoSport albo parking pod ziemią pod Realem, uffff!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktoś taki miły i wytłumaczy świezynce gdzie jest to "tam gdzie zwykle" :mrgreen: tak dokładnie :P

 

BelegUS, ankieta wypełniona :wink:

no, więc, o ile się nic nie zmieniło (byłem w sierpniu czy wrześniu 2011, ale widziałem też chłopaków w zimie pod ziemią), to będzie, i mam nadzieję że się nie mylę bo było by mi przykro wprowadzać świerzynkę w błąd, chyba, w sumie fajne miejsce, bo foood jest zaraz obok i kawa też w sumie...

 

 

 

 

 

 

 

ciepło....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

blisko....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3Stawy parking koło GoSport albo parking pod ziemią pod Realem, uffff!!! :mrgreen:

 

Dziękuje bardzo :mrgreen: Fajnie będzie zobaczyc Śnieżynkę!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panocki - wstepnie pytam -może ktoś tu ma

 

KOŁO ZAMACHOWE do Imprezy/ silnika N/A 125km. Nie wiem czy GT/NA sie mocno różnią.

 

W każdym razie istnieje prawdopodobieństwo że moje jest przypalone lub przytarte wiec lepiej miec coś ,bo bede 100% pewny dopiero jak to rozbiorą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Stawy Piątek godz. 19.00:

 

1. Pablito79

2. Ariel - jutro potwierdzi

3. X69 + śnieżynka

4. elias

5.adambulls

6. maniutek

7. Pucu (bez Subaru :cry: )

 

 

 

Nie wiedziałem, że w Tychach mieszka forumowicz oprócz Tomasz_555, który pewnie jest tylko od czasu do czasu (o ile się nie myle) :P... Witaj Zbigniew :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, który pewnie jest tylko od czasu do czasu (o ile się nie myle)

Kiedyś mieszkałem, potem miałem kolejno 2 kobiety z Tychów, aktualnie jestem codziennie. :wink: W niedalekiej przyszłości, jeżeli wszystko się ułoży planuję ponownie zamieszkać w Tychach. :)

 

W Tychach oprócz Zbigniewa mieszka jeszcze 2 forumowiczów. Jeden nawet bywał na spotach ale potem się ożenił i zniknął :mrgreen: Był jeszcze Ziober i Romek ale nie mam pojęcia co się z nimi dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...