Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

no i po premierze...

90 minut programu i znowu mam bardzo mieszane uczucia... zeby nie napisac wprost ze jestem zawiedziony :roll:

typowe juz dla serii gagi, ale brak troche spojnosci i jakby sensu tego odcinka (tia, jakby top gear w ogole mial jakis glebszy sens :twisted: )

mam tylko nadzieje ze nowa seria bedzie jednak lepsza, bo powoli zaczynam sie obawiac, ze chlopaki sie chyba wypalaja... oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, to było trochę słabe ale nie bardzo jest coś lepszego w tym typie.

próbuje sobie przypomnieć mniej fajny special i w sumie nie mogę, ale to pewnie skleroza :roll:

wole 6 killer-odcinków normalnej serii :twisted:

 

ktoś oglądał już nowe DVD Clarksona "Powered Up"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś jeszcze nie widział:

http://www.streetfire.net/video/top-gear-17x07-20111228-india-special_2351695.htm

 

:)

 

 

Odcinek trochę słaby, oczywiście fajnie pokazane Indie, klimat, no ale faktycznie te ich żarty są już trochę nudne (przewidywalne?). Mimo to ogląda się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niesamowicie oddany indyjski klimat - ten wszechobecny tłum, brak zasad na ulicy, jazda pod prąd, obcierki na kazdym zakręcie, klakson używany do echolokacji i ten wszechogarniający syf... :) Mi się baaaardzo podobało, chociaż gagi i zachowanie Clarksona już faktycznie mało śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeremy Clarkson i jego ekipa powracają w wielkim stylu na antenę BBC Knowledge! Od 9 lutego czeka Was ostra jazda z 18. sezonem najlepszego na świecie show motoryzacyjnego w historii telewizji! Panowie przemierzą Włochy w supersamochodach, nakręcą sceny pościgu, złożą hołd Saabowi, udowodnią, że taniej można się ścigać, niż grać w golfa oraz przejadą najnowszym Ferrari przez śnieżne pole. To i wiele więcej w każdy czwartek o 22:00 na BBC Knowledge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzeje sie... zasnalem na Top Gear :shock:

 

Srednio mi sie podobalo :? ale jak napisal jeden z dziennikarzy w UK "krytykowanie Top Gear, to jak rzucanie pocornem w pociag towarowy" :P

 

Miejscami, program mnie wrecz denerwuje: "dowcip" jest na sile, wszystko do bolu ustawiane: coraz bardziej daje sie wyczuc brak spontanicznosci i rezyserie. Kazdy z prowadzacych wciela sie w swoja "role" juz zbyt sztucznie. Wywiad z Will I Am nieco zenujacy. Koncowki jeszcze nie doogladalem... Jakbym mial 12 lat, to mam wrazenie podobaloby mi sie duzo bardziej i chyba o to chodzi producentom. Magazyn tez jest wydawany w sposob podobny do "bravo" (w najnowszym numerze byl plakacik!!!), jest komiks; coraz bardziej przypomina mi to gazetke "Max Power" bez rozneglizowanych panienek.

 

Na plus, niezmiennie zdjecia i sposob w jaki wszystko jest zmontowane.

 

I tak ich bede ogladal, nawt jak czasami rzuce popcornem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo tak zle.... klasycznie, powiedzialbym, i bardzo poprawnie...

czy to tylko ja, czy inni tez nie rozumieli co mowil will kropka ja kropka jestem? :twisted:

 

nagroda dla kapitana za mine na widok rzymskiej policjantki 8)

 

btw, T8LEK, telefon sie odbiera sie... jak dzwoni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek klasyczny poprawny czyli bardzo fajny, może to też kwestia tego że special był przeciętny.

 

Bez fajerwerków ale na razie popcornem w pociąg nie będę rzucał.

 

Mnie osobiście ujęła kompilacja tej serii dla tych od popcornu:)

 

Ktoś ma jakieś linki do tej krytyki Top Gear, albo wie co im zarzucano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim odcinkiem z serii tak naprawde powrocili do formy. Wg. mnie rewelacja.

 

Dobrze sie ubawilem i dowiedzialem kilku ciekawych rzeczy (np. ze w Chinach auto kupowane jest co 2.3 sekundy :idea: :!: )

 

Relacja Chomika z Nascar - super. Okolo-news'owe zarty masturbacyjne podstarzalego trio - dno. Test SLSa roadster - rewelacja. Joey z Friends'ow troche dretwy jako gosc (ale on juz staro wyglada btw :P ), ale wykrecil najlepszy czas jak narazie - poprawnie. Wizyta dziadkow May/Clarkson w Chinach - bomba! Chinski kuzyn Stig'a - smiesznie, ale trzeba wiedziec kiedy przestac. Zakonczenie prezentowane przez chinski odpowiednik geriatycznej trojki - bardzo trafione.

 

Czyli bilans wychodzi zdecydowanie na plus. Nie moge sie doczekac nastepnego odcinka. Odstawiam popcorn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...