Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Podobala mi sie mina pana mlodego jak Hamond zaczal snuc wizje malzenstwa :)

To było w poprzednim :wink:

 

Ahaaaa, na stronie co link powyzej, najnowszy odcinek z szoferami. Co jest nowszym od najnowszego odcinku? :)

To było tydzień temu. :wink: W nowym robią przyczepy kempingowe ale na tej stronie nowy odcinek pojawi się dopiero jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek serii 15 - dachujący Clarkson i Stig słuchający wuwuzeli... :mrgreen::lol:

 

Uważam, że wywałki Reliant Robinem i Stig z wuwuzelami to czysta rewelacja. Ten odcinek (s.15 ep.1) to jeden z najlepszych odcinków, jakie widziałem - umierałem ze śmiechu widząc fajtłapowatego, wielkiego Clarksona w bojach z RR :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek serii 15 - dachujący Clarkson i Stig słuchający wuwuzeli... :mrgreen::lol:

 

Uważam, że wywałki Reliant Robinem i Stig z wuwuzelami to czysta rewelacja. Ten odcinek (s.15 ep.1) to jeden z najlepszych odcinków, jakie widziałem - umierałem ze śmiechu widząc fajtłapowatego, wielkiego Clarksona w bojach z RR :).

Czwarty odcinek jeszcze bardziej wymiata, dawno się tak nie uśmiałem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek serii 15 - dachujący Clarkson i Stig słuchający wuwuzeli... :mrgreen::lol:

umierałem ze śmiechu widząc fajtłapowatego, wielkiego Clarksona w bojach z RR :).

 

Ujęcia na twarz Clarksona ściśniętą kaskiem i wlot na mecz krykieta ("Hola, hola, tu się rozgrywa mecz krykieta!") to też elementy odcinka, od których aż rozbolał mnie brzuch :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Czwarty odcinek jeszcze bardziej wymiata, dawno się tak nie uśmiałem. 8)

 

Oglądałem czwarty w dzień po premierze - jest ok, ale lepiej bawiłem się na pierwszym. Widać kwestia gustu - jak we wszystkim 8).

 

ja na czwartym odcinku popłakałam się ze śmiechu :lol:

3-piętrowa cytryna mnie po prostu powaliła na łopatki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek jest trochę inny niż wszystkie do tej pory. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie po końcówce. Strasznie mi się podobał ten reportaż o Sennie, jednak Clarkson jakby nie patrzeć jest dobrym dziennikarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek jak narazie najlepsiejszy ;)

 

tylko... ten "terenowy" przejazd malego Tom'a wcale nie wygladal na taki szybki :roll: Ciekawe na ile czasomierze zostaly zoptymalizowane na polechtanie ego holylodzkich gwiazd(ek) :?: Ale to w sumie najmniej wazne... Wazniejsze, ze Clarkson polubil Prius'a :twisted:

 

wspomnienie Senny - rewelacja (w tutejszym papierowym wydaniu TG jest fajny artykul i fotorelacja z przejazdu Hamiltona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek jest trochę inny niż wszystkie do tej pory. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie po końcówce. Strasznie mi się podobał ten reportaż o Sennie, jednak Clarkson jakby nie patrzeć jest dobrym dziennikarzem.

 

Polecam serie 'Clarkson's motorworld', wiekszosc odcinkow widzialem na google video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Ten nowy Veyron wymiata :shock:

ok, wymiata, szybkie jak cholera i widac że trzyma się jak przyklejone, ale nadal pozostaje brzydkim batmobilem :P

 

dobra oglądam dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek jest trochę inny niż wszystkie do tej pory. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie po końcówce. Strasznie mi się podobał ten reportaż o Sennie, jednak Clarkson jakby nie patrzeć jest dobrym dziennikarzem.

 

Polecam serie 'Clarkson's motorworld', wiekszosc odcinkow widzialem na google video.

Widziałem wszystkie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek jak narazie najlepsiejszy ;)

 

tylko... ten "terenowy" przejazd malego Tom'a wcale nie wygladal na taki szybki :roll: Ciekawe na ile czasomierze zostaly zoptymalizowane na polechtanie ego holylodzkich gwiazd(ek) :?: Ale to w sumie najmniej wazne... Wazniejsze, ze Clarkson polubil Prius'a :twisted:

 

wspomnienie Senny - rewelacja (w tutejszym papierowym wydaniu TG jest fajny artykul i fotorelacja z przejazdu Hamiltona)

 

czekamy na Jay Kay'a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek w serii fajny.

 

Panowie chyba po raz pierwszy szanowali wzajemnie swoje auta w tescie. Niedomagania europejskich hot hatch'y - rewelacja :mrgreen:

 

Ferrari 458 Italia - pnieknosci (wczoraj udalo mi sie zobaczyc takiego na zywo (okolice Craigcrook Rd) i robi mega wrazenie :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...