Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Kajto pięknie jedzie, oby tak dojechał.

Ciekaw jestem rzeczywistych różnic w autach między fabrycznymi WRC2, a prywatnymi WRC3, bo tempo Gryazina i Ostberga to kosmos, a wydaje się że Kajto normalnie nie powinien być od nich wolniejszy na tego typu drogach, żywcem wyjętych ze Świdnickiego, itp. Może kwestia dużo gorszej pozycji startowej i większego syfu.
Fakt, że skoro prowadzi w WRC3, to nie bardzo jest sens mocniej cisnąć i ryzykować.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bosman napisał:

Kajto pięknie jedzie, oby tak dojechał.

Ciekaw jestem rzeczywistych różnic w autach między fabrycznymi WRC2, a prywatnymi WRC3, bo tempo Gryazina i Ostberga to kosmos, a wydaje się że Kajto normalnie nie powinien być od nich wolniejszy na tego typu drogach, żywcem wyjętych ze Świdnickiego, itp. Może kwestia dużo gorszej pozycji startowej i większego syfu.
Fakt, że skoro prowadzi w WRC3, to nie bardzo jest sens mocniej cisnąć i ryzykować.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Kajto nie ma szpiegów a to już samo w sobie jest handicap na rajdzie na tym szczeblu.

 

Na strefie byl wywiad z Adamo,  oj ktos pleci w Hyundaiu za te opony....To już nie pierwszy raz taka wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Seb jest troche w szachu. Musi jechać ostrożnie b nie moze zlapac kolejnego kapcia a wiec otwiera sie szansa dla Therrego sle musi isc wszystko. 9 sek na asfalcie to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, prawy cały dzień mnie było i odrabiam straty i analizuje sobie wyniki i oglądam co było. Cofam i przepraszam za to co napisałem o Kajto że po pierwszym dniu trochę byłem zawiedziony, szacun za wynik , oby do mety. 

Choć prawdę mówiąc nadal zbyt nie rozumiem WRC2 i WRC3.  GRYZAIN startuje VW POLO , jaka to fabryka ? Ostberg Citroen by Hungary i TRT . Zobaczcie sobie wyniki na WRC.COM, dramat, Kajta nawet nie ma na oficialu.... 

image.thumb.png.a8236cc58cd71adbaa625f4b6c19273c.png

 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ciezko analizować te wyniki nie znając zaangażowania i zaplecza teamów. Z drugiej strnym Østberg nigdy Asen asfaltów nie był i nie bedzie tak jak i. Suninen a mimo wszystko chlopaki jak by odjechali

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kukson napisał:

Ogier z przygodami podczas street racingu z BMW ;)

 

 

Co oni tam wymyslili ? Seb troche narozrabiał.....

W każdym razie kroi sie mega finish kolejnego mega fajnego rajdu 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, turdziGT napisał:

Co oni tam wymyslili ? Seb troche narozrabiał.....

W każdym razie kroi sie mega finish kolejnego mega fajnego rajdu 

Co za dzban w tym BMW. Chciał coś udowodnić? Może mają swój wątek "Konfesjonał" na forum?

BTW. U nas czekałby 1,5 godziny na drogówkę.

Edytowane przez przymar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przymar napisał:

Co za dzban w tym BMW. Chciał coś udowodnić? Może mają swój wątek "Konfesjonał" na forum?

To ze dzban to jedno ale nie spodziewal sie chyba ze Seb ze środkowego pasa nagle bedzie zjezdzal w zatoczk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, turdziGT napisał:

To ze dzban to jedno ale nie spodziewal sie chyba ze Seb ze środkowego pasa nagle bedzie zjezdzal w zatoczk :)

Nagle? Zwykła zmiana pasa. Jak nie przepadam za Ogierem to tu nie ma jego winy. Gość dał gaz do dechy i chyba zamknął oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy to takie oczywiste dla mnie zjechał bardzo gwałtownie ale fakt BMW nie powinno go tak wyprzedzać. Mysle ze będzie trochę tłumaczenia przed policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...