Skocz do zawartości

Forester 2008 / MY09


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc "komputer pokładowy" w nowym Forku to jak mówić "szyberdach" o panoramicznym oknie dachowym w Outbacku :mrgreen:

Tajk poważnie...średnie zużycie paliwa, zewnętrzna temperatura, aktualna godzina...wszystkie informacje ukazywane na wielofunkcyjmnym wyświatlaczu czasoprzestrzennym Nowego Leśnika :mrgreen:

Eee tam wyswietlacz, przydalaby sie blokada dyfrow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden Punkt dla nowego Forka za komputer pokładowy

 

nie jestem przekonany, czy chciałbym widzieć chwilowe zużycie paliwa w momencie dociśnięcią pedału gazu.... :wink: :twisted:

 

Tomek, chwilowego nie ma w Forku :wink:

Na szczęście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, chwilowego nie ma w Forku

Na szczęście

 

na szczęście? dla mnie kicha :???:

 

jak kiedyś miałem auto z kompem to w zasadzie bawiło mnie tylko wyświetlanie zużycia chwilowego... średnie to se moge sam policzyć... szkoda że przestają tą funkcję instalować :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest minimalnie wyższy(chyba 1cm) , bardziej napuchniety ale wg mnie nie za bardzo,bagaznik napewno większy. W dniach 18-20 kwietnia bedzie jego prezentacja w Magnolii to bedziesz mogl na spokojnie objerzec.

 

różnica wysokości między starym, a nowym, to 11cm (wg informacji ze strony sip, wymiary ze specyfikacji technicznej: stary 1590mm, nowy 1700mm). nowy jest dłuższy o 7,5cm (s: 4485mm, n: 4560mm) i szerszy o 4,5cm (s: 1735mm, n: 1780mm) :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze przy dwoch kolach bez przyczepnosci na skos nie bujnie sie nawet o milimetr - dopiero, jak mu przod przewazyl, ze przednim zlapal przyczepnosc, to polecial dalej.

 

A nie ma gdzies filmu z poprzednim Forkiem na dokladnie tym samym test tracku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, widziałem. Uczucia mam mieszane, bo jako następca Forestera, do którego się przyzwyczaiłem, to nowy jest na NIE. Natomiast sam z siebie jest całkiem fajny, nie wygląda źle. W środku o wiele wygodniejszy. No i wreszcie nie trzeba maski kijem podpierać ;)

Nie wiem jak jeździ, bo nie było modelu testowego :( Myślę, że jak na moje potrzeby, to 2.5XT da radę. Gorzej od mojego 2.0XT nie będzie jeździł. Trochę irytuje nadmiar i jakość plastiku w środku, kierownica przyjemna, fotele skórzane, a reszta jakaś taka koreańska. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...czas żebym zabrał głos w sprawie...jeździłem. Cały weekend. 2.5XT Exclusive w automacie. Nie będę Wam go sprzedawał, lecz krótko podzielę się swoją opinią. GTeka nie zwmienię. Za nic w świecie!! Inee auto. Poprzednim Forkiem też trochę przejeździłem. W nowym, nadaremno szukać starej Imprezy...Nowej owszem

Jest komfortowo i przestronnie. Na nic nie brakuje miejsca. Wszystko jest w zasięgu wzroku i ręki. Ważne dla kierowcy. Wyposażenie w zakresie komforu i bezpieczeństwa - XXI wiek. Krótko mówiąc, wszystko co potrzeba. Brakuje elektrycznie składanych lusterek. Na pewno się poprawią

Regulowany kąt pochylenia oparcia - wygoda dla "tych z tyłu". Ilość miejsca na nogi na tylnej kanapie - zdecydowanie wystarczająca. Jest dużo lepiej. Tak jak i miejsca nad głowami. Dziwi pochylona podłoga bagażnika Browarki "wytutrlały" mi się z bagażnika same

Automat jest wolny. W sprawnym porusznaiu się w ruchu miejskim pomagała sekwencja. Generalnie "Forek" "loozował" mnie za kółkiem. Byłem spokojniejszy.

Reasumując. Wygodne auto dla rodziny. Bezpieczne, dobrze wyposażone, komfortowe a zarazem, na tle innych suvów, świetnie się prowadzące. Inny wymiar samochodu. Nie ma ramek. Boxer jest wyciszony. Taakie przepisy, takie normy. Cena bardzo przyzwoita biorąc pod uwagę poziom techniczny samochodu!!

Osobiście uważam, że cieszmy się ze swoich "paździerzy" , bo te czasy odeszłu już do lamusa

W czasach XXI wieku, ten samochód jest i dla kierowcy i dla jego pasażerów

 

Pozdrowienia

raju

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a manuala też macie obecnie w magazynie? Jak tak ,to może potencjalnego klienta bym przywiózł

 

2.5 XT jest w intensywnych testach na chwilę obcną :mrgreen:

Generalnie rzecz biorąc Ernest, u nas samochodów nie brakuje, przejedziemy się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...