Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, tego wątku chyba brakowało. Bo nie zawsze nieteges jest pełny, a i tegesy mają czasem nietegesową nutę. Wrzucę więc na dobry początek parę swoich:

 

Nieteges jest to, że wyjeżdżałem z podporządkowanej na ulicę trzypasmową. Lewym i środkowym daleko jechały samochody, to sę pomyślałem, że wskoczę kulturalnie na prawy i se pojadę. A tymczasem kierowca wozu jadącego środkowym postanowił w trakcie wykonywania przeze mnie manewru zjechać na prawy i zatrzymał się ode mnie o żyletki. Nieteges jest taki, że zachowałem się jak ostatnia pipa (byłaby moja wina - nie przewidziałem, że zechce zmienić pas), teges, że nie skończyło się dzwonem.

 

Druga sprawa: przyszły pocztą super buty CMR Sport. I to jest mega teges. Ale poczta postanowiła je oclić, i za buty warte około 500 PLN, doliczyła 212 PLN cła. Mało tego - buty zostały wyprodukowane w UE (w Portugalii), a tylko wysłano je ze Szwajcarii i mimo tego naliczono cło. Nieteges.

 

Kolejna sprawa: nieteges jest dzisiejsze święto i to, że musimy wspominać Tych, którzy odeszli, w tym rajdowców - Janusza Kuliga, Mariana Bublewicza, Colina McRae. Teges jest taki, że był fajny spot wszystkoświętny pod Wiaduktem Markiewicza. I kolejny z tym związany tegeso-nieteges: nieteges, że Hogi nie przyjechał imprezą, a teges jest taki, że był w stanie przyjechać w ogóle - po jego dzwonie nie było to wcale takie oczywiste :twisted:.

 

PS. Już teraz mniej-więcej wiecie, co tu wpisywać :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges, że Hogi nie przyjechał imprezą, a teges jest taki, że był w stanie przyjechać w ogóle - po jego dzwonie nie było to wcale takie oczywiste :twisted: .

 

Teges, że miałem czym przyjechać (dzięki Michaelowi :mrgreen: ), nieteges - niestety Hondą a nie Subarakiem. :twisted:

Już niedługo......... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa: przyszły pocztą super buty CMR Sport. I to jest mega teges. Ale poczta postanowiła je oclić, i za buty warte około 500 PLN, doliczyła 212 PLN cła. Mało tego - buty zostały wyprodukowane w UE (w Portugalii), a tylko wysłano je ze Szwajcarii i mimo tego naliczono cło. Nieteges.

 

hehe, mialem Cie ostrzec tylko mi wylecialo z glowy. Celko tez mi dowalili dwie stowki bandyty, ale za to smigam juz 4 dzien we wsciekloczerwonych ceemesach i wyrywam laski :-)

 

[edit] acha, w tym tegesie nieteges jest taki, ze nie produkuja dokladnie mojego numeru i musialem wziasc +1, ale co tam jak sie jakas nie pozna na CMR to zwabi ja rozmiar ... buta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mialem Cie ostrzec tylko mi wylecialo z glowy.

 

Dooobre :mrgreen:.

 

PS Będę się odwoływał! W końcu to towar wyprodukowany w UE 8).

 

Teges- że powstał taki wątek jak ten

Nie teges - Włochaty popełnił literówkę w opisie wątku

 

Teges: WRC fan ma sokole oko

Nieteges: WRC fan ma sokole oko

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, że Twój świat wygląda zerojedynkowo i wszystko jest albo teges, albo nieteges .

 

 

przykro mi, nikt mnie nie przekona ze czarne jest czarne a białe jest białe :mrgreen:

 

co do słuszności tematu zmieniam zdanie :roll:

 

własnie wróciłem od "gumiarza", zmieniałem szefowej oponki i...

 

podważyłem słuszność opłaty 140zł za zaklejenie kółka w Subarunce z przed 3 może 4 miesięcy i... dostałem kuponik 80zł na usługi :mrgreen:

 

 

Nieteges: 3 miesiące temu dałem sie zrobić

Teges: kasa odzyskana... w pewnym sensie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges mam nowe oponki. nieteges bo zanim się dotrą i ułożą będą się trzymały zdecydowanie gorzej niż stare (dzisiaj już tego doświadczyłem bo ABS straszliwie załubudubił mimo, że było sucho - no dobra było to pierwsze hamowanie po wymianie) i znowu teges bo mam je zamiar szybko dotrzeć :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: zimowe oponki przekręcone na felgach, wyważone i ustalone odpowiednie ciśnienie :)

Nieteges: znowu jak spadnie śnieg będę musiał zakładać te brzydkie felgi :(

Teges: na felgach siedzą smakowe Nokiany :)

Nieteges: jak będzie zima jak w tamtym roku to znowu będą nie wykorzystane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...