Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Tez ogladalem ta klape, ale czytalem ze nastepne odcinki maja byc lepsze. Ogolnie wersja US sprawia wrazenie biedniejszej,a trojka prezenterow nie jest tak zgrana jak w wersji UK. Praca kamery tez jakby mniej ambitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nowej koncepcji BBC Stigów będą teraz mieli na pęczki. Można sobie nawet wybrać kolor.

 

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... -farm.html

 

http://www.topgear.com/uk/videos/video-the-stig-farm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ogladalem ta klape, ale czytalem ze nastepne odcinki maja byc lepsze. Ogolnie wersja US sprawia wrazenie biedniejszej,a trojka prezenterow nie jest tak zgrana jak w wersji UK. Praca kamery tez jakby mniej ambitna.

 

Oglądałem ostatnio TG USA i ciężko się nie zgodzić. I nie chodzi już nawet o to, że brakuje kogoś pokroju Clarksona, ale chociażby o ujęcia. TG UK nie raz zapierało dech w piersiach (np. slow motion w deszczu), a tutaj pierwsze na co zwróciłem uwagę, to że program momentami wygląda jak któryś z amerykańskich seriali z mojego dzieciństwa. Generalnie rzecz biorąc można zobaczyć, ale w porównaniu do TG UK jest kiepsko... Przynajmniej na razie, mam nadzieję, że się chłopaki rozkręcą.

 

Bardziej mnie martwi że teraz wszystkie programy chcą być jak TG (a jak wiadomo w tym najlepszy może być tylko TG). Szkoda, bo często przeszkadza to w oglądaniu - choćby polski Motoszoł. Program przyjemny, dopóki operator nie zacznie robić "artystycznych" ujęć (machanie kamerą na prawo i lewo), albo prowadzący nie zaczną się na siłę kłócić, który z samochodów jest lepszy i dlaczego ich... Wychodzi to strasznie sztucznie.

 

Szkoda, że ciężko znaleźć Best Motoring z tłumaczeniami...

 

KOCHAM F40

 

My też :Phttp://www.youtube.com/watch?v=hKFehZPMI9Q Pewnie gdzieś już było i nie mam zielonego pojęcia o czym ten koleś mówi, ale szczerze... nie obchodzi mnie to... ten dźwięk mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC przygotowało TG Christmas Special. Cała trójka będzie podróżować z Turcji przez Syrię do Iraku jako Three Wise Men w drodze do Betlejem. :D

Wcześniej pojawiły się juz zdjęcia z tej podróży w kabrioletach, Clarksona z shishą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio TG zaczyna nieco drażnić.

To, że to typowo brytyjski program to już wiem ale mam wrażenie, że ostatnio przeginają.

Jakiekolwiek auto by nie testowali to i tak znajdzie się lepsze - brytyjskie.

Jakakolwiek terenówka wypadnie blado przy Land Roverze

Jakakolwiek limuzyna będzie uncool przy Jaguarze.

Choćby Kitajce nie wiem jak się spinali wymyślając Lexa LFA to na pewno nie maiłby szans z Astonem Martinem.

Mam wrażenia, że pomijając temat "superaut" istnieje 6 marek samochodów na świecie: Land Rover, Jaguar, Aston Martin, ...potem długo, długo nic, i ... BMW, ... znów długa przerwa ... Mercedes, Audi. Koniec

Chyba się przestawię na "5th Gear".

 

A, sorry, czasem się pojawi Vauxhall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenia, że pomijając temat "superaut" istnieje 6 marek samochodów na świecie: Land Rover, Jaguar, Aston Martin, ...potem długo, długo nic,

i tak wole to, od 'auto swiata' gdzie najlepsza jest VAG.... :wink:

 

czasem się pojawi Vauxhall

tia, zeby sie z niego ponabijac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oh and The New Stig is Tiff Needell.

 

ale tylko na chwilke, do Stiga w tym odcinku strzelano z broni palnej ;)

 

Epizod 7my bardzo dobry - powrot do formy wg. mnie. Rewelacyjnie nakrecone i zmontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zaraz sobie ściągnę :twisted:

 

-- 23 gru 2010, o 01:03 --

 

Fajny odcinek :twisted:

Ostatni odcinek 15 serii.

http://www.gtspirit.com/2010/12/21/top- ... -on-bbc-2/

 

Oh and The New Stig is Tiff Needell.

Nie rozumiem dlaczego jest to ostatni odcinek serii 15. Chyba ktoś coś pokręcił. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...