Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Trasa wygląda tak: https://goo.gl/maps/Ly5jXPK5gECuMHZV8

Tylko w przeciwnym kierunku. Jak znajdę chwilę to wygeneruje link z poprawnym kierunkiem. :) 


Faajne

4288.jpg?width=300&quality=85&auto=forma

Moge Micrą?

@BelegUS Jademy na touge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda mi się przyłączyć. Miałbym wtedy długi weekend z Subaru, bo mam już na 10/11 umówioną jazdę STI (organizatorów) na torze koło Wrocławia (prezent urodzinowy od małżonki):dance:.

 

W dniu 15.10.2019 o 22:59, Tomasz_555 napisał:

Trasa wygląda tak: https://goo.gl/maps/Ly5jXPK5gECuMHZV8

Tylko w przeciwnym kierunku. Jak znajdę chwilę to wygeneruje link z poprawnym kierunkiem. :) 

 

Jakby to czasowo wygladało mniej więcej według waszego rozeznania z poprzedniego razu w odrwotnym kierunku?

 

16 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Jak będzie w miarę ciepło to się piszę, niestety zakup opon zimowych muszę odłożyć na później :( 

 

U mnie z kolei letnie się kończą nieco, więc wolałbym już na zimówkach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sonny_86 napisał:

Jak będzie w miarę ciepło to się piszę, niestety zakup opon zimowych muszę odłożyć na później :(

Te, a nie miałeś ich kupić przed poprzednią zimą ? ;) Bo coś mi się kojarzy, że o tym pisaliśmy przed wycieczką jesienną :) 

 

W dniu 16.10.2019 o 21:33, Matiz napisał:

Moge Micrą?

Jak nadążysz to jak najbardziej ;) 

 

7 godzin temu, MPL napisał:

Jakby to czasowo wygladało mniej więcej według waszego rozeznania z poprzedniego razu w odrwotnym kierunku?

Hmm, raczej na cały dzień. Startujemy rano koło 8:00 i późnym popołudniem kończymy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Te, a nie miałeś ich kupić przed poprzednią zimą ? ;) Bo coś mi się kojarzy, że o tym pisaliśmy przed wycieczką jesienną :) 

Haha właśnie tak miało być, tyle że teraz musiałem kupić nowy samochód (daily car) i do niego muszę też zakupić oponki zimowe a do tego doszło ubezpieczenie i przegląd. Tak że wszystko mi się "poprzestawiało", kasa która miała iść we wrześniu na renowację podwozia Imprezy i parę innych drobiazgów jak np opony zimowe z felgami poszła na zakup "Prosiaczka" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lista, klasycznie:

 

Subaru Trip Vol. VI, 11 listopada 2019:

1. Tomasz_555

2. Pablito79 z rodziną

3. KotMorderca

4. Cherusek1

5. thomson0073 (do potwierdzenia)

6. Sonny_86 (zależy od pogody)

7. MPL (do potwierdzenia)

 

14 godzin temu, Sonny_86 napisał:

poszła na zakup "Prosiaczka" ^^

 

12 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Sonny co kupiłeś? :D

 

Wygląda na to, że jakieś Porsche. :D Grubo jak na daily :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Wygląda na to, że jakieś Porsche. :D Grubo jak na daily :D 

 

14 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Sonny co kupiłeś? :D

Haha za dobrze by było, kupiłem Civica 6 gen. 1.4 w gazie(nazwałem ją Prosiaczek bo Wieprza już mam :biglol:), od razu lżej się zrobiło jak Subru nie jest potrzebne do codziennej jazdy i można sobie poszaleć hehe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hello silesianie

uprzejma prosba
troche utknalem i jesli ktos moglby pomoc bylbym wdzieczny
czy ma ktos pozyczyc komplet kol z gumami (lato / zima obojetne) na jeden max dwa dni, potrzebuje zrobic przeglad a moje kola / felgi utknely  w zw. z malowaniem...
najlepiej jak ktos ma zdjete i lezace w garazu zeby nie kombinowac za duzo, 5x100, do legaca 2004, zwykly hamulec zadne osmiotloczki :)

jakby ktos cos
pozdro

 

 

 

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Alkanick napisał:

Hejo. W co się bawicie?

Masz takie zdjęcie profilowe, że strach odpowiedzieć :P:D.

 

16 godzin temu, elias napisał:

czy ma ktos pozyczyc komplet kol z gumami (lato / zima obojetne) na jeden max dwa dni,

Elias chętnie bym pomógł, ale mam tylko jeden komplet kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablito79 napisał:

Masz takie zdjęcie profilowe, że strach odpowiedzieć :P:D.

 

No to takie pozory tylko robi :D Dobra gotowe, już kiedyś i tak miałem zmienić . Proszę, teraz awatar do mnie bardziej pasuje.

 

 

Elias w sumie ja mam koła letnie 5x100 z wrx'a, niedawno przeszedłem na zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 14:43, elias napisał:

 

 

najlepiej jak ktos ma zdjete i lezace w garazu zeby nie kombinowac za duzo, 5x100,

 

 

 

mFMKUdV.jpg?1

Elias letnie, tylko trzeba napompać ;) od 2 lat leżą, do zgnitego auta wstyd zakładać

Jakby co napisz PW, do odebrania w Chorzowie, albo w robocie w Zabrzu. Ja po tylu latach nawet nie wiem skąd jestes :D

Edit: tera doczytałem że juz załatwiłeś


 

Cytat

Jak nadążysz to jak najbardziej ;) 


Mikra domyka licznik :P

Ale dam wam znać w ostatniej chwili, nie wiem jaką Aga będzie miała zmiane, dowiem sie pare dni wczesniej


dsc07267-jpg.65902

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura w końcu jutro do odbioru(ponad trzy miesiące to trwało...), a ja właśnie dostałem fakturę na majla i próbuję to rozchodzić :krecka_dostal:

Pamiętajcie żeby mnie poklepać po ramieniu i zapewnić, że wygląda świetnie i było warto :biglol:

 

Wczoraj już oglądałem tak wstępnie jeszcze przed posprzątaniem, ostateczną polerką i woskowaniem i robi wrażenie, ale nie jestem przekonany żeby było warto :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KotMorderca napisał:

Fura w końcu jutro do odbioru(ponad trzy miesiące to trwało...), a ja właśnie dostałem fakturę na majla i próbuję to rozchodzić :krecka_dostal:

Pamiętajcie żeby mnie poklepać po ramieniu i zapewnić, że wygląda świetnie i było warto :biglol:

 

Wczoraj już oglądałem tak wstępnie jeszcze przed posprzątaniem, ostateczną polerką i woskowaniem i robi wrażenie, ale nie jestem przekonany żeby było warto :P 

Ekstra, bardzo dobra wiadomość. Ile młynków do zlewu byś miał ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Ekstra, bardzo dobra wiadomość. Ile młynków do zlewu byś miał ? :D

Mi tam starczy jeden także myślę że mógłbym kupić dla siebie i do każdego mieszkania w bloku też po jednym :facepalm:

 

2 godziny temu, Sonny_86 napisał:

Gratulacje Kocie, chętnie poklepię Cię po ramieniu jednak by to uczynić należało by sie spotkać :D 

No będzie mi to potrzebne, oj będzie...

 

Auto własnie odebrałem, wygląda jak milion złotych ale - standardowo - nic tam nie działa tak jak powinno.

Nowy termostat, świeżo po wymianie zaczął działać tak samo jak stary 50km temu - czyli wcale. Alarm jak został popsuty przy ostatniej wymianie termostatu tak dalej jest popsuty.

Jak to po długim postoju hamulców nie ma wcale. Ciężko się tym jeździ(a jeszcze ciężej stoi skoro nie ma dużego obiegu).

Trzeba będzie zabukować termin w Nowym Sączu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KotMorderca napisał:

Pamiętajcie żeby mnie poklepać po ramieniu i zapewnić, że wygląda świetnie i było warto :biglol:

A co się stało? Przepraszam jestem nie w temacie, chodź na forum od dawna to od niedawna jeżdżę Subaru i przyznam się bez bicia ale wcześniej za bardzo nie przeglądałem tematów.

 

45 minut temu, KotMorderca napisał:

Ciężko się tym jeździ(a jeszcze ciężej stoi skoro nie ma dużego obiegu).

Trzeba będzie zabukować termin w Nowym Sączu.

Wymiana termostat to chyba nie jest skomplikowana czynność, może spróbować samemu? :P

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Alkanick napisał:

A co się stało? Przepraszam jestem nie w temacie, chodź na forum od dawna to od niedawna jeżdżę Subaru i przyznam się bez bicia ale wcześniej za bardzo nie przeglądałem tematów.

 

Wymiana termostat to chyba nie jest skomplikowana czynność, może spróbować samemu? :P

Tak w skrócie to: jebnąłem tyłem w słupek i trochę pokrzywiłem zderzak, zawiozłem do blacharza, postanowiłem zrobić przy okazji jeszcze to i to i to i to...(bo wiadomo, że jeszcze tylko to i będzie w końcu wszystko) i wymieniliśmy zderzak, zderzak, błotnik, błotnik, drzwi, drzwi i jeszcze mnóstwo jakichś pierdół i pomalowaliśmy całą furę od nowa :D i dzisiaj drogą wymiany zostawiłem w serwisie jakieś trzy garnki złota i odebrałem zrobioną furę. Wygląda jak marzenie, ale niestety już tak nie jeździ.

Tragedii nie ma oczywiście ale jednak duży niesmak(względem tego auta bo oczywiście to nie jest wina blacharza).

 

Ja niestety nie mam miejsca, narzędzi i wiedzy żeby ogarnąć taki termostat samemu, ale jeżeli jest tu jakiś śmiałek to ja obdarzę złotem z miłą chęcią.

Miałem problem z nieotwierającym się termostatem więc Panowie w serwisie mi go wymienili na nowy i to pomogło. Parę km(<50) potem auto zawiozłem na naprawę do blacharza, a dzisiaj po ponad trzech miesiącach go odebrałem i termostat znów nie otwiera się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...