Skocz do zawartości

Parkowanie


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

drugi za to po tym jak sie zapytalem czy wie jakie to miejsce pokazal mi kulturlanie identyfikator (bo nalepek nie mial na aucie) i powiedzial, ze bardzo czesto te miejsca sa niestety zajete przez osoby, ktore niemaja tego prawa

 

 

Bo nalepek nie trzeba mieć. Nie należy się sugerować naklejkami tylko identyfikatorem. Naklejki to sobie moze nakleić byle cwaniak i parkować na "kopertach".

Naklejki można sobie kupić tak jak zielony listek.

 

Ale identyfikator dla niektórych "inwalidów" jest wygodny.

Myślicie, że ja zdrowy facet wpycham się w każdym sklepie bez kolejki przed samą kasę...

Mogę, mam przecież Legitymację Honorowego Dawcy Krwi :cool: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi za to po tym jak sie zapytalem czy wie jakie to miejsce pokazal mi kulturlanie identyfikator (bo nalepek nie mial na aucie) i powiedzial, ze bardzo czesto te miejsca sa niestety zajete przez osoby, ktore niemaja tego prawa

 

 

Bo nalepek nie trzeba mieć. Nie należy się sugerować naklejkami tylko identyfikatorem. Naklejki to sobie moze nakleić byle cwaniak i parkować na "kopertach".

 

dlatego zapytalem grzecznie i kulturalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten?

Tomasz Wardak

Dyrektor Biura Finansowego

ex.wyniki.finansowe@polkomtel.com.pl

 

to juz raczej do tego osobnika mozna to wyslac

 

Piotr Gaweł

Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientem

 

osoby odpowiedzialne za PR i relacje z klientami sa bardzo wyczolone na takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, mój dziadek ma takową plakietke i gdy odawał swoją ukochaną czerwoną fieste do warsztatu, zawsze zabierał plakietke :roll:

Ale tak z grubsza to fakt, że na tym miejscu powinni stawać tylko inwalidzi "ruchowi".

 

A mając plakietke Honorowego dawcy krwii, masz pierwszeństwo u lekarza, w aptekach czy na poczcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracałem z Wrocławia i na jednym z MOP-ów spotkałem samochód na numerach z KRK, który parkował na miejscu szczególnie oznaczonym. Nic dziwnego ale oprócz kilku aut było mnóstwo miejsca do zaparkowania. Po chwili wyszła z WC niezła kobietka.

 

Kraków przeprasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...