Jump to content

Rajdowe dyskusje 2021

Recommended Posts

Przynajmniej brzmi jak trzeba :) na evo nie wiadomo organizator jedzie czy zawodnik :biglol:

• Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli pozwolicie zaśmiecę trochę temat i skrobnę parę zdań o ostatnim Tarmacu w końcu od strony zawodnika   Z góry przepraszam za długi tekst     Po pierwsze, patrząc na to co sie dzieje wok

Będę reprezentował naszych co prawda nie Yetim tylko jakąś tam seryjną N14 ex sprt ale niech będzie poważnie to nie mogę się doczekać. Dzięki Marasowi mam szanse wsiąść do nowego dla mnie auta. Ciek

Witajcie! Chciałbym Was zaprosić do polubienia mojej nowej strony na FB. Nowi forumowicze pewnie mnie nie do końca kojarzą, ale starsi na pewno potwierdzą, że będzie tam baaardzo dużo o Subaru :).

Posted Images

Tanak i Neuville przedłużyli umowy z Hyundaiem. Ciekawe kogo na oku ma Toyota za Ogiera?

10 minut temu, Kukson napisał:

Tanak i Neuville przedłużyli umowy z Hyundaiem. Ciekawe kogo na oku ma Toyota za Ogiera?

Kubicę :D, tak wiem mało realne.;)

Ogier coś wspomniał o pojechaniu kilku rajdów więc może z kimś będzie dzielił auto może Lappi wróci?

W dniu 6.05.2021 o 11:15, Kukson napisał:

Mysle ze Ogier przyblokował troche Tanaka a Ott auta dzielić z nim nie chciał. Fajnie jak by Lappi wrócił. Szkoda bo dobrze zapowiadający sie kierowca głupia decyzja strzeli sobie w kolano. 

Czyli Karowa góra-dół, na stronie rajdu info, że raczej bez kibiców ale to będzie trudne do zrobienia. Serwis i tor Mikołajki tak ale lasy i pola? 

Większość pójdzie na grzyby ;) ale kiszka żeby Karowa bez publiczności.

5 godzin temu, szubaru napisał:

Czyli Karowa góra-dół, na stronie rajdu info, że raczej bez kibiców ale to będzie trudne do zrobienia. Serwis i tor Mikołajki tak ale lasy i pola? 

Ciekawe czy serwisy do Warszawy tez się zjada tylko na Karową. 

Na razie maja rewitalizowac Ralliart i to tylko w JP wiec spokojnie z tym szampanem 

Hultaj tez juz testuję. Ciekawe czy będzie bardziej uniwersalne auto niz tylko pod Therrego 

FB_IMG_1621154325287.jpg

FB_IMG_1621154327877.jpg

FB_IMG_1621154330300.jpg

W dniu 8.05.2021 o 18:42, chojny napisał:

Ciekawe czy serwisy do Warszawy tez się zjada tylko na Karową. 

Park zamknięty będzie w Warszawie, więc obstawiam, że i tak po pętli serwisy będą się zwijać i kierować na Warszawę by odebrać auta z parku zamkniętego, nie ma sensu, żeby siedzieli w Mikołajkach.

• Upvote 2
52 minuty temu, chojny napisał:

Marczyk testuje. Fajne ujęcia, jak z gry. ;) 

Serio jak z gry...teraz wiem dlaczego w grach ten widok mi nie pasuje...bo ta kamera nie jest na wysokości oczu :P

Posted (edited)
37 minut temu, chojny napisał:

Szykuje się ofensywa Fordów ;)

335662D8-94C8-4EFF-828C-D4354F5BF7CE.jpeg

165BB033-4FBE-4B19-A80E-1CF4B4813D10.jpeg

6FAE3A70-5FA0-4694-A49F-7EF9C19FE100.jpeg

A to z niebieskim to kogo?

Edited by -=nikon=-