Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie mam chwilkę, cały tydzień sajgon w pracy :!: .

W środę stała się rzecz niesamowita (przynajmniej dla mnie) ... 8) .

Stałem się posiadaczem Subaru Impreza GT 99r. Niebieska Wanna :mrgreen::twisted::mrgreen: .

Nie żebym się chwalił......... :P .

Pozdrawiam wszystkich i już nie mogę się doczekać spocika :D .

 

 

Rewelacja!!!

 

To kiedy spot? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się uwinął. :) Jak widziałem ten sypiący wieczorem śnieg, już się cieszyłem na niedzielę, a tu.... rano :cry: ciapleta i tyle...

 

A tak na marginesie..., co się dzieje z licznikiem postów? Od kilkunastu dni zalicza mi co trzeci, czwarty wpis. To kiedy ja was doścignę?

Może to dlatego, że mam N/A? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małą a nawet wielką prośbę

Szukam mechanika w Katowicach z kanałem, sprawa wygląda tak, samochód stał 3 dni pod biurowcem na Jesionowej, dziś przyjeżdzam z Warszawy odpalam silnik a tu świeci się czek angin i olej, po chwili czek engin zgasł ale olej został, podnoszę maskę sprawdzam bagnet a tu sucho jako cholera olej zmieniany jakieś 2 tyś km temu, sprawdzany, samochód jak samochód coś tam oleju na 5 tyś / 7 tyś weźmie ale nie takie coś.

I teraz prośba, muszę sprawdzić czy nie ma wycieku, pod samochodem nic nie było i szukam jak najbliżej biurowca czyli z Jesionowej

Chcę to już jutro załatwić jak najszybciej

Jeśli kogoś znacie i możecie polecić proszę dajcie znać

Nie jestem z Katowic tylko tu pracuje więc będę bardzo wdzięczny za pomoc

Jak byście coś mięli lub kogoś proszę piszczcie lub może jakiś sms z adresem

moj numer 697 333 875

mail antonikedzierski@gmail.com

Pozdrawiam z góry dziękuję

Ps fajnie jak by się ten ktoś znał troszkę na elektryce bym tez podłączył turbo timer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos, a nie próbowałeś dolać oleju ? W takiej sytuacji na spokojnie mógłbyś autem gdzieś podjechać. Jakakolwiek jazda na sucho, nawet krótka może Ci zabić silnik. Mógłbym Cię na lince gdzieś dociągnąć ale akurat jutro jestem do wieczora w Bielsku. :(

Sprawdź PW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat załatwiony

Dzięki serdeczne za pomoc i zainteresowanie, samochód na 14 jedzie do Pana Michała

Tomasz_555 dzięki

 

antikos, współczucia...

masz jakieś wieści? jaka diagnoza?

auto jak sądzę u Michała w stajni żółtego trójkąta ?

trzymam kciuki żeby było jednak dobrze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn, ja mam w garazu

hpim3865.jpg

 

ale do odnowienia. Ojciec mówi że na wiosne ją bedzie robic,ale srednio to widze :P Jak znasz kogoś kto lubi odnawiac to daj cynk. Ojciec jest pierwszym i jedynym własicielem, tylko jest mocno zaniedbana.

 

gdy odpalilismy ja jakies 4 lata temu, banda łebków włamała sie tylko po ta mz! :shock: Pourywali osłony itp. nie umieli jezdzic frajerzy, brakło im benzyny i ja zostawili. Od tamtej pory stoi i sie marnuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, jak na widok tego...., śmialiśmy się z kumplami z jego brzydoty, ... a teraz weteran się zrobił. :roll:

Pamiętam czasy jak Junakiem, Uralem, Pannonią, czy inną EMką nie dało się wjechać na zlot weteranów. Pod bramą stały.

Cóż...., moja pasja weterańska zaczęła się od posiedzenia i przegazowania w wieku 16-tu lat H-D JD z 1927. Zrobiło to na mnie tak piorunujące wrażenie, że od tamtej pory z trudem uznaję istnienie silnika dwusuwowego - błeeee :wink:

Miałem BSA 250 C11G z '54, OK Supreme 500 z '51, i został mi jeszcze EMW R35 z "53, który jest od 6-ciu lat restaurowany przez kumpla, który chyba już nie ma serca do tej roboty :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, jak na widok tego...., śmialiśmy się z kumplami z jego brzydoty, ... a teraz weteran się zrobił. :roll:

Pamiętam czasy jak Junakiem, Uralem, Pannonią, czy inną EMką nie dało się wjechać na zlot weteranów. Pod bramą stały.

Cóż...., moja pasja weterańska zaczęła się od posiedzenia i przegazowania w wieku 16-tu lat H-D JD z 1927. Zrobiło to na mnie tak piorunujące wrażenie, że od tamtej pory z trudem uznaję istnienie silnika dwusuwowego - błeeee :wink:

Miałem BSA 250 C11G z '54, OK Supreme 500 z '51, i został mi jeszcze EMW R35 z "53, który jest od 6-ciu lat restaurowany przez kumpla, który chyba już nie ma serca do tej roboty :|

 

 

this post is worhtless without pics!!! :mrgreen::mrgreen:

masz jakiekolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam miałem cz-b fotki, bo to dawne czasy były - wczesne lata 80-te.

EMW, tak jak pisałem, jest w stanie rozbabranym.

BSA bsa_c11.jpg

OK Supreme było bardzo podobne do tego Matchlessa, ale na deklach silnika i zbiorniku były napisy OK Supreme. To była jakaś samoróbka, bo OK nie produkowała motocykli po wojniematchless_g80cs.jpg

Moje EMW powinno wyglądać tak:

EMW_R353_1953.jpg&w=800&h=600&ei=xrAlT8ydE8TXtAaaqKXJDg&zoom=1&iact=hc&vpx=430&vpy=55&dur=2730&hovh=194&hovw=259&tx=158&ty=86&sig=113047537926412244502&page=1&tbnh=115&tbnw=158&start=0&ndsp=8&ved=1t:429,r:2,s:0

(nie umiem wkleić inaczej) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam miałem cz-b fotki, bo to dawne czasy były - wczesne lata 80-te.

no w sumie innych niz BW fotek to sie nie spodziewalem :mrgreen:

chyba ze polaroid ale to bylbys niezlym kawiorem:)

fajne to dwukółka co pokazujesz, to są ośki chyba? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn, ja mam w garazu

[ http://img300.imageshack.us/img300/6456/hpim3865.jpg ]

 

ale do odnowienia. Ojciec mówi że na wiosne ją bedzie robic,ale srednio to widze :P Jak znasz kogoś kto lubi odnawiac to daj cynk. Ojciec jest pierwszym i jedynym własicielem, tylko jest mocno zaniedbana.

 

gdy odpalilismy ja jakies 4 lata temu, banda łebków włamała sie tylko po ta mz! :shock: Pourywali osłony itp. nie umieli jezdzic frajerzy, brakło im benzyny i ja zostawili. Od tamtej pory stoi i sie marnuje...

też mam taką po renowacji i chce sprzedac jest ktoś chętny, oddam za pare stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn, ja mam w garazu

[ http://img300.imageshack.us/img300/6456/hpim3865.jpg ]

 

ale do odnowienia. Ojciec mówi że na wiosne ją bedzie robic,ale srednio to widze :P Jak znasz kogoś kto lubi odnawiac to daj cynk. Ojciec jest pierwszym i jedynym własicielem, tylko jest mocno zaniedbana.

 

gdy odpalilismy ja jakies 4 lata temu, banda łebków włamała sie tylko po ta mz! :shock: Pourywali osłony itp. nie umieli jezdzic frajerzy, brakło im benzyny i ja zostawili. Od tamtej pory stoi i sie marnuje...

też mam taką po renowacji i chce sprzedac jest ktoś chętny, oddam za pare stówek

 

mogę prosić zdjęcia, zastanawiam się nad kupnem czegoś ciekawego może to akurat to !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...