Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, takie pato-kolekcjonerstwo zabija spory fragment motoryzacji. Nie mówię o tych rajdówkach, one i tak się nie nadają do jazdy, ale jest mnóstwo samochodów, o których tu nieraz pisaliśmy, które do końca swojego (teraz smutnego) życia będą stały po garażach nie jeżdżone, bo "inwestycja". 

Zamiast się cieszyć tymi wozami, póki jest gdzie nimi jeździć i co w nie tankować, to robi się z nich eksponaty. 

Strasznie mnie to irytuje

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Turbo napisał:

No niestety, takie pato-kolekcjonerstwo zabija spory fragment motoryzacji. Nie mówię o tych rajdówkach, one i tak się nie nadają do jazdy, ale jest mnóstwo samochodów, o których tu nieraz pisaliśmy, które do końca swojego (teraz smutnego) życia będą stały po garażach nie jeżdżone, bo "inwestycja". 

Zamiast się cieszyć tymi wozami, póki jest gdzie nimi jeździć i co w nie tankować, to robi się z nich eksponaty. 

Strasznie mnie to irytuje

 

Kup, zrób i ujeżdżaj, a homologation specials upalaj w rajdach, najlepiej takie oryginalne, z historią ale jakaś replika od biedy też może być. 

 

Daj znać jak idzie i jak tam poziom irytacji. :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Można jeszcze by spróbować się tutaj zgłosić:biglol:

170a21ff-03d9-468a-ab01-d185e3f4193b.jpg.bfbab7f5f700bf474387be3a0d28d1d2.jpg

 

 

Zapomniałem, nie pomyślałem, nie oglądam TV... fajna opcja, pewnie można coś tam zaoszczędzić.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chojny napisał:

 

Kup, zrób i ujeżdżaj, a homologation specials upalaj w rajdach, najlepiej takie oryginalne, z historią ale jakaś replika od biedy też może być. 

 

Daj znać jak idzie i jak tam poziom irytacji. :mrgreen:

 

 

Nie bardzo rozumiem przyczepkę - samochody są od stania w garażach czy od jeżdżenia nimi?

poza tym nie kupię, nawet jakbym chciał, bo pato-kolekcjonerzy windują ceny kolejnych modeli w kosmos. 

Edytowane przez Turbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Turbo napisał:

Nie bardzo rozumiem przyczepkę - samochody są od stania w garażach czy od jeżdżenia nimi?

poza tym nie kupię, nawet jakbym chciał, bo pato-kolekcjonerzy windują ceny kolejnych modeli w kosmos. 


 

No to co się czepiasz innych ludzi skoro i tak nie jesteś zainteresowany? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mala ciekawostka. 

Ford Capri Grupy 5 potocznie zwany Capri Zakspeed. Pod maska Fordowskie DBA z początku lat 70 które w uturbione w tym wydaniu z pojemności 1,7L osiągało ponad 600KM. 

 

 

Ford-Capri-Zakspeed-Gruppe-5-1978-1981--169FullWidth-4f30ab3d-1793575.jpg

Screenshot_20221109-190254_Instagram.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skwaro napisał(a):

Kolekcjonerzy sikają po majtkach na widok 930 Slantnose, ale mi on kompletnie nie robi... 

Mnie tez nie. Wyglada jak tuning z gieldy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...