Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie dotarłem, a subaraka wyszykowałem, nowe złoto biżuteryjne założyłem wcześniej na ta okazję praktycznie tylko .. i jeszcze sam.

Powiem że przy jakichś około -20 to kruca bomba już nie w kij dmuchał.

Niestety szara rzeczywistość była tym razem górą.

Jak widzę spocik się udał - więc nic innego mi nie pozostaje jak - do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja dopiero teraz :oops:

Dzięki wielkie za spota, miło było się znów z Wami spotkać i poznać nowych Subaromaniaków :)

Następnego spota musimy zrobić w ciepełku i trochę wcześniej, co by posiedzieć.

 

Ze względu na fakt, że jest nas coraz więcej, proszę o podesłanie do mnie na PW nr komórkowego. Po zebraniu wszystkich bedę wysyłał PW'ki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem odjechać przed wami, ale jednak zostałem żeby posłuchać was w tych pięknych okolicznościach akustycznych parkingu. 8)

Żałujcie, że nie słyszeliście tego co ja słyszałem :P I rondko też słyszałem. :D

Jak wracałem A-4 gdzieś po 18.30 to parking pod KFC jeszcze lśnił w kolorze blue mica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy coś wymyśleć żeby spotykać się na tych spotach i coś robić... bo siedzenie w KFC 10 metrów od siebie to da się tylko porozmawiać z siedzącym obok sąsiadem...

Wiem, że fajnie jest na kartach bo emocje po wyścigu są takie, że wszyscy gadają i mają banana... ale nie każdemu się chce jechać do Tych/Tychów :mrgreen: Coś trzeba wymyślić żeby coś robić: pościgać sie, jakieś automaty, strzelnice, coś ciekawego żeby pogadać, spotkać się i przy okazji fajnie spedzić czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy coś wymyśleć żeby spotykać się na tych spotach i coś robić... bo siedzenie w KFC 10 metrów od siebie to da się tylko porozmawiać z siedzącym obok sąsiadem...

Wiem, że fajnie jest na kartach bo emocje po wyścigu są takie, że wszyscy gadają i mają banana... ale nie każdemu się chce jechać do Tych/Tychów Coś trzeba wymyślić żeby coś robić: pościgać sie, jakieś automaty, strzelnice, coś ciekawego żeby pogadać, spotkać się i przy okazji fajnie spedzić czas

A to to fakt. Trzeba jakąś fajną miejscówkę poszukać, co by faktycznie posiedzieć i się pointegrować... flacha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba wymyślić żeby coś robić: pościgać sie, jakieś automaty, strzelnice, coś ciekawego żeby pogadać, spotkać się i przy okazji fajnie spedzić czas :wink:

Kręgle :!:

 

-- Pn lut 06, 2012 11:30 pm --

 

Istreed, gratuluję tysiąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w kręgle gra się w...? 4 osoby? Fajnie jakby wszyscy się czymś zajęli - fajniejsza integracja...

 

Np taka firma jest w Katowicach, tylko chyba nie mają swojego miejsca, w którym można by się pobawić tylko podstawiają sprzęt na imprezy...

 

http://www.4maxme.pl/symulatory-wrc-raj ... najem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, Nie stoją jeszcze jakies automaty w punkcie 34? byłem tam ze 4 lata temu.... :/

 

u nas bieda jezeli chodzi o salony gier :x Fun City w Silejzi juz nie ma...

 

Tomasz_555, to gallardo z pakietem reventon, przynajmniej tak sobie to tłumacze :mrgreen: nie lubie supersamochodow ,ale gallardo poznam

 

spa0674.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać jak fascynuje mnie marka Lamborghini :P nie rozpoznaję modeli pomimo, że nie mają ich za wiele raptem kilka w ofercie.

 

Kiedyś kumpel mnie zapytał czy wiem ile jest kombinacji wyposażenia/nadwozia/koloru/dodatków w Fordzie Transicie. Jak myślicie, jakiego rzędu jest to liczba ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...