Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Stig wydał biografię. Będzie w księgarniach po 16 czerwca:

http://moto.onet.pl/1644922,1,legendarn ... tml?node=2

 

Szczerze nie polecam tej książki. Język Collinsa jest bardzo daleki od Top Gearowego, a dowcip drewniany.

Większość książki to jego biografia wyścigowa/wojskowa. Nudy i flaki z olejem.

Generalnie brakuje smaczków, których sie spodziewałem.

 

Dopiero zacząłem czytać, ale wszystko wskazuje na to, że masz rację.

 

a ja bym tak nie narzekał (dostałem w prezencie 8) )

co prawda przeczytałem dopiero jakieś 130 stron ale:

po pierwsze primo jak ktoś piszę autobiografię to w zasadzie.. o sobie :twisted:

po drugie primo jak jest kierowcą wyścigowym to pisze głównie o przyspieszaniu hamowaniu i skręcaniu i to swoim :twisted:

a jak był w wojsku to jeszcze o tym :wink:

smaczki mogłyby być (na razie trafiłem tylko o tym, że piquet lubił pod koniec wyścigu nalać w fotel :P )

a co do języka - mam wrażenie że tłumaczenie sporo kradnie.. ale oryginału nie zamierzam czytać :wink:

 

a poza tym dużo stron, kolorowa, są zdjęcia, dużo miejsca na półce zajmuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na mnie znowu zrobil wrazenie GTR. jak tylko pieniadze zaczna leciec z nieba to sobie kupuje taka zabawke. to jest najlepszy samochod za te pieniadze. i nikt mnie nie przekona ze M5, M3, 911 ... nawet M1 maja tu jakies szanse.

 

jak stig krecil kolko i pokazali z boku procedure startowa, to myslalem, ze mi telewizor zaczal szybciej dzialac. chore przyspieszenie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super odcinek, wracają do starej formuły programu 8)

 

nissan - mój idol

Atkinson - sama klasa 8) 8) 8)

pociągi - :lol::lol::lol::mrgreen:

 

tylko widzę, że zaczyna im brakować pomysłów na żarty :P bo powtarzają kwestie z poprzednich serii tak jak tą "squirrel" :lol: :wink:

 

a propos, Atkinson rzeczywiście kiedyś lekko rozwalił swojego McLarena... i chyba nadal jest w posiadaniu tego samego samochodu, skoro mówił że ma go już 14 lat :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzę, że zaczyna im brakować pomysłów na żarty :P bo powtarzają kwestie z poprzednich serii tak jak tą "squirrel" :lol: :wink:

Dokładnie, nie popisali sie tutaj.

 

Mnie tez ten odcinek sie podobal, motyw z serii "how hard can it be?" byl dobry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR po ulepszeniach czas z kosmosu na torze wykrecilo, tuz za atomem z tego co pamietam, pokonujac super sportowe bryki, ale i tak bym chyba wolal 911, GTR to raczej typowy wozek na tor (opony pompowane specjalnym gazem, inny olej do skrzyni na zime/lato, itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 czy GTR?

GTR czy moze 911?

 

to sa problemy... wszystkim nam takich dylematow zycze :D

 

PS. ja bym wybral GTRa, nie zmienial oleju bo jezdzil tylko latem, a w sumie to bym nawet nie jezdzil tylko stal na swiatlach zeby sobie te procedure startowa cwiczyc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po czwartym odcinku z serii - poza ewidentnie przegiętym pociągiem - bomba :) Szacun dla GTR'a 8) i jeszcze większy dla Fasoli - za całokształt :D

 

-- Cz lip 21, 2011 9:49 pm --

 

najbardziej klasyczny z możliwych końców TG :mrgreen:

...a z tym się zgodzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...