Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

A jak nie mam kobiety i tym samym problem z głowy

nie wiem czemu, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to:

* Zadzwonimy do pana

* ale ja nie mam telefonu...

* ok, ok :mrgreen:

 

-- poniedziałek, 26 marca 2012, 15:41 --

 

Panowie, kto w tym roku się wybiera na Plejady :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew, zdziwiłbyś się jak można się nauczyć jeździć robiąc treningi na gokartach ;)

 

Po roku od rozpoczęcia amatorskich jazd na gokartach dokładnie już to wiem. A pewnie drugie tyle bym się dowiedział jeżdżąc za profesjonalistą. Napisałem przecież że wole Subaru i gokarty niż symulator.

 

A jak urwać jeszcze te 2 sekundy na WRT to nadal nie wiem :evil:

 

Moim zdaniem powinni na prawku obowiązkowo wsadzać do gokarta na trening :twisted: Szczególnie tych którzy nie mają wyczucia prędkości, a samochód będzie pierwszą rzeczą którą się uczą poruszać po świecie...

 

P.S. Moja jeździ Subaru (czasem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pamiętać w drodze powrotnej z gokartów, że samochód to nie gokart :mrgreen: Raz tego doświadczyłem jak koleżanka przyzwyczajona z toru myślała, że ma tyle przyczepności co gokart... o mało nie skończyliśmy na latarni... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy

Z uwagi iż nie jestem z Katowic ale tu pracuję i z chęcią bym się wybrał na jakiś fajny tor gokartowy, mam pytanko jaki tor w okolicy polecacie, raz byłem na Daytonie na wylotówce na Będzin, czy jest jeszcze coś fajnego gdzie warto podskoczyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tor w okolicy polecacie

 

WRT Karting w Tychach -> http://tychy.wrt-karting.pl/ - tylko dojazd aktualnie przez centrum Tychów, w żadnym wypadku dwupasmówką - utkniesz na przebudowie węzła.

 

Autodrom Sosnowiec -> http://gokarty.sosnowiec.pl/ - tylko jego nietypowość polega na tym, że jest dość nierówny, trochę to daje po łapach i plecach. Za to gokarty mocniejsze i tor ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, spocik mnie ominął :evil: . Ale nie mogłem się wyrwać... urodziny córki i to już aż 3-cie :shock: .

Fajne zdjęcia, no i nieziemski symulator.

Cichaczu, ja na pewno będę jechał na Plejady, właśnie miałem do Ciebie pisać na PW, co i jak, bo nie wiem jak ugryźć temat za pierwszym razem :? . A podobno jesteś stałym bywalcem :mrgreen: .

Pozdrawiam całą ekipę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tor w okolicy polecacie

 

WRT Karting w Tychach -> http://tychy.wrt-karting.pl/ - tylko dojazd aktualnie przez centrum Tychów, w żadnym wypadku dwupasmówką - utkniesz na przebudowie węzła.

 

Autodrom Sosnowiec -> http://gokarty.sosnowiec.pl/ - tylko jego nietypowość polega na tym, że jest dość nierówny, trochę to daje po łapach i plecach. Za to gokarty mocniejsze i tor ciekawy.

 

Moim zdaniem najciekawszy w Sosnowcu: http://www.gokarty-adrenalina.pl/

 

WRT też bardzo ok.

 

A Autodromu nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się jutro nudzi, to zapraszam:

 

W najbliższy czwartek, tj. 5 kwietnia 2012r., w katowickim hotelu Angelo, przy ul. Sokolskiej 24, o godz. 18:00, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Forum Biznesowe ECG Poland. Jestem przekonany, że uczestnictwo w spotkaniu będzie miłą alternatywą dla przedswiątecznych przygotowań.

 

Omówione zostaną następujące tematy:

 

- Rynek - historycznie i aktualnie

- Produkty - czyli jak w prosty sposób zacząć inwestować w złoto i srebro

- Kariera - jak zostać Franchise Partnerem ECG Poland

 

Na spotkanie zapraszam wszystkich Partnerów ze Śląska, wraz potencjalnymi Inwestorami oraz kandydatami na Partnerów ECG Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!!!

 

Śnieżynka zarejestrowana!!!! teraz legalnie mogę podjechać i chwalić się udaną przekładką :mrgreen::P

kiedy jakiś spocik? może z kartami połączymy?

 

Nareszcie, trwalo i trwalo ale jest w koncu. Gratulacje i respect za spokoj i opanowanie!! Zakladam ze juz sie troche powoziles. Pisz jakie wrazenia!!!

Kiedy jedziesz na kielce. ;)?

 

-- 5 kwi 2012, o 20:43 --

 

ja bym się chętnie spotkał, siedzę w Katowicach już 15 miesięcy a widziałem tylko swoją robotę i mieszkanie, więc jak coś będziecie organizować pamiętajcie o koledze z Krosna a karty jak najbardziej

 

Helo, czy aby czasem Twoj robal nie rezyduje ostatnio u Michala? Mam nadzieje ze drobiazgi?

 

-- 5 kwi 2012, o 20:47 --

 

Witajcie :D

 

Ktos tam pisał o odwiedzinach :D

Adres Bytom, Aleja Legionów, Oddział zakaźny po 2 stronie wejscia głównego do Szpitala :D

 

jak Ci idzie? Czy siostry sie Toba odpowiednio opiekuja? Mam nadzieje ze taaak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gokarty tak ale jak ciepłej trochę się zrobi może.. Byłem ostatnio w Sosnowcu na tym dwupoziomowym, i przyczepność tragiczna, kart się slizgal przez całe 8 min. Nie mogłem zagrzac opon w ogóle! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!!!

 

Śnieżynka zarejestrowana!!!! teraz legalnie mogę podjechać i chwalić się udaną przekładką :mrgreen::P

kiedy jakiś spocik? może z kartami połączymy?

 

Nareszcie, trwalo i trwalo ale jest w koncu. Gratulacje i respect za spokoj i opanowanie!! Zakladam ze juz sie troche powoziles. Pisz jakie wrazenia!!!

Kiedy jedziesz na kielce. ;)?

 

-- 5 kwi 2012, o 20:43 --

 

ja bym się chętnie spotkał, siedzę w Katowicach już 15 miesięcy a widziałem tylko swoją robotę i mieszkanie, więc jak coś będziecie organizować pamiętajcie o koledze z Krosna a karty jak najbardziej

 

Helo, czy aby czasem Twoj robal nie rezyduje ostatnio u Michala? Mam nadzieje ze drobiazgi?

Cześć, mój mój już jakieś 4 tygodnie tam odpoczywa, ale drobiazgi może dziś odbiorę

Pozdrawiam

Ps. miałeś się czymś pochwalić w nielegalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...