Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni odcinek tej serii bardzo udany (szczegolnie: Porsche 959 i wyscig ze sloncem), poprzedni (ten z kombajnem) byl "the worst episode ever" :wink:

 

 

Kombajn rządzi, przynajmniej jakaś odskocznia od "clarkson w szybkim samochodzie próbuje prześcignąć (*tu wstaw dowolny pojazd bądź zjawisko*)", przynajmniej mnie się to już przejadło tak z 5 sezonów temu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombajn rządzi
ja tez zdecydowanie wole odcinek z kombajnem od tego.

 

to bardzo fajnie, ze sie 40 minut wyjatkowo (jak na TG!!!) kiepsko rezyserowanej blazenady w kombajnie komus podobalo, bo ja juz zwatpilem w TG :P Na szczescie ostatni odcinek przywrocil mi wiare w ten program. No i John '2 Jags' Prescott zdecydowanie ciekawszy i bardziej kontrowersyjny gosc od zgrabnej lesbijki z Teksasu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo fajnie, ze sie 40 minut wyjatkowo (jak na TG!!!) kiepsko rezyserowanej blazenady w kombajnie komus podobalo, bo ja juz zwatpilem w TG

Mam podobne wrażenie. Na wiele błazeństw robionych przez nich na siłę przymyka się oko i nawet potrafią nieźle bawić. To z kombajnem nie rozśmieszyło mnie nawet przez chwilę. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys twórczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo fajnie, ze sie 40 minut wyjatkowo (jak na TG!!!) kiepsko rezyserowanej blazenady w kombajnie komus podobalo, bo ja juz zwatpilem w TG

Mam podobne wrażenie. Na wiele błazeństw robionych przez nich na siłę przymyka się oko i nawet potrafią nieźle bawić. To z kombajnem nie rozśmieszyło mnie nawet przez chwilę. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys twórczy.

 

ani przez chwilę? nawet clarkson nurkujący w śniegu :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
T8LEK napisał(a): poprzedni (ten z kombajnem) byl "the worst episode ever" :wink:

 

 

Zgadzam się!

 

są gusta i guściki :wink:

ja już od dłuższego czasu traktuję TG jako przewidywalną komedię z samochodami w tle.

a że pomysły im się skończyły... po tylu latach nie ma się co dziwić.

 

mnie tam się podobało i tej wersji będę się trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...