Skocz do zawartości

Dlaczego nie kupie Forestera :-(


lukasz_p

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Qbasko, to tylko kwestai czasu kiedy Subaru zacznie zapraszac llistownie wybranych klientow do
............... naprawy usterek :twisted:

Niedoczekanie :mrgreen:

Nie chcą naprawiać i już!

Przyznać się do czegoś? To nie w stylu SIP.

Co im zrobisz w naszym systemie prawnym?

 

O jeżu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc Subaru w Krakowie wzrosła kosmicznie, nie wiem na ile sztuk to mogę oceniać, nie podejmuję sie nawet w przybliżeniu. Natomiast poza W-wą, Krakowem czy Poznaniem (ale tu już mniej) ilość Subaraków drastycznie spada.

 

Nie wiem czy spada czy nie, u mnie na wsi i w okolicznych wsiach i miasteczkach jest constans i to tylko ja siebie pozdrawiam w subaraczku, czuję to niszowość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejkoo, nadałem temat Pani Rzecznik SIP. Nie wiem, czy nie jest na urlopie - jeśli nie, pewnie niebawem odpowie.

 

Niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, żebyś mógł się za jakiś czas przesiąść z powodów rodzinnych do Tribeci 6.0 turbo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc Subaru w Krakowie wzrosła kosmicznie, nie wiem na ile sztuk to mogę oceniać, nie podejmuję sie nawet w przybliżeniu. Natomiast poza W-wą, Krakowem czy Poznaniem (ale tu już mniej) ilość Subaraków drastycznie spada.

 

Nie wiem czy spada czy nie, u mnie na wsi i w okolicznych wsiach i miasteczkach jest constans i to tylko ja siebie pozdrawiam w subaraczku, czuję to niszowość ;)

 

Wieś górą, u mnie to samo. Nawet Krzysiom-a tu nie spotka. Swoją drogą Subaryta ma rację, gdyba tak wychwycić go w fazie wstępnej to byłaby wielka przysługa dla SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś górą, u mnie to samo. Nawet Krzysiom-a tu nie spotka. Swoją drogą Subaryta ma rację, gdyba tak wychwycić go w fazie wstępnej to byłaby wielka przysługa dla SIP.

Dozgonni "fani" marki też są przez dilerów niemile widziani?

To komu chcą ten złom wciskać?

Ja bym adresował Legasia do głuchoniemych.

To jest rynek! Odpada podstawowy problem.

Na ciągły łomot z zawieszenia nie będą narzekali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś górą, u mnie to samo. Nawet Krzysiom-a tu nie spotka. Swoją drogą Subaryta ma rację, gdyba tak wychwycić go w fazie wstępnej to byłaby wielka przysługa dla SIP.

Dozgonni "fani" marki też są przez dilerów niemile widziani?

To komu chcą ten złom wciskać?

Ja bym adresował Legasia do głuchoniemych.

To jest rynek! Odpada podstawowy problem.

Na ciągły łomot z zawieszenia nie będą narzekali:)

Co racja to racja - jako głuchoniemy nie narzekam bo po prostu nie słyszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś górą, u mnie to samo. Nawet Krzysiom-a tu nie spotka. Swoją drogą Subaryta ma rację, gdyba tak wychwycić go w fazie wstępnej to byłaby wielka przysługa dla SIP.

Dozgonni "fani" marki też są przez dilerów niemile widziani?

To komu chcą ten złom wciskać?

Ja bym adresował Legasia do głuchoniemych.

To jest rynek! Odpada podstawowy problem.

Na ciągły łomot z zawieszenia nie będą narzekali:)

 

Nie czujesz sie Krzysiom trochę osamotniony na tym forum :?:

AK

ps. wszyscy w zasadzie Ci przytakuja.... :mrgreen: w myśl zasady........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś górą, u mnie to samo. Nawet Krzysiom-a tu nie spotka. Swoją drogą Subaryta ma rację, gdyba tak wychwycić go w fazie wstępnej to byłaby wielka przysługa dla SIP.

Dozgonni "fani" marki też są przez dilerów niemile widziani?

To komu chcą ten złom wciskać?

Ja bym adresował Legasia do głuchoniemych.

To jest rynek! Odpada podstawowy problem.

Na ciągły łomot z zawieszenia nie będą narzekali:)

 

Ten "złom" osobiście wybrałem :wink: A jestem tak po 1.000 kkm. głównie nowymi od 0 do 130kkm. Może niszowość polega też na tym, że wiadomo od początku czego się chce, może w moim przypadku gdyby sprzedawcy się pocili od chęci sprzedania i gadali różne bzdury to bym się zastanawiał. Miałem i Mitsu i Toyoty a Legaś jest jednym z nielicznych, którymi chce mi się jeszcze jeździć. Swoją drogą tacy typu "nazywam się Marcin Kydryński" potrafią troszkę zaszkodzić przy wyborze:

http://www.autocentrum.pl:8282/go/28__o ... 2__29.html

 

a może i na odwót bo Pilsnera przestałem pić a Subaru kupiłem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujesz sie Krzysiom trochę osamotniony na tym forum :?:

 

Osamotniony w sensie że Krzysiom jest tylko jeden (bo tak jest), czy w sensie że w rzeczywistości maglownica nie wali, klimatyzacja chłodzi a hamulce hamują ?

(bo tak nie jest)

 

A wracając do wątku niszowości i ekskluzywności .... moim zdaniem Subaru jest bardziej ekskluzywne niż niszowe - niszowe nie jest bo raz że trudno określić grupę docelową (chyba że to będzie coś w stylu Gotowi na Wszystko) dwa że Subarów zrobiło się jak mrówków - chyba że to nisza typu Common Car jak w USA :).

A ekskluzywne jest bo - niełatwo kupić (zwłaszcza w Poznaniu :lol: ) nie należy się kierować ekonomią i co więcej jak się powie że się jeździ Subaru, to poza forumowiczami mało kto pyta o model - magia marki działa jak w wypadku właśnie Ferrari czy choćby Saaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem.

Przepraszam, że tak póżno, ale najpierw byłam w Brukseli pojeździć nowymi Imprezami :smile: , a potem na rajdzie wytrząść to i owo na kaszubskich szutrach.

Wątki, które pojawiły się powyżej poruszyły kilka kwestii. Na pewno część z nich zwraca nam uwagę na pewne, bardzo ważne kwestie. Jednakże jesli chodzi o ceny zakupu nowych samochodów to zapewniam Was - nie są one ustalane między dealerami. Sprawa, o której dyskutujecie miała na celu jedynie weryfikację prawdomówności, a to nie jest przeciez zabronione. Co do opon w tzw. gratisie to przyznam się nie do końca pojmuje o co chodzi. Prosze ciut jaśniej.

I oczywiście wciąż pamiętajcie, że jestem, czytam w miarę mozliwości i odpowiem wywołana do tablicy.

 

pozdrowienia z Krakowa

Joanna Madej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem.

 

Jak Mod obieca, że Rzecznik SIP się odezwie, to nie ma... (wszyscy wiedzą czego) 8) :mrgreen:

 

najpierw byłam w Brukseli pojeździć nowymi Imprezami

 

Prosimy, wręcz żądamy relacji w wątku http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=110352 :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie lubię oficjalnych stanowisk.

 

Pani Rzecznik została poniekąd wywołana do tablicy. To jakie stanowisko miała przedstawić na oficjalnym Forum Subaru Import Polska? Nieoficjalne*? :twisted:

 

 

 

* - jeśli takowe w ogóle istnieje w tej dziedzinie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon w tzw. gratisie to przyznam się nie do końca pojmuje o co chodzi. Prosze ciut jaśniej.

 

Pani Rzecznik nigdy samochodu nie kupowala ? :grin:

 

Przeciez wytargowanie zimowek to standard - jeszcze nigdy nie mialem sytuacji, zeby na moje pytanie przed zakupem "To jak zimowki gratis, rozumiem?", ktorys z dealerow odpowiedzial negatywnie :grin:

 

PS: Fakt, ladne zdjecie - wiedza kogo zatrudniac - robi sie offtopicowo - i szowinistycznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie lubię oficjalnych stanowisk.

 

Pani Rzecznik została poniekąd wywołana do tablicy. To jakie stanowisko miała przedstawić na oficjalnym Forum Subaru Import Polska? Nieoficjalne*? :twisted:

 

 

 

* - jeśli takowe w ogóle istnieje w tej dziedzinie... :cool:

 

najlepiej.............. prawdziwe. :wink:

prawdziwe różni się od oficjanego tym, że zazwyczaj jest nie uzgadniane i wychodzi ot tak po prostu od siebie. Oficjalne stanowiska zna się zazwyczaj przed wypowiedzeniem pytania. Ja zresztą pytania nie pamiętam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie offtopicowo

 

To niech się przestanie robić. No chyba, że ktoś oprócz zimówek chce zarobić paseczek :twisted:.

 

pasekeczek ? jak gratis to zawsze, ale tylko w pakiecie z samochodem :grin:

 

PS: na offtopic parser masz Przemeq :?: :lol:

 

BTW: hmmmm ciezko raczej od dyrekcji czy pani rzecznik oczekiwac stanowiska inne niz oficjalne, nieoficjalne zdarza sie chyba tylko ze strony dealer'ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujesz sie Krzysiom trochę osamotniony na tym forum :?.

A dlaczego mam się czuć?

Przecież moje uwagi co do pewnych specyficznych "cech" Legacy powtwierdzało na tym forum wielu "szczęśliwych" posiadaczy Legasi. Nawet wewnętrzna publikacja SIP potwierdza moje uwagi.

Więc skąd to zdziwienie i chowanie głowy w piasek?

Po dwóch latach jazdy z odgłosem tłukącego młota w zawieszeniu każdemu puszczą nerwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujesz sie Krzysiom trochę osamotniony na tym forum :?.

A dlaczego mam się czuć?

Przecież moje uwagi co do pewnych specyficznych "cech" Legacy powtwierdzało na tym forum wielu "szczęśliwych" posiadaczy Legasi. Nawet wewnętrzna publikacja SIP potwierdza moje uwagi.

Więc skąd to zdziwienie i chowanie głowy w piasek?

Po dwóch latach jazdy z odgłosem tłukącego młota w zawieszeniu każdemu puszczą nerwy:)

 

mimo wszystko jesteś osamotniony. Ja rozumiem, że na tym forum jest fajnie, śmiesznie czasami nawet inteligentnie i że pomimo że się już nie ma subarka jest tęsknie :lol: Ale ciągle tak przysmradzać? Podziwiam Cię za to, że pomimo ciągłego ........ mówisz, że to deszcz pada. Chyba, że lubisz? :shock: Na forum Toyoty na pewno będzie mniej deszczu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd są te autka chyba łatwo sprawdzić po ramkach wokół tablic.

 

teraz to wymyśliłeś :shock: :mrgreen: nie wytrzymam...

Wg Ciebie, jeśli ktoś ma rameczkę ASO.. to znaczy że auto kupił u dilera w Polsce a nie np. w USA?

Wyobraź sobie, że wiele serwisów, warsztatów samochodowych, po zrobieniu jakiejś usługi - montuje swoje ramki w ramach reklamy, nie pytając, czy auto było np. sprowadzone z Niemiec. (w moim poprzednim samochodzie nawet nie pytano o zgodę tylko wymieniono, o co oczywiście nie miałem pretensji) Gdybym prowadził firmę związaną z motoryzacją, robiłbym tak samo.

Od dziś mam rameczki ASO Koper (dziękuję Panie Andrzeju), co wcale nie oznacza, że foresia kupiłem na Krakowskiej. Po prostu połamałem ramkę, przyjechałem i dostałem nowe gratis.

Twoja teza, że pochodzenie auta można sprawdzić po ramkach wydaje mi się zupełnie

dziwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...