Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

dachy do miniacza, bmw 1 i bmw 6, plus ramy do merola e cabrio (a207) i megany cc

 

Czyli dachy do roznych kabrioletow? Sama "szmata"? Czy kompleksowe mechanizmy? Fajnie, ze w PL sa takie filie specjalistycznych firm.

Tak, dachy do różnych kabrioletów, to spuścizna po nieistniejącym Karmannie (w którym zresztą zaczynałem). Robimy full total entire whole everything :twisted::P Zaczynając od pojedynczego nita, przez hydraulikę, mechanizmy, a na szyciu tkanin i montażu kończąc.

Powiem szczerze: Polak potrafi :wink:

Miałem okazję tam bywać (wygląda na to, że chyba znowu pobywam), więc go widziałem, że tak powiem od zera do testów.

Zazdraszczam! :shock:

Dzięki. Jak leciałem pierwszym razem (w plejadową niedzielę :P ) to mi go nawet dotknąć nie pozwolili... :twisted:

nie miałem okazji się karnąć...

Mimo wszystko zazdraszczam! :wink:

Dzięki jeszcze raz 8)

Material May'a o Fiskerze byl super.

No właśnie nie widziałem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakieś sprawdzone linki do całych odcinków :?: bym sobie zaczął coś nadrabiać albo chociaż na bieżąco być:)

 

co do robienia aut-moje hany teraz(nocka 22-6) robi tapicerki do pieprzniczki (Porsche Cayenne),tak więc jak zboczysz z kursu i wywalisz pół miliona na Pieprz Cayenne to skórkę będziesz miał od mej ukochanej Kasi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do robienia aut-moje hany teraz(nocka 22-6) robi tapicerki do pieprzniczki (Porsche Cayenne),tak więc jak zboczysz z kursu i wywalisz pół miliona na Pieprz Cayenne to skórkę będziesz miał od mej ukochanej Kasi :mrgreen:

 

Właśnie, z czego się dzisiaj robi skórę w prosiakach?

Czy to kawałek krowy wycięty i naciągnięty na fotel? Czy skóra, ale zmielona, i sklejona znów (tak się robi "skórzane" meble :roll: ), czy jakaś ekoskóra z butelek i puszek? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze dobry odcinek, bo traktowal o rajdach :!: 8)

 

Fajny poscig Fabii S2000 z czlowiekiem-rakieta, choc dawno nie widzialem wyscigu na prawde innowacyjnego w ich wykonaniu ;)

 

Porownanie Merca AMG Black i Maserati ( <3 ) calkiem ciekawe, ale do czego caly odcinek zmierzal to ta pani ktora stala po prawej za gosciem programu, ktorego nazwiska nie pamietam i nie wiem skad on sie wzial, ale ona byla naprawde czarujaca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...