Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza już przewidywalnośc takich odcinków oraz 100% reżyseria (np. auto schowane w zaspie niby przypadkiem)

W dobrze dopracowanych odcinkach, z ciekawym pomysłem i naturalnie śmiesznych takie rzeczy są wybaczalne i nawet potrafią rozbawić.

nawet clarkson nurkujący w śniegu ?

 

Ale w tym odcinku nawet takie popisy nie wzbudziły we mnie uśmiechu. Po prostu brakiem pomysłu i kiepskim wykonaniem nie przygotowali mnie na ten prześmieszny gag :wink:

 

Ta seria równo sie podzieliła na pół: 3 pierwsze rewelacyjne odcinki i 3 późniejsze słabe... w tym jeden wyjątkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za F40 jestem w stanie wybaczyc im wszystkie gafy z tej serii

 

Rzeczywiście, porównanie z 959 doskonałe. To były fury więcej niz marzeń mojego dzieciństwa.

Ale czasy na torze..... hmm rewelacja :wink: 959 okazało się minimalnie lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś 20 lat temu robił na mnie większe wrażenie

 

20 lat temu najwieksze wrazenie na mnie robily moje palce u stóp i dyndajace nad łóżeczkiem w (przygasajacy wraz z bateriami) rytm smetnej kolysanki lwy, tygrysy etc

 

a teraz... no kochaaaaaaaaaaaaaaam ten wóz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ile odcinków? Bo jeśli utrzymaliby dotychczasowy trend, spodziewałbym się około 5, w porywach do 6. :?

 

BTW. Kiedy premiera? Wiem, zapewne mogę gdzieś to wygooglować, ale mię się nie chce, skoro mogę tu zapytać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile odcinków? Bo jeśli utrzymaliby dotychczasowy trend, spodziewałbym się około 5, w porywach do 6. :?

 

BTW. Kiedy premiera? Wiem, zapewne mogę gdzieś to wygooglować, ale mię się nie chce, skoro mogę tu zapytać. :)

Ja nie przypominam sobie żeby jeszcze przed emisją takie rzeczy były wiadome. :wink: Ile pokażą, tyle będzie. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie regularny sezon 17. Czyżby nie było żadnych special edyszynów pomiędzy sezonami jak zwykle? :?

 

Jeden special jest zawsze na Boże Narodzenie, a tak to chyba pierwszy odcinek serii będzie jakąś wyprawą ... Oni chyba nie działają wg jakiegoś schematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Stig wydał biografię. Będzie w księgarniach po 16 czerwca:

http://moto.onet.pl/1644922,1,legendarn ... tml?node=2

 

Mam całkowity brak szacunku dla tego człowieka. Zburzył niesamowitą magię tej postaci. Ale..... kupię tą książkę :oops: ciekawość zwycięży wstyd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...