Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły odcinek. Poprzedni wydawał mi się nieco lepszy. Ale rajdowy akcent na koniec jednak przechylił szalę na korzyść drugiego.

Myślę, że Stiga zwerbowali na rajdowych, a nie jak poprzednio, na wyścigowych trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Stiga zwerbowali na rajdowych, a nie jak poprzednio, na wyścigowych trasach.

 

Fakt - sposób jazdy po luźnym typowy dla kierowcy rajdowego :twisted:.

 

A sam odcinek - fajny. Niby od tylu lat w tym programie jest to samo, ale zawsze się to fajnie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby od tylu lat w tym programie jest to samo, ale zawsze się to fajnie ogląda.

 

dokladnie tak. To "to samo" jest serwowane na niezmiennie bardzo wysokim poziomie (szczegolnie wszelka pre- post- i wczasie- produkcja) i dopoki tak bedzie, to bedzie sie podobalo.

 

faktycznie końcówka debeściarska - James jechał jak wściekły

 

Kangur (Steve Pizzati) tez bardzo ladnie ogarnial jak na prezentera TV (i kierowce wyscigowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Stiga zwerbowali na rajdowych, a nie jak poprzednio, na wyścigowych trasach.

 

ale to przecież jeszcze stary Stig jechał...?

Ben Collins o ile mi się nie pokręciło...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le to przecież jeszcze stary Stig jechał...

 

nowy, nowy

 

Ben Collins o ile mi się nie pokręciło...

 

troche sie pokrecilo :P

 

(ubranko mu/jej tylko zostawili takie same - za duzo wszelkiej masci stigowego kiczu jest na rynku, zeby teraz mu/jej kubraczek przefarbowac; business is biznes :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to od kiedy kręcili z nowym?

 

dokladnie nie wiem, ale nowa seria (+ ostatni z poprzedniej + Xmass Special) jest z "nowym"

 

materiał kręcony latem...

 

latem, to juz oficjalnie bylo po tym jak shit hit the fan i Collins wylal dziecko z kapiela; BBC nieoficjalnie wywalilo go juz pewnie chwile wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latem, to juz oficjalnie bylo po tym jak shit hit the fan i Collins wylal dziecko z kapiela; BBC nieoficjalnie wywalilo go juz pewnie chwile wczesniej

 

Przypominam, że on napisał książkę, w której wyjawił bycie Stigiem, a książki nie pisze się i nie wydaje w miesiąc 8). Czyli faktycznie sprawa musiała mieć miejsce znacznie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego Collinsa przede wszystkim za brak lojalności i zdradzenie tak swienej tajemnicy. Ale biografie chętnie bym przeczytał. Może ktoś już ją z Was czytał? Była wydana w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanos cosworth nieźle pojechał. Wykręcił czas lepszy, niż 911T, które jest dla mnie wzorcem samochodu

 

w drag-race z Volviaczem tez baaardzo ladnie... a jednak auto powszechnie mooocno krytykowane przez brytyjska prase motoryzacyjna (bo TG z JC o obiektywnosc jakos nie oskarzam :P ). Cena np. jest zupelnie z kosmosu, ponad 50K funtow :roll:

 

Czy mi się wydaje czy tam gliniarz na motorze jedzie z papierosem w gębie

 

z gliniarzem, to ten aktor mial wspolny jedynie mundur :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...