Skocz do zawartości

Parkowanie


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Zainspirowany tematem tablic rejestracyjnych znalazłem następujące poniższe zdjęcie.

I stąd wątpliwość: czy IQ<0 upoważnia do parkowanie w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I stąd wątpliwość: czy IQ<0 upoważnia do parkowanie w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych ?

Pytanie czy z przodu nie było odpowiedniej plakietki :) Natomiast niski poziomo IQ jak najbardziej kwalifikuje się na niepełnosprawność - tylko kto takim osobom wydaje prawo jazdy? No chyba, że to auto ma sprawnego kierowcę i jest przeznaczone na potrzeby osoby niepełnosprawnej - w tym wypadku nawet przyzwoicie usytuowanej :)

 

ps. Widać, ze wsiadają do auta tylko z lewej strony - za to szeroko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zezwolenia nie było :???:

 

Stąd też moje pytanie zadane na wstępie.

 

A że łosie to jak ogólnie wiadomo stworzonka stadne (tu jednak gorzej widać oznakowanie miejsca parkowania dla niepełnosprawnych)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważam pewną magię miejsc parkingowych dla inwalidów... jest u mnie w mieście taki duży sklep... powiedzmy supermarket. praktycznie nie ma w nim klientów a co za tym idzie parking non stop jest cały pusty. na przeciwko wejścia jest kilka miejsc właśnie dla inwalidów. obok jest sporo miejsc "zwykłych"... niektóre nawet bliżej wejścia niż te oznakowane. i co? i nie ma dnia żeby nie stało kilka aut właśnie na miejscach dla inwalidów. notorycznie widuję też parkujące tam radiowozy :roll:

chyba kiedyś nie wytrzymam i zagadam do kogoś kto tam staje... może to jakiś konkurs jest? nagrody dają a ja nic nie wiem?

wiocha i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku przy Carrefour jest parking podziemny i na górze. Miejsce zawsze gdzieś jest, jednak magiczne miejsca dla inwalidów są zaraz obok wejścia. I oczywiście na takim miejscu pewnego dnia stał pan z mojej wioski, który chyba pod źle skrojonym tupecikiem ma siano i który dla "odmłodzenia" kupił jakiegoś amerykańca sportowego chyba jakiś większy model talon, ale mogę się mylić). I stoi taki burak nieinwalida, no to mu świezo nabytym mydłem na wszystkich szybach BURAK napisałem. Polecam dla innych:

 

1. nie powstaja szkody

2. denerwujemy BURAKA

3. trza się ciut pomęczyć by zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja, ja mam tu swoją teorię: twierdzę, że rzeczona Kinga nawet nie miała świadomości, że parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych, a ucieszyła się, że było wolne miejsce blisko wejścia. Takie są niestety moje obserwacje dotyczące tego, jak wnikliwymi obserwatorami drogi są kobiety :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............I stoi taki burak nieinwalida, no to mu świezo nabytym mydłem na wszystkich szybach BURAK napisałem. Polecam dla innych:

 

1. nie powstaja szkody

2. denerwujemy BURAKA

3. trza się ciut pomęczyć by zmyć.

Doooooooooooooooooooooooooooooobre :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka zorganizowana akcja.

 

Jest nawet jeszcze jedna zorganizowana akcja, która polega na naklejaniu trudno-zdzieralnych naklejek "Nie parkuj na miejscach dla niepełnosprawnych" na przedniej szybie...sam taką "zaliczyłem" ... mimo posiadanych uprawnień do parkowania... :evil:

dziwi Cię to :?: :!: Przeca ty cyborg :twisted:

 

 

Gratki z okazji 200 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Jest taka zorganizowana akcja.

 

Jest nawet jeszcze jedna zorganizowana akcja, która polega na naklejaniu trudno-zdzieralnych naklejek "Nie parkuj na miejscach dla niepełnosprawnych" na przedniej szybie...sam taką "zaliczyłem" ... mimo posiadanych uprawnień do parkowania... :evil:

 

To jest dobre ... może powinniśmy wyprodukować trochę takich trudno zdejmowalnych naklejek ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra moja byla w Chorwacji na wakacjach pare dni temu. Przed jakims sklepem byly dwa miejsca parkingowe dla inwalidow. Odpowiednio szerokie, zeby np. wozkiem inwalidzkim wyjechac z samochodu, wyjsc o kulach, itp. Staly tam dwa samochody ze znaczkami co oznaczaja pojazdy dla niepelnosprawnych. Szeroko staly sobie, w celu opisanym powyzej.

 

I co? Miedzy nie zapakowal sie na wcisk samochod z... polska rejestracja :-( To sie nazywa wyobraznia ;-) Ludzie mieli radoche bo wezwany zostal dzwig i go ladnie do gory wyciagali. Potem na lawete i w nieznanym kierunku powiezli.

 

Przez kieszen do rozumu! Gdyby u nas chociaz straz miejska sie tym zainteresowala i scigala konsekwentnie to i ludzie by sie szybko nauczyli "szacunku" dla miejsc parkingowych z magicznym znaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...