Skocz do zawartości

Forester 2008 / MY09


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NIe wiem co to

ale raczej na photoshopa nie wygląda

Wygląda całkiem fajnie. Przód trochę jak misiek (dolna część zderzaka), ma ramki w drzwiach, podwójny wydech ... ale co tam i tak (zwłaszcza w porównaniu z Imprezą MY'08 wygląda ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levy, co z tym nazwiskiem sprzedawcy ?! Nie zakładam, że to wymyśliłeś, więc chcę poznać źródło "przecieku".Od zawsze czytam i słyszę, że Forester STI w Polsce ( zakup wyłącznie w SIP ) to rzecz nierealna, a tu "takie kwiatki".Jestem zdecydowany na zakup takiej wersji, więc proszę o podanie nazwiska sprzedawcy w SIP, który proponuje te 30 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levy, co z tym nazwiskiem sprzedawcy ?! Nie zakładam, że to wymyśliłeś, więc chcę poznać źródło "przecieku".Od zawsze czytam i słyszę, że Forester STI w Polsce ( zakup wyłącznie w SIP ) to rzecz nierealna, a tu "takie kwiatki".Jestem zdecydowany na zakup takiej wersji, więc proszę o podanie nazwiska sprzedawcy w SIP, który proponuje te 30 szt.

 

Niewymyśliłem; ale nazwiska wolałbym niepodawać :roll: to był sprzedawca z salonu.

Z SIP-em rozmawiałem jedynie o Forku MY08, nie o wersji STI.

Ponieważ jest spore zainteresowanie na rynku Foresterem STI, podejżewam, że Dealerzy negocjują z SIP możliwość sprowadzenia STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest spore zainteresowanie na rynku Foresterem STI, podejżewam, że Dealerzy negocjują z SIP możliwość sprowadzenia STI.

 

Ja myślę, że to nie jest takie proste ze względu na te głupie eko-przepisy określające limity flotowe CO2.

 

Nic nie jest proste, ale jeśli jest "ssanie" rynku to dlaczego nie zarobić? To jest przecież biznes.

Z drugiej strony FHI prawdopodobnie nasz rynek traktuje po macoszemu. Przykład niedostępność MY08 z roku produkcji 2008. Jak to możliwe, że przez kilka miesięcy nie ma sprzedaży aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor, to jest australijski Ford Territory Turbo w planowanej wersji FX6 czy F6X:

http://www.motorauthority.com/news/suvs/australian-intl-motor-show-fpv-reveals-new-f6-x/

Swoją drogą ładnie to wygląda, bardzo forysiowato. :wink:

 

A to, co jest odliczane na subaru.jp też nie jest złe, raczej "grzecznie" i poprawnie wygląda, oby przód nie był podobny do nowej Imprezy, bo ramki to moim zdaniem na 99,999% będą. :evil:

A podwójny wydech pewnie podobny jak w Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest proste, ale jeśli jest "ssanie" rynku to dlaczego nie zarobić? To jest przecież biznes.

"Ssanie" pięciu osób z ktorych za 4 miesiące trzy sie rozmyslą :?: :mrgreen: To ma byc ten biznes :?:

Z drugiej strony FHI prawdopodobnie nasz rynek traktuje po macoszemu. Przykład niedostępność MY08 z roku produkcji 2008. Jak to możliwe, że przez kilka miesięcy nie ma sprzedaży aut?

Jeżeli zakończyli produkcję w 07 to nawet gdyby jedna sztuke dla Ciebie wyprodukowali 2 stycznia to i tak do odbioru w Polsce koniec marca /kwiecien wiec razem z MY09 ...

AK

ps.stare Forestery będą jak sądze w sprzedazy na początku przyszłego roku.....a te nowe podobno są brzydsze nawet od nowej Imprezy :mrgreen: wiec........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.stare Forestery będą jak sądze w sprzedazy na początku przyszłego roku.....a te nowe podobno są brzydsze nawet od nowej Imprezy :mrgreen: wiec........

 

Na tą informację czekałem! (stary forester) :grin: :grin: :grin:

Można już wpłacić zaliczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper napisał/a:

ps.stare Forestery będą jak sądze w sprzedazy na początku przyszłego roku.....a te nowe podobno są brzydsze nawet od nowej Imprezy wiec........

 

 

Na tą informację czekałem! (stary forester)

 

MY 06+ stary forester

MY 03-05 bardzo stary forester

MY-03 :?: :?: jakies propozycje :mrgreen:

 

edit MY 09 nówka nigdynieśmigana od niepalącego japończyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...