Skocz do zawartości

XI Zlot Subaru Impreza 29.07.2023 - Tor Kielce


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

  • rosaskc zmienił(a) tytuł na XI Zlot Subaru Impreza 29.07.2023 - Tor Kielce
  • 4 miesiące temu...

Nie mam wprawdzie Imprezy ale wybieram się dzień wcześniej Legacy na trening sportowy i planuje zostać na kolejny dzień i poznać osoby i podziwiać auta zlotu :) Dajcie znać kto będzie i komu będzie można przybić piątkę 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 przejeździe, za metą, w samochodzie zasłabł Romek Urban.  Pomimo ponad 1,5 godzinnej reanimacji  prowadzonej przez ratowników a chwilę później 3  specjalistyczne  zespoły i nie udało się Go uratowac. 

 

Ojciec małych dzieci, kochający mąż,  mistrz kierownicy... Mój przyjaciel 

Człowiek z zasadami, honorowy i słowny... 

Będzie mi go bardzo brakować. 

  • Zmieszany 1
  • Smutny 36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinwrxsti napisał(a):

Po 4 przejeździe, za metą, w samochodzie zasłabł Romek Urban.  Pomimo ponad 1,5 godzinnej reanimacji  prowadzonej przez ratowników a chwilę później 3  specjalistyczne  zespoły i nie udało się Go uratowac. 

 

Ojciec małych dzieci, kochający mąż,  mistrz kierownicy... Mój przyjaciel 

Człowiek z zasadami, honorowy i słowny... 

Będzie mi go bardzo brakować. 

Bylem dzisiaj z córką na torze :facepalm: Wielka tragedia, nie znałem osobiście. Ale najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny :cry:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzień wcześniej wieczorem siedzieliśmy przy wspólnym stole, śmiechy, pogaduchy, piękny klimat. Nikt by tego nie przewidział. Masakra. Wykręcił 3 czas. Przejechał metę i zasłabł. Bardzo przykre. W całym tym nieszczęściu, przewrotnie i paradoksalnie dobrze ze nie wyjechał dalej na ulicę bo rozmiary tragedii mogłyby być znacznie większe. Strasznie to przewrotne, piękna pogoda, świetni ludzie, fenomenalna atmosfera, cudowne auta a tu życie przypomina o swojej naturze. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z 4-go przejazdu usłyszeliśmy wyjazd ratowników na odcinek leśny. Przerwa się wydłużała, przyjechała karetka i już wtedy czuliśmy, że sytuacja jest poważna. Po około 30 minutach, ucichły silniki aut chłodzonych w pit lane i na torze zapadła wręcz grobowa cisza... Każdy kto jeździ jest świadom, że może się coś wydarzyć, ale chyba nikt nie spodziewał się takiej tragedii. :( Radość subarowego święta prysła w momencie i zamiast uśmiechów mamy smutek i łzy. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Romka. Nie znałem osobiście, ale każdy kto podziela moją pasję jest mi bliski. 

 

14 godzin temu, Herostrates napisał(a):

W całym tym nieszczęściu, przewrotnie i paradoksalnie dobrze ze nie wyjechał dalej na ulicę bo rozmiary tragedii mogłyby być znacznie większe.

Dokładnie o tym samym pomyślałem. 

 

Może administracja mogła by w jakiś sposób wyróżnić na forum tę smutną informację, a w szczególności informację o zrzutce ? Życia nikomu nie przywrócimy, ale możemy zrobić coś dobrego dla rodziny Romka. 

  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok i niedowierzanie kiedy dostałem tą smutną informację te dwa dni temu:o  Znałem, lubiłem, szanowałem. Świetny człowiek, super rywal!  Niech mu ziemia lekką będzie, a dla rodziny wytrwałości! Romek jest już po lepszej stronie i oni choć cierpią bez wątpienia to wiedzą. Łączymy się z Ewą ze wszystkimi, których dotknęła ta tragedia.  (i)

W dniu 29.07.2023 o 19:05, marcinwrxsti napisał(a):

Będzie mi go bardzo brakować

Nam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...