Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, pumex1 napisał:

Mój Asus ROG po 9 latach odszedł do krainy wiecznych bluescreenów. Ale jedzie już nowy Dell. Waży 3 kg mniej :mrgreen:

Ciekawe, czy ktoś pobije mój aktualny rekord: sony vaio z 2005r., jedyna zmiana to ssd 3 lata temu.

Win7, więc żadnych danych wrażliwych na tym kompie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fala napisał:

Ciekawe, czy ktoś pobije mój aktualny rekord: sony vaio z 2005r., jedyna zmiana to ssd 3 lata temu.

Win7, więc żadnych danych wrażliwych na tym kompie ;)

Mam Lenovo T61...nawet nie wiem z którego roku bo już używanego kupiłem. :faja:

Jedyne co wymieniałem to ekran, bo sam go popsułem...ostatnio zresztą zrobiłem to znowu. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wywaliło MBR na dysku, więc zabrałem się za wymianę zalanej kawą klawiatury. Jak rozebrałem, to się poddałem. Części około 500-700, plus jeden wentylator umierał już. Do tego nie wiem czy dysk padł, czy trzeba nowy. Jak się podliczyłem, to wyszło, że się nie opłaca ratować. A do tego klocek był mało mobilny... 

product-new-big,,pr_2013_7_18_17_8_19_159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem laptop, który oddałem na cele charytatywne, Thinkpad T43 z 2005 po upgrade dysku i pamięci nadal działa :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pumex1 napisał:

Ale jedzie już nowy Dell

Powiem tak, Dell to już nie Dell jeżeli chodzi o jakość. Najstarszy Latitude chyba z 2008 jak dobrze pamiętam działa bez problemu, ale kolejne to jakaś porażka. Generalnie co 4 lata zmieniam laptopa, bo są szybsze. lżejsze, mniejsze. Obecnie mam Della Vostro z grudnia 2019. Padły w nim głośniki. Wymiana serwisowa. Pękła obudowa, bo nie powinno się go nosić w jednej ręce. Masakra. Obecnie otrzymuję info, że bateria jest u końca swojego żywota i wymień na nową. Wcześniej wytrzymywała z 6h-7h obecnie 45 minut od 100% do 10% pracując w word/excel to max. Powtórzę się. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NonPhixion napisał:

Dell to już nie Dell

Niestety gdzie nie spojrzeć mamy z tym do czynienia. Kompy, AGD, samochody. Szczerze mówiąc czasy Nokia 6310 czy Volvo 740 dawno minęły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sri Lanka bankrutuje - nie są w stanie spłacać odestek od obligacji - terez 1mld $ a w tym roku to łącznie 7mld$. Rezerw mają mniej niż 2mld. Kilka dni temu ogłosili niewypłacalność.  Od 2-3 tygodni były problemy z paliwem (transport), zasilaniem, zaopatrzeniem i internetem + zamieszki w stolicy.

Rzutem na taśme, śledząc sytuację tydzień temu zmieniłem kierunek wyjazdu a bilety miałem jeszcze z przed pandemii.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Po 36 latach Polska reprezentacja wyszła z grupy w lidze mistrzów.

 

Ten turniej nazywa się Mistrzostwa Świata i grają w nim reprezentacje krajów co cztery lata.

W Lidze Mistrzów grają co roku kluby piłkarskie.

Taka drobna różnica ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rosaskc napisał(a):

 

Ten turniej nazywa się Mistrzostwa Świata i grają w nim reprezentacje krajów co cztery lata.

W Lidze Mistrzów grają co roku kluby piłkarskie.

Taka drobna różnica ;)

Widziałem, że coś "skopie" :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
16 godzin temu, suberet napisał(a):

To tylko 380 zł. Jak nie masz choroby morskiej, to polecam. Ewentualnie Aviomarin i heja!

Aviomarin przymula, nie wiem jak w szybowcu, ale na morzu sprawdza się cynaryzyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...